> < edycja ᗜ
anime
>>222504334Ooo ten obrazek ma fajne stópki
>>222504596te gluty na obrazku to troche niepotrzebne
>>222504645mnie już zostały tylko same stopki
>>222504596zlizałbym na rozkaz
>>222504689to masz tu same buty
gorąc taki że wiatrak włączony prawie cały czas, dobrze że go kupiłem bo inaczej juz chyba umarłbym od tego upału
>>222504838ja sobie kostki lodu przygotowałem i teraz kole z lodem pije
>>222504773
>>222504956
>>222505032
chłodzimy nitkę cirno cirumiru cirumiru genki>>222504941smacznego, ja sobie nalałem zimnego żywca zdrój mocny gaz i z cytryny plasterek daję do tego. kiedyś jeszcze też dawałem kostki lodu, ale foremka i popękała i wycieka woda, musiałbym kupić nową eh
rację ma
przełożyłem kredyt z ing do pko bo dali mi 5,8%
>>222505058
holender czy belg nie rozumie koncepcji wkładu własnego>co? płacisz bankowi 20% wartości nieruchomości, żeby dał ci kredyt gdzie spłacasz 350% wartości nieruchomości?>ściemniasz polaczku, nikt nie jest taki głupi, nikt nie dałby się aż tak jebać w dupęxDDDDPSOLACZKI BRACIA
najlepsze że nikt z rządzących nic nie robił mimo że mogli zobaczyć patologie. Dopiero jakiś random z X musiał udostępnić papierek a kanał zero pociągnął temat, i po 2 dniach wyszło jakie wały są robione. Tylko czuje że skończy się na koźle ofiarnym w postaci tego Pana i dalej nic się nie zmieni.
>>222505162ani dla kobiet ani dla mężczyzn, polska to kraj dla kurew z układu
>280k do spłaty na 5.8%>jeszcze 7 lat spłatyo kurwa o niekto oskarkowi zabroni
>>222505195
>>222505125baza, na zdrowieja właśnie nową foremke kupiłem pare dni temu więc mam nadzieje że troche wytrzyma
absolutny stan tego kurwidołka
>>222505270to jakiś fake
>>222505177jak brałeś kredyt na 300k to albo kawalerka w zdupiu dolnym albo mamcia i tatko ci zafundowali 70% ceny nieruchomości
>>222505285to botan?
Czy w Polsce są niedźwiedzie?
>>222505309dziękuję, miej trochę lodu na zapas gdyby cirno cię odwiedziła i szukała schronienia przed upałem
ile animek pod moją nieobecność, eh zawsze postujecie anime jak mnie nie ma, a jak przychodzę to same wysyrwy wykopków czytam :(>>222499108no tak, ale coś takiego bez loli, bo za bardzo mnie to nie jara :/aha i nie przeczytałem nawet pierwiastka posta>>222503297we try our best, but there are always normies lurking around waiting to make a shitty new thread with a shitty edition
wyjechać do Danii, Holandii czy Irlandii?
>>222505368nie wiem kto to botan
psolska to gówno więc gdzie się dzisiaj wyjeżdża jak ktoś ma chociaż minimum ambicji lub godności człowieka?
>>222505396tam gdzie najmniej polaków, żebyś na luzie mógł sobie farmić bez żadnych ganków>>222505437HAHA CWEL ZAPOSTOWAŁ W STAREJALE KOMPROOOO CWELAAAA JAHAHAA
>>222505450do polski
psolska to taki eksperyment eugeniczny, każdy z mózgiem, ambicją lub godnością człowieka wyjechał i zostało same potulne tępe bydło
chlew to literalne piekło dla anona>kawka na miescie 20 zł>piwo w pubie 25 zł>dla loszek niewidoczny>nic nie ma do roboty>basen typu 40 zł za godzinę>chujowa praca komu tu się kurwa podoba w tym kraju? tylko paszportowym braciom co chcą zasrac latwe polki kurwy chyba
która tuhułka ma największego futa fiuta?
>>222505406ta co ją botaniarz postował
>>222505483ja bym wyjechał, ale nie moge znaleźć pracy w swoim zawodzie za granicą
>>222505492nadal niewiele mi to mówi ale ok
>>222505467ale celem nie jest zmarnowanie sobie życia
z ambicją podcierać dupy starym niemcom i czyścić kible anglikom i holendrom
>>222505525to taka vkurwa JAK ŚMIESZ POSTOWAĆ CZYIŚ AWATARłamiesz nasze awatardiscord zasady śmieciu
>>222505510>t. abw
>>222505377specjalnie dla niej troche zostawie
najambitniejsi polacy mieszkają w pięciu w barakach przy polu pod utrechtem
jaka powinna być granica czasu kiedy naród pamięta wciąż żywo zbrodnie na swoim narodzie wyrządzone przez inne narody? dlaczego polska wciąż żywo pamięta zbrodnie ukraińców na wołyniu a już zapomniała nawet gorsze i większe zbrodnie szwedów na polakach podczas potopu szwedzkiego?
>>222505560aha
najambitniejsi polacy leżą pięć metrów pod ziemią w katyniu
Mamy to
>>222505608polacy powinni zapominać następnego dnia, a błagać o przebaczenie przez 1000 lat minimum
>>222505623technofeudalizm o algo
>>222505525no nieważnetouhou buty
>>222505623wreszcie jak w cywilizowanym kraju
>>222505616czyli poza granicami tego chlewu
>>222505693masz rację
polak tylko może się łudzić że będą go uważać za człowieka za granicą
>>222505623to jest komiczne bo na zachodzie ceny wynajmu są dużo niższe niż raty hipoteki, więc to ma senszamiast płacić 5k na miesiąc płacisz 2k wynajmua w psolackim chlewie rata hipoteki to 4k a wynajem to 4k + czynsz czyli 4.5-5k xDDDkolonia wroga tubylcom
>>222505358kredyt był na 700k, już nadpłaciłem sporo i tak jak napisałem zmieniłem kredytodawcę więc kwota jest od zmiany
>>222505750>>222505693>>222505664>>222505616>>222505484>>222505483jakas kurwa nowa moda z tym cebularskim masochizmem? przestancie juz kyrwa pierdolic niedojeby. Testowiron skonczyl sie w 2013 roku
>>222505793jestem współczesnym werterem
>>222505793jestem współczesnym gilgameszem
>>222505750a w polsce będą go uważać za polaka więc gorzej niż jak psa i to ma gwarantowane, godności w tym chlewie nie zaznasz
>>222505822gilgamesz ruchał
>>222505839współczesny nie rucha
>>222505757to się kurwo jebana trzeba było uczyć, iść na medycynę i tez byś zarabiał po 300k w wieku 28 lat. a nie wylewasz żale na Nepalijskim forum
>>222505825tu wszyscy są podludźmitam będziesz jedynym podludziem
>>222505879z kim się zadajesz takim się stajesznauczą cię ideologi gender i staniesz się pełnoprawnym człowiekiem
jestem jutrzejszym ahura mazdą
>>222505903>nauczą cię ideologi gender i staniesz się pełnoprawnym człowiekiempoczytaj o polakach w norwegii, nawet jak jesteś nowoczesnym fajnopolakiem i znasz język to większość odmówi ci wynajmu mieszkania bo jesteś polakiema jak widzą na domofonie polskie nazwisko to się wyprowadzają
>>222505944a smoki tam byly
>>222505944rozumiem ich
>>222505925a ja toyotą corollą
>>222505944i prawidłowo, kto chciałby bydło za ścianą
neetrek job
>>222505985jest książka o tym z perspektywy polaków mieszkających wiele lat w norwegiitam rasizm wobec polaków jest dozwolony i nikomu nie przeszkadzahttps://lubimyczytac.pl/ksiazka/5063603/nie-jestem-twoim-polakiem-reportaz-z-norwegii
>>222506014wolny kurdystan wolna cipa
>>222505944słyszałem historie z norwegii gdzie polakowi oferowali pieniądze by wyprowadził się z mieszkania bo jego obecność psuła renomę osiedlatakiego gówna chyba nie da się zmyślić
polacy być jak:>ej joł *wsiada do taksówki w polsce i zaczyna napierdalać kierowcę* *wraca do norwegii* chlip chlip czemu jesteście rasistami
>>222506022>Jaki cel przyświecał autorce przy pisaniu tej książki? Co chciała przekazać czytelnikowi? Z książki dowiedziałam się tyle, że Norwegowie to ciemiężyciele wspaniałych Polaków, którzy próbują sobie na emigracji ułożyć życie. Oprócz tego jakieś wspomnienia autorki kompletnie nie mające nic wspólnego z tematem. Pod względem literackim bardzo słabiutko. Być może pisanie było dla autorki dobrą autoterapią? Ale w takim przypadku pisze się do szuflady.
w polsce polak jest gorzej traktowany niż na zachodzie europy
>>222506078fajnopolak się zesrał bo ktoś opisał rzeczywistość
>polak w polsce jest traktowany jak podludź:)>polak zagranicą jest traktowany jak podludźKWIII TAK NIE WOLNO
czuję się wyobcowany przez niemców
>>222506137>Szkoda tylko, że książka próbuje z osobistych doświadczeń budować szeroką diagnozę społeczną, w której dominuje moralne oburzenie, a emocjonalne komentarze dominują nad spokojnym opisywaniem faktów. Dodatkowo autorka opiera się w dużej mierze na osobistych historiach i odczuciach, a nie na badaniach i statystykach.
ciotka przeprowadziła się do polski z Szwecji i po tygodniu płakała, opisując jakie tu chamstwo i podludzie jebane mieszkają i że myślała że coś się zmieniło w tym chlewie przez te 15 lat jak jej nie było, a tu nic, to samo bydło, zapomniała już że polaczki to podludzie
kto to ogląda
przyjdzie jeszcze na świat polski poeta, który powie:>chciałbym być człowiekiemi wtedy może polacy zaczną się zmieniać, ale póki co nie ma no co liczyć, tylko dni do końca podludzkiego żywota *kładzie dłoń na plakat "untermensch"*
>>222506249ja
>>222506222>na badaniach i statystykachxD
>reportaż>zajrzyj do środka>osobiste doświadczenia ludziczat to prawdziwe?
>>222506278ale co kurwa xd zjebie? Ta książka jest chuja warta, i jak widać to nie jest tylko moje zdanie.
>>222506222>Wiele tematów zostaje tylko zasygnalizowanych, przez co czytelnik dostaje obserwacje i anegdoty, ale nie otrzymuje szerszego kontekstu socjologicznego, danych czy pogłębionych wniosków. Przy tak ograniczonej perspektywie autorka dość szybko wraca do tych samych argumentów, przez co część rozdziałów zaczyna brzmieć podobnie.
ciotka zamawia coś kurierem:>dzień dobry>podpisze tu>tutaj?>no a gdzie>to zobaczę tylko czy zawartość się nie uszkodziła>kurwa babo myślisz że ja mam cały dzień tu czekać? podpisz a nie pierdolić się będziesz>ale ja chcę sprawdzić->kurwa no podpisuj to i jadę dalejciotka zaznała tak zwanego zimnego zderzenia z polskimi realiami, nie to obiecywały podcasty zachęcające polaków do powrotu
>>222506313czytasz opinie jakiś sojaków co norwegię znają tylko z opowieści że tam kochają murzynów i lgbt, i dostali icka że polacy pracujący tam spotykają się z ksenofobią>jak ten budowlaniec z polski śmie obrażać moich oświeconych europejczyków
>>222506230>>222506362w szwecji by bomba była w paczce, a w polsce nawet tego nie dostała
o kurwa kurier się spieszy? ale pojebany kraj
w takie ciepłe dni jest najlepsza aura na zarobek z butelek kaucyjnych
co się stało z tym spam botem?
mam kuzyna w norwegii co robi u nich na tirach i to jest taki fachowiec że bierze jakie zasiłki się da i na l4 zapierdala tylko po to żeby potem się sądzić z pracodawcą że mu kazali i jeszcze wygrywa
>>222506533baza jebać cwelitam chłopa co zabił 100 dzieci wsadzili do hotelu lepszego niż mieszkania w polsce to ich stać
>>222506463nomć bo przyczyna jest tutaj systemowaw psolaczkowie janusz bierze typa, płaci mu minimum i daje mu workload na 9-10 godzin zapierdolu (dajmy na to 150% normy), ale zapłaci tylko za 8z definicji jebie go w dupęna zachodzie wzięliby 2 kurierów i każdy dostałby workload po 75%, więc wszystko ogarną bez zapierdalania na skręcenie karku i szczekaniem na klientówpsolska to obiektywnie gówno, a zachowania typu kurier cham podludź to tylko objawy głównego problemu
>>222503373a oświęcim? podobno tam były prysznice po wysiadce z pociągu
ide po mtndew pitch blackjednak lepszy jest od dzika winogronowego
>3D
>>222506567też tak uważam ale ja bym tak nie umiał. a fajnie urządzony jest, byłem raz. bieda względna właśnie żeby jak kontrol przyjdzie to uznać że potrzebuje ale nic im nie brakuje. najgłupsze moim zdaniem co z dzieckiem odpierdalają bo ja mu mówię że zabiorą wam ale on mówi że chuj w to się rejtanem będę kłaść jakby do tego doszło ale nie wiem czy by się udało.
tak bardzo samotny od lat nie czułem dotyku
ale dla psolaka to norma że janusz ostro jebie w dupę każdego pracownika, daje niepłatne nadgodziny i wymaga maksymalnego zapierdolu przez 100% tych 10 godzin roboty (płatne za 8), więc polaczek nawet nie zrozumie o co chodzi z tym kurierem, bo tak w polaczkowie zawsze było i zawsze będzie i "tak powinno być", jak polaczek jest jebany w dupę to znaczy że jest prawidłowo, wszystko się zgadza
>>222506677rutkowskiego by wynajęli i by porwał dziecko do polski
>>222506567>tam chłopa co zabił 100 dzieci wsadzili do hotelu*brązowychmoże to jakiś z powodów dla którego trafił do hotelu jak VIP
>>222506739jakich brązowych jak to była jakaś lewacka młodzieżówka dla bogatych fajno-norwegówsami biali niebieskoocy blondyni którym od bogactwa w dupach się poprzewracałoale nie znaczy że zasłużyli na śmierć
>>222506739no nie już nie przerysowuj
>>222506778faktycznie, nawet nie wiedziałem, czyli odjebał tych co sprowadzają brązowych czyli po nitce do kłębka
jak nie będzie białych norwegów to nie sprowadzą więcej brązowych ludzi i wreszcie ich liczba się ustabilizujegeniusz
>21 czerwca>nadal nie mam gf
>>222507050trzeba było iść do kościoła dosiąść się do jakiejś konserwatywki
>28 stopni w anonskiej piwnicyto nie jest kraj dla białych ludzizabierzcie mnie stąd
>>222506582dobra zamknij już te mordę i wypierdalaj na wykop z tymi wysrywami
>>222507097piecze dupa psolaka
https://www.youtube.com/watch?v=H-IVzFIRSVE
moja Bogini
>>222507110no boli cię polska piesku już to ustaliliśmy
>>222507150ale to musi mieć przebiegciekawe ile murzynów
>>222507150pokazała stopy?
>>222507164nie jestem koneserem gówna
nienawidzi polski a mieszka w polsceinteresujące
>>222507204jest na to łatwe rozwiązanie w obi akcesoria ogrodnicze 15zł za metr
breivik wyskoczył z party busu na wyspę i jako pierwszy zaliczył wiktory rojal
a takom
>>222507433klima bez splita to gówno
jedyna dobra rzecz z tego gorąca jest taka że nie trzeba nagrzewać onadziury tylko już jest przyjemnie ciepła
>>222507204nomć w tym roku będą papatki dla polaczkowa
>>222507150co thlop
wtf witchers are real?
>>222507555tyś baby na oczy ni widzioł
>>222507433gówno obsrane co ni chuj nie działa
ultramontanizm
>>222507298essa
>>222507755jułannaplejraf?
czy to jest pressing
niepokojące
mating press
sekiro mi wiesza na 2 minuty podobnie jak openmw i hwmonitor mi pokazuje że w11 skorzystał z paging file'a kiedy całe 5gb (w11 zajmuje 2.8) ddr3 było zajęte na gaming
>ddr3dziadek trumienka
>>222508223na czym ty grasz chłopie
>>222507847ołkejsejhelołtumajlilfren
czotto matte
>>222508281ciotę macie?
>>222508223>w11
>directx3D
>>222508266rattatatatuj
>Ukraina, jako naród, musi zostać wgnieciona w ziemię. Prawidłowym następstwem prowokacji ze strony prezydenta Zeleńskiego jest natychmiastowe wznowienie stosunków dyplomatycznych z Rosją, celem ostatecznego zniszczenia tak zwanego narodu ukraińskiego, który obecnie jest ogarnięty euforią banderyzmu i antypolskich nastrojów. Mam nadzieję, że prezydent Nawrocki jest świadomy historycznej okazji ostatecznego rozliczenia narodu ukraińskiego ze swoich zbrodni.niesamowite że JE Leszek Miller naprawdę to powiedział
>>222508134jest nienażarta!
>>222508223grasz na kalkulatorze? ja jak grałem w sekiro jeszcze na starym laptopie to działało bez żadnych ścinek
>>222508531gram na piździe twojej starej
>>222508514niemożliwe, przecież to ja powiedziałem
>>222508514Leszek Korwin-Miller by nigdy
Leszek "jak socializm to tylko narodowy" Miller
>>222508543jahaha
>>222508531>na starym laptopie>sekiro bez ścinekoskiiiiiiiiiiiiiii...
>>222508531maszyna dobra ale mi żyd zjada ram cały to bottleneck dla mn jak mam 8gb
https://www.youtube.com/watch?v=HdZVsGenOSw
>>222508134>Niepokój mnie zatem dalej, żółta księżniczko
chuj wam wszystkim do dupy
>>222508157Tu masz mating press:>>>/gif/30816131
>>222508990wkurwiacz się posral
>>222507463>>222507684tooo od razu trzeba jednostke za 5k do piwnicy 20m2 oczywiście montaż kolejne 5k w kraju obsranym gównem bo nic innego nie dziala nie jestem powiązany z branżą btw
>>222509204płaciłem chyba 3000zł za split z instalacją jakieś 5 lat temu, wątpie że to aż tak podrożałowarte każdej złotówki u mnie lodówka a cały internet corocznie ma minimum dwumiesięczny bół dupy że ojeju jak gorąco
>>222509076nie czaje, to sa dwa transy?
/ILdVa7yJyH2FJwyC4SvoXA==/;stub:no/hhipl8U73IBltsCl9YiSpQ==/;stub:no
>>222508990W tym mnie?
>>222509246fajnie oskar ale ja nie dostałem mieszkania 60m2 w prezencie od starych tylko wynajmuję klatkę za 1/2 wypłaty
>>222509294no ja też nie swoje 40m2 kupiłem za zapracowane pieniądze
po całym dniu przeglądania internetów to jest od 22 dnia wczorajszego odpalam gierke na godzinke
>>22250929490% ludzi w polsce mieszka w swoich domach, to że jesteś częścią dolnej 10% biedoty to raczej twój problem
>>222505484Na miasto pić i jeść chodzi ten na kogo takie przyjemności stać. Jak jest ci za drogo to możesz sam zrobić sobie kawy, piwa napić się w plenerze, itd.
>>222509246>cośtam kupowałem 5 lat temu>wątpie żeby podrożałoty w ogóle patrzysz na ceny rzeczy czy tak tylko pierdolisz
>>222505484to ciekawe bo mieszkam w warszawie a za filiżankę kawy płacę jakieś 30 groszy, a za zimne piwo w parku nad wodą 3 zł
>>222509076nawet w to nie klikam murzynieja tylko czyste pachnące 2d a nie jebane 3dpd ja tfu
>dobre wieściWiesiek działa>złeKomputer wyje gdy Wiesiek chodziO chuj chodzi?
>>222509373twierdzisz 5k za klime + 5k za montaż, sprawdzam ceny w swoim mieścieno chyba jednak mam racje to aż tak nie podrożało by kosztować dziesięć kurwa tysięcy pierdolony imbecylu
po przesłuchaniu paru wywiadów i podcastów z zychowiczem wiem o co chodzi kiejkutowi jak sra o "zwycięstwie moralnym"
>>222509426>jakieś no name firmy bez gwarancji które się rozpierdolą po tygodniuty pierdolony debilu śmiecu zasrany lmao
>>222509438tylko nie słuchaj tego za dużo bo wiele więcej niż wyśmiewania moralnych zwycięstw się od tego pana nie dowiesz
>>2225094615 lat temu zamontowany u mnie dalej działa a gwarancja się skończyła 3 lata temu, no ale ten 10k jasne rozumiem ekspert teoretyk po drugiej stronie
>>222509390>ha tfu
czasem się zastanawiam co ci wszyscy ludzie robiąże stać ich na burgery za 100zł, piwo za 30 albo na klime za 10k żeby wiała 2tyg w roku.chyba wszyscy w tym kraju pracują na czarno bo z GUSu wynika że przeciętnej osoby po prostu kurwa na to wszystko nie stać
wieczna beka z jebanych januszy z elektrody co na samo wspomnienie klimatyzacji przenośnej dostają sraczki na rzadko i pierdolą farmazony jakby byli branżowymi specjalistami w sensie dekadę temu kupili sobie coś innego.coś co się sprzedaje w milionach jednostkach rocznie nie działa bo yyy wyczytałem w komentarzach na pepperze
odkurzacze ręczne to dobre czy kit?
>>222509621to samo co ty, tyle że polaczki to ogólnie kochają być biednymi i jak widzą cyferki na koncie to dostają pierdolca i muszą na coś wydać. tak to jest jak całe społeczeństwo wywodzi się z prostych chłopów od tysiąca lat
>>222509621ale wiesz że średnie zarobki w Warszawie to 12k a burger kosztuje 30 złjak spojrzysz na taki np. Londyn to zobaczysz że burger kosztuje 15 funtów a średnie zarobki to 4k funtów więc wychodzą na gorzej
>>222508223>w11dostajesz to na co zasługujesz
przeklejaczx rozumiem bo onx jest upośledzonx i musi to robić ale żeby to tak bezrefleksyjnie naiwnie jusować to nie zrozumiem nigdy
>>222509621GUS liczy tylko etatowcówwszyscy wiedzą, że to najbardziej jebana grupa jest, a realne zarobki są znacznie wyższe
>>222508961fajnie że closeup jest pod kątem bo by się kamera nie zmieściła przed ścianąalso zrobić mi tak natychmiast>>222509472nie no rigcz mówi na razie jak słuchamoprócz jego kanału bo to boomerbaitslop z JUŻ KONIEC typu miniaturkami, jego książki też brzmią ciekawie jako źródło mniej więcej bazowanej wiedzy historycznej bo poza tym nie wiem skąd takową pobierać
>>222509656witamnie wiempozdrawiam
>>222509756>bo poza tym nie wiem skąd takową pobieraćznaczy z książek takich autystycznohistorycznych można ale mnie się nie chce takich czytaćczemu nie ma czud jutuberów mówiących po Polsku
ciekawe jakie są realne zarobki w polsce jakby uwzględnić tych wszystkich scrum masterów 25k, programistów 50k i lekarzy 150k którzy nigdy nie trafiają do statystyk
zrobie coś drastycznegokupie burgera za 100zł i go zjem
>>222509696zdebunkowane>warszawa netto 8 305 pln>burger 45zł (30zł w twojej piździe)vs>londyn netto 4 260 gbp>burger 18 gbp
muszę iść idę na stację po coś mocnego bo mnie powykręca
>>222509845szybko masz jescze 18 minut do prohibicji
dobra mądrale, raz jeden na coś się przydajcieZałóżmy że mam 10k gotówki niewiadomego pochodzenia. Jak mogę to sobie wprowadzić do systemu elektronicznego (bank, xtb, paypal) żeby sobie coś za to kupić albo inwestować, ale tak żeby tego nie wykazywać jako przychód
cade XD
>>222509869Nie ma u mnie takich rzeczyChwała Bogu
>>22250987410k to tak mało że aml tego nawet nie zauważy
>>2225098742k miesięcznie co miesiąć do bankomatu ładować (działało na mojej maszynie)i przeczytać kodeks podatkowy bo tam napisane jest ile można "brudnej" kasy mieć bez wpierdalania się skarbówkocweli
>>222509874jak nie masz legitnego dochodu to nie wiemjak masz to sobie wpłacaj po trochu na konto (z 1k-2k miesięcznie)
>>222509874>10kxDjakby to było 1000k to może ktoś w US by się zainteresował, a takie grosze to teraz nastolatki dostają w prezencie od babci na 16 urodziny
>>222509884
>>222509874oddaj pieniądze matce skurwysynie
>>222509884cade rakieta
>>222509874mówisz paniom z urzędu, że to przychód z nierządu i problem z głowy. Tylko musisz udawać gejowską dziwkę, bo sutenerstwo jest nielegalne i narobiłbyś sobie problemów
>>222509896lemao bank na 100% zauważy i jeszcze zablokuję i będzie się pytał skąd to się wzieło
>>222509944to powiedz że smokowi podpierdoliłeś z góry złota
>>222509934>>222509917rakieta tak tak
>>222509910>a takie grosze to teraz nastolatki dostają w prezencie od babci na 16 urodzinynieźle kurwa oski
skąd wziąść 10k
zaśmiałem się na głos z takiej głupoty
Znacie jakieś gierki na telefon, na konsole czy PC gdzie można poznać jakieś loszki?Albo w ogóle ludzi, ważne żeby się socjalizować czy ten teges. Jakaś prosta na telefon z gildiami czy coś . Dobija mnie już samotność, poza wami to nie mam już kurwa nikogo. Mieszkam sam, wychodzę tylko do pracy gdzie mnie nienawidzą i zero kontaktu z rodziną czy z ludźmi z Polski. Wiem że anon znaczy chłodny no ale no kurwa, już nawet nudzi mi się samemu że sobą gadać. A tak to jakaś giereczka fajna i może jakąś loszkę się pozna i będzie tiru riru
>>22250987410k euro to kwota która automatycznie alarmuje wszystkie banki w polsce, nie chodzi o to że jest to nie widoczne, tylko przelatuje pod radaremJakby chcieli się ciebie przyjebać, to się przyjebią, ale 10k cebulionów raczej nikogo nie zainteresuje
>>222509910morda zjjeBie
>>222509989nie ma zdechniesz samotny tak jak wszyscy obecni w nitce
>>222509977oski nie oski ale śmieszne że ktoś myśli że banki pilnują pochodzenie kwot typu 1 średnia miesięczna wypłata, jak są dziesiątki tysięcy ludzi co co miesiąc robią wałki na miliony
>>222509989>PC gdzie można poznać jakieś loszkinieironiczne lol
>>222509874powiedz, że czternaście osób przed tobą podwoiło złotówkę i przekazało dalej
>>222510030no trudno
>>222509989genszinnieironicznieale będą nieletnie (to plus)
>>222509989World of Warcraft Classic jeśli interesują cię 30+ letnie loszki z kutasami
jestem paladynem level 19 szukam gf do ssania kutasa pod biurkiem
>>222510112czyli wieprze
>>222510033>jak są dziesiątki tysięcy ludzi co co miesiąc robią wałki na milionyale tych się specjalnie nie rusza debilu
>>222510095W sumie grałem, poznałem jedną. Przez przypadek bo wszystkie questy czy rajdy starałem się robić sam. Może wrócę do tej gierki, wiele ludzi tam poznałem, ostatnio grałem w styczniu i miałem Durina C2. Dużo mnie ominęło od tego czasu?
>>222509989>>222509874przeklejkinikt z tej nitki nawet o takich rzeczach nie myśli
>>222510179jakieś 3 patche czyli połowę nod krai no i za kilka dni kolejny patch jest, jak jesteś neetem to w tydzień nadrobisz
>>222509979dostań 20k i pobaw się w bukmacherkę mniejszymi kwotamai
>>222510095Chociaż kurwa jednak nie, mam 31lvl i niezły przyps byłby z podwiekiemW sumie to doszło do mnie, że w żadnej grze nie poznam lochy w moim wieku xD
>>222510276na fb grupkach sobie dziewczyny poszukaj
>>222510276>31lvl>szukanie lochy w gierceżyjesz w jakiejś fantazji której nawet w anime nie ma
>>222510276to koniec
>>222510328nowociota animkowa?
>trans dziewczyna>bezproblemowa
>>222510276>31mordo to dosłownie koniec
niedziela jak zawsze dzień cwela
>gif>.png
>>222510391trans obrazekzrozumiałem ukryty żart
>>222510321>zdjęcie tak lekko od dołuraczej kiepskie wybrane, podkreśla męski podbródek
>>222510460to żeby podkreślić dobre geny i zasygnalizować że może ci dać silne potomstwo
>>222510499ale to chłop jest
>>222510460jedyny widok jaki zobaczysz ssając jej futachuja
>>222510530nie no chyba nie jak napisane że dziewczyna
>>222510499>zasygnalizować że może ci dać silne potomstwono raczej nie mia estrogen brany latami częstobczyni chłopa bezpłodnym
uwu anone moze ja zostane dziś twoją dziewczyną?
>uwu anone moze ja zostane dziś twoją dziewczyną?
To genszin ma jakieś funkcje społecznościowe? I na dodatek są tam kobiety? I to na dodatek takie, które chcą poznać anona? Czemu pierwszy raz o tym słyszę
>>222510384>>222510349>>222510328Dzięki, może rzeczywiście lepiej się nie oszukiwać. Its over dla chuopa.W żadne bajki nie wierzę, że się jeszcze kogoś pozna. Sami wiecie jak jest. Jak się lochy na nas patrzą U mnie nie lepiej, nawet bym powiedział gorzej. Patrzą się na Polaka jakby był Untermenschen, co im się nie dziwię xD.Już nie wiem co mam w życiu zrobić, po prostu przegrałem i chuj.Popłakałem to wykurwiam
>>222510615>są tam kobiety?tak>takie, które chcą poznać anona? nie
>>222510642nie no coś jeszcze w życiu jest poza cipą i rodziną
ten chlop z niemiecka flaga pisze tak jakby pisal jakis LLM zfinetunowany na wycopie
ta cała szopka z orderem to takia populistyczna sraka, że aż wzdryga dostajępolitycy zesraliby się na dywan, jeśli dałoby to poklasku wśród plebsu
>>222510712no brawo
>>222510642>Patrzą się na Polaka jakby był Untermenschen, co im się nie dziwię xDno nie wiem, ja mam inne doświadczeniao ile masz jasne włosy i niebieskie oczy, to u dziewcząt z ameryki południowej, azji czy europy dalekowschodniej masz dużego plusa, za sam fakt bycia europejczykiem o jasnej karnacji
>>222510691na święcenia kapłańskie też za późno
>>222510712dobrze zrobił nałroki, wrzyj kurwo
>>222510729chyba w sam raz teraz
>>222510691nieironicznie nie ma.po 40tce jestes juz tak samotna kurewka i zaczyna docierac ze zycie odjechalo w pizdu
>>222510719jakby to była taka oczywista oczywistość to ich przeprowadzanie nie miałoby sensu
>>222510729>>222510642możesz dalej zostać buddyjskim mnichem, w niemczech to pewnie prostsze
>>222510642jestem zainteresowana tylko daj jakieś namiary
prawosławni mnisi są bardziej zbazowanijeszcze drip mają fajny
>>222510712śmieszne musi być obserwować takie dramy z trzeciej strony, bo polska i ukraina ma tu podobne kompleksy
chiński spyware już się pobiera, dzięki
>>222510779jakby jebane polskie ameby i inne stare próchna nie żyły tym obsranym polityczkarskim duopolem jak jakąś telenowelą to tak, nie miałoby to sensu
>>222510814ta sama>>222510321
>>2225108140 700-880-774
warto kupic cipke sex zabawke czy reka lepsza
>>222510712>populistyczna srakano może, ale uzasadniona
>mtg nigdy nie będę kobietą
>>222510865wolałabym jakiegoś discorda albo emaila przynajmniej
>>222510865zadzwoniłem teraz, a tam odpowiada jakaś 18 lata - to ty kochanie?
chuj mi stanoł
>>222510869nie masz psa albo matki w domu?
>>222510642jak będziesz szukał desperacko to nigdy nikogo nie znajdziesz. musisz być sobą i być optymistycznie nastawiony do życia wtedy kogoś znajdziesz.
magic the gathering nigdy nie będziesz kobietą
po prostu idź do parku i stań w pozie zachęcającej do rozmowy
dla mnie chcęć chłopa by być babą to jakaś abstrakcjanie mówię to o łatwości trzepania kasy na OF, i inne czysto pragmatyczne pobudki, ale preferencje mentalne by być kobietąmuszą projektować w głowie jakiś wyidealizowany obrazek. wystarczy obserwować zachowanie femoida w środowisku, by zdać sobie sprawę jak bezduszne to stworzenia
>>222510945nawet nie wiesz jak wyglada to skad wiesz
>>222510945>musisz być sobą i być optymistycznie nastawiony do życia
>>222510988tojak wyglądasz jak gówno to zwyczajnie wszystkie tego typu porady to o kant dupy rozbić
ręka świerzbi a kobiety brak
>świeżbi jahahah
>a kobiety brakpostujesz anime więc nie ma potrzeby informować o oczywistościach
/Bm5hkQZ3JczumMwnYJeG/w==/;stub:no
>tyyy kvvvrrrwwwoo to nieea anime!!!111!! to aniebieskie!!!! łeeeeeeee
>>222510838>3 godziny pobieranianeostradabracia...a tak wgl to nie ma chuja że by mi się chciało teraz zaczynać nawet będąc neetem żeby dojsć do bieżącego kontentu to jest z 3 miesiące grania codziennie po kilka godzin
>>222511045kiedyś startowałem w dyktandach. ale więcej niż międzyszkolne mi się nie udawało
>>222511147a cokolwiek ci się udało w życiu? nawet w swojej pedo gierce arhiv?
nie odpowiesz mi arhiv?
myślałem że więcej
konduktorze łaskawybyle nie do warszawy
>>222510945Jasne oskiU mnie największym problemem nie jest że szukam desperacko. Ja w ogóle nie szukamJak widzę jakąś ładną lalę, załóżmy w sklepie, to się nawet na nią nie patrzę, a często uciekam xDNie zagadywałem do kobiet od 7 lat, więc raczej nie jestem desperatem. Po prostu zwykłym anonem
>>222511248mój szaman w wowie miał więcej godzin wbitych
>>222511248warto było anon?
konduktorx łaskawxproszę wieź do warszawy
>>222511037compromisation of cwelale na prawdę jaką kurwą jesteś insecure gorzej niż goj największy żeby post na szambie usuwać z powodu ltierówkico ty myślisz że masz jakąś "reputację" do upholodowania?bo ironicznie upholdujesz reputację cwela taką akcją
>>222511248w sumie niedużo, miałem w WoWie ponad 10k godzin na samym mainie
>>222511297honor archiwek splamiony nie zostanie
>>222511263jak w tym wieku nadal myslisz o sobie jako "anon" i o poznawaniu kobiet w kategoriach zagadywaniu lal w sklepie to jest over dla ciebie bratku fr
>>222511336>>222511336>>222511336
>te anglicyzmy z dupytwittercwelizm
>>222511353dostosował język do odbiorcy
nie oszukujmy się, każdy wiedział, że tak się to skończy
>>222511340
>>222511640>>222511640>>222511640>>222511640
>>222511340status cwela: zniszczony