It's easy to name 10 Serbians or Croatians, it's also easy to remember one or two Macedonians, Albanians or Slovenes. But, for whatever reason, it seems Bosnians and Kosovans are just non-existent.
>>222517862hm
>>222517862Kosovo is serbia so jot that down.If you care about religion at all the are plenty of saints from Bosnia, some sports figures, and minor musicians.
izmisljaju se novi scenariji na poslu
How do I turn myself into a kot
>>222518203Go to a furry convention, pay 3k euro for a suit. Done.
kafica+cigaretica
realno ni jedna crnkinja mi nije atraktivna
mišljenje?
Umro im konac. E jej. Nekad se to nije desilo.
>>222518617That's a pretty ugly nigress
>>222518421>3kxd
Radomrznež.
Jedem Hrvatske trešnje.
U paklu nije toliko vruče valjda.
>>222518937Jedino se trebaš bojat Islamskog pakla jer Hriščanstvo je očito netačno
najbolje zemlje:>hrvatska>svicarska>japansvi ostali ste jadnici
>>222519077Bolje uzmi dim iz moje lulePocni da kuliras
>>222519086hvala ti sto si me obranio jucer
Anze todo za danas- [ ] Oprao zube 3 puta- [ ] Otusirao se- [ ] Izvagao se- [ ] Zahvalio se Bogu jer si ziv i jer nisi indijac- [ ] Nightwalk
Istuširao se več jesam.A šta znači izvagati se?
>>222519091
Skužio sam. 120,1 kg imam. Nisam se danas ali prije par dana.
- [ ] Oprao zube- [X] Otusirao se- [X] Izvagao se- [ ] Nightwalk
ovo objasnjava ponasanje hrvatskih postera u koncu
>>222519252sreca pa sam tovar
>>222519234bitno je da svaki dan to napravis jer tako ce ti ostati u glavi da si debeo
>>222519359a jel?
>>222518784They can get insanely expensive
>>222517801black pussy
anze ladno dva mene
dva mene gf
prije sam se drogiro jer je sve bilo bas za kuracsad se drogiram jer sumnjam da me ceka nes bolje od tog
prije sam se drogiro jer je sve bilo aaaaaaaaasad se drogiram jer je sve AAAAAAAAAAA
>>222520003e to otp + ptjrk
Izdrkalo se.
ne znan za vas ali meni su rekli bice bolje 2025.
Ja čekam od 2016, da se stvari promjene.
>>222520602pa ne radis nista po ton pitanju
Dečko i ja smo zajedno skoro 3 godine, živimo zajedno. Jučer sjedimo u autu i čekamo nešto, kad prođu dvije cure, možda 18 godina, u kratkim suknjama. On ih pogleda i kaže nešto u stilu: "Di su ove krenile?" i onda doda: "Pa onda se čude kad ih netko siluje."U tom trenutku mi se doslovno okrenuo želudac.Nije stvar u tome da je primijetio cure. Stvar je u tome da je doslovno prebacio odgovornost za silovanje na žrtvu zbog toga kako je odjevena.Od tad ga gledam potpuno drugačije. Ne mogu prestati razmišljati o tome da je to zapravo njegov način razmišljanja i da je to izašlo spontano, bez ikakvog razmišljanja.Jesam li preosjetljiva ili biste i vi nakon ovakvog komentara ozbiljno preispitali vezu? Jer meni ovo nije samo "glupa izjava", nego nešto što mi govori puno o njegovim vrijednostima i karakteru.
ma ja ti nijesam pismen
>>222520899najbolje bi bilo da ga ostavis i nades nekog crnog s velikim kurcom da te postuje
anze status pranja zubi danas na raport
kurcina gf
>>222520899zenoidi ce te ostavit nakon tri godine zbog komentara o nekim kurvama kektreba nac curu koja ce trpit da joj psujes svu familiju pa i da nasilan budes a ne ovakvo smece
izbjegavanje stvari koje ja ne želim
frfcina okinuti guzobolko opet divlja
iskreno sam ponosan na nas koliko su besmislene stvari koje govorimo ovdje
>>222521188takodjer da budem u potpunosti dbi
>>222521152tjelovo tu nakazu
>>222521188ponosan sam i ja na tebe sine
>>222521116znaci ekstra ivicasti smo danas denise hanemoj zaboravit lekice popit
>>222520602Super plan
moj plan je postati bogat i imati seks a nakon toga sta bude
Danas je bilo lijepih zena kroz grad Zadovoljan sam
imala seks gf
u danasnjoj eksju epizodi neobican rasplet - peder alfach i guzobolko zajedno navalili na denisa
>>222517801
al sam se napalila, bas sam se napalila volila bi da lizem tvoja velika jaja
drkam na lijepe zene koje igor gleda kroz grad
lijepe zene prolaze kroz igorov gradja na 4cenu stojim sasvim samprolaze one i ne gledaju mene vec dugo ne vidje igor tako lijepe zene
Dubrovacke vozace lako mozes prepoznati jer su jako uredni, nose bijele kosulje, duge gace i djeluju dosta profesionalnoSto se bas i ne moze reci za njihove turisticke vodice
scenarij: anze prode moj program za muskarcine, poprave mu se zubi, smrsavi i postane strah i trepet krimskog fronta
Ovo neče lako da ide sa jezica ali kad je bilo ovdje više Serba konac je bio bolji.
>>222521539opet ne pijes lekicha
Kazu da dolazi bazirana kishica
>>222521539kaj ce ti vise srba kad imas jednog mongoloidnog schizo srbina koji posta za 100 srba (i usput jebe pse)
>>222521246znači, bukvalno
>>222521539slazem se, i 90% hr postova je guzbolkovo divljanje(za koje optuzuje imaginarnog bazzuku)>svaka optuzba je priznanje vlastite krivnje
svi mi grgljate kurac
javio mi se bivsi da bi se htio opet vidit al nisam znao kako da mu objasnim da me zanima iskljucivo da se seksualno izivim na njemu tako da sam glatko odbio
oj sodomiti neka neka
jebote koliko viti traje taj ugovor koji kurac više
>>222522129koji si ti debil. mogao si mu reci to nakon seksa
>>222522236to kaj bi ja radio se ne bi ni moglo nazvat seks dbi
alfack
>>222522129a zasto ne nades neku dobra gf i podaris mami unuke
>>222522314obo
>>222522221Vjerujem da mu je ljepse na brod Doma se samo drogria i prosipa u koncu
>>222522397>Doma se samo drogria i prosipa u koncupa to san doslovno ja!
>>222522314to je na najmladjem burazuako i od njega nista onda je doslovno gotovo za moje prezime jer su i teta i srednji buraz celovidrugih nema svi su jedinci
prije je bilo bolje
mi ovdje radimo subliminal messaging kroz sranjeobjavljivanje
kad mi neko kaze da je zuja najgore smece odma znam da je sojko
>>222522586karlovacko je bolje
>budi ja>imaj novi mobitel>stari mob nekoristen al i dalje ok>frend misli da je stari mob bolji od njegovog trenutnog moba>stalno nagovara da mu ga dam>"ma pusi kurac vise">"ho-hoces stvarno ti pusim">navala adrenalina, crvenilo u faci i kurcina tvrda ko kamen>"d-da">"ajde moze...dok ne svrsis, da??" koje smijesno pitanje pa naravno da da>hocu full service, da mi ga sam izvadi, popusi, obrise i vrati nazad(nije prvi put ni njemu ni meni)>stidljiv je, hoce da ga izvadim ja>izvadim, krene sa desnog boka lizat ga od dna prema vrhu i stavi glavic u usta>*osjecaj u sedmom nebu*>kazem mu odi ispred da imamo direktan eye contact i da ga bolje vidim dok mi pusi, da stavi obje ruke na moja koljena dok cuci ispred mene kao sto je prosli put>bas tako je i napravio, mmm>uz pusenje me pita o mobu, jel kamera ok i slicno>"daj, suti i pusi, poslije cemo o tome. ak bas hoces pricat moze o ovim stvarima"(pusenje, seks)>fino ga pusi, povremeno se cuje onaj *plop* zvuk dok ga vadi iz usta, ko da se otvara boca, prejebeno>curi mi puno precuma, blizu sam>kaze mi sad ce sperma zacas, znas kako znam>po mirisu pitam ga saljivo, kaze ne, po ovom i pokaze na bijeli prozirni precum kako curi iz glavica>biloga je puno i vidim da mu malo smeta jer pojacano pljuje>ma pljuni samo na njega, nek bude slinav kazem mu>ok>jel ga mozes malo dublje uzet(jedva je trpao glavic u usta jer mi je bio velik i debeo)>n-ne ovo je najvise>kad ga pusi stavim mu ruku na potiljak i onako ritmicno pritiskam glavu na svoj kurac>u jednom trenutku bas stisnem jako i istovremeno gurnem i kurac u usta>meni bilo super al njemu uso preduboko, imao gag reflex i izaso mu komadic parizera van>jos malo pusio i drkao mi ga, prvo lagano pa poslije onako lijepo pojacanim stiskom kako sam mu rekao, pitao sam i da sjedne na njega al nije dao jbg>pita hocu li sam zavrsit a da mi on donese svoj mob pa se zamijenimo>ajd moze,vidim da je pomalo iscrpljen od pruzanja zadovoljstva ovako zahtjevnoj kurcini
anonimna internet brbljana gdje ljudi mogu slobodno i bez sramote iseravat njihove naj banalnije misli
>>222522699>>222518830
>>222522699cecnuh
>>222522726
>>222522670cont.>izdrkam i svrsim, jedan od najboljih orgazama i mlazova>kad se on vrat pita me da vidi spermu>pokazem mu kuda je sve letjela, bilo mu zanimljivo kako sam ga obilno iscjedio>da mi mob, dam mu svoj stari>na kraju ispada da stari nije radio i da mi je dao mob zabadava(jel od dugog stajanja otisla baterija il se potrosio utor od punjaca nznm, nije mi rekao mislio je valjda da sam ga zajebo ba ga bilo sram)zavrsetak je mozda malo antiklimatican ali point je da sam bio pametniji od alfacha kako da dobijem to sto zelim i fantasticno se proveops. to mi je do danas jedno od najboljih iskustava jer smo obojica hetero i drkali na cure pa je bas bilo onako fetis ko da radimo nesto zabranjeno kao uslugu jedan drugome, kao ne bi ali mora se(sa gejevima jednostavno nije to to). on je bio jedini lik koji me istinski uzbudio
navijao sam za zvezdu dok nisam cuo delije kako pevaju "mi smo cigani najjaci smo najjaci"... ja nisam cigan, buljanovici nisu cigani. ja sad navijam za partizan i ja sam grobar
kopika osijek
>>222522885dobro se jede u slavoniji
>>222522865looka kuckogejooka
>>222522885B U C K EUCKE
ovu debelu u crnoj haljini bi nazalost jebao...
>>222522835ova for alfachevoj mami rodi unuke
BUCKOJEB
>>222522913ja bi sve oplođivo redom*plod* *plod* *plod* *plod*
zamisli pusis kurac za mobitel a mozes si kupiti mobitel bez pusenja...
>>222522129a mozda i njega zanima isto
Boolja adminoolja Pobrisao sve objave
sith lord Kučkojeb
>>222522865>jer smo obojica hetero
ma nije nista brisao. guzobolko sam izbrise post jer tako stvara narativ da je luka okinut a luka ne posta vec mjesecima. moj proljev s partizanom i delijama nije izbrisan
ova slika izgleda kako Xtal zvuči
sarajevo
>>222522670>>222522865nado sam se da je pasta
>>222522970tzv. nepusacki mobitel
lidija bacic 160×80 XL rucnik
>>22252331275€ inace
>>222523260>imali svi oko 13>bilo nas 5 kod frenda 1, starci mu na moru>družimo se dolje, zajebavamo>u jednom trenutku frend 1 i frend 2 odu gore>mi dalje chillamo dolje>zatreba nam nešto, a ne znamo gdje je>frend 3 ode do frenda 1 gore da ga pita>...>vrati se sam uzbuđen i zbunjen>"jebote otvorim vrata a frend 2 puši frendu 1 kurac dok ovaj gleda porniće na kompu">wtf>čekamo da dođu dolje, malo ih zajebavamo pa nam je bilo neugodno pa odemo>frend 1 kaže da mu je dao 10kn i čokoladu za BJ>frend 2 kaže da je htio jednu curu napravit ljubomornom, najjača isprikaNakon toga bilo je malo čudno u društvu neko vrijeme, bilo je puno šala al su s vremenom svi zaboravili, a frend 1 i frend 2 su se kasnije prestali družiti bar kolko mi znamo, 2 si je našao neku drugu ekipu a danas imaju oboje ok posao i cure.
>>222523348odjebi denise
>>222517862because we are all serbs
Svijet je ovaj srbin srbinu
>>222521428jutros sam gutala kurcinu
>>222523445ma gutala si ti kurac glupaco
pederske ispovesti
>>222523508jesam
veliki koncert jakova jozinovica u ex-yu lokalu
>>222523528pa pogledaj malo konac ovde se pusi kurac kad god tko stigne. mislis da si specijalana jer si pusila kurac jutros? e pa nisi
>>222523600onda sam na pravom mjestu :P
imam taj volcelski bijes
>>222523662shalom brate po crnim andelima
>>222523713dont be rude to our frens
kafica+tetica
>>222523713 - kaze lonac poklopcu
>>222523713kaj se pjenis
svi smo na tapatalku
zamisli dobis zivcani slom jer ti kuckojeb prijavi post
>>222524192Kako zaobilazis silne banove?
>>222524362>meni ovo razonodaja sam im govorila da samo glumis i ne vjeruju mi nakaze
>>222524729ja lijevo
Vratio nam se.
>>222524729Japan je vazda kino bio
drka se kaubojski na konju
zamisli moras rjesavat teske captche cijelo vrijeme jer si opsjednut bazookom
>>222525129ovo
kada su ustashke ushtve sprovele virtuelnu oluju 2.0 sa eksju konca
Navalite komarci.
>>222525775mene komarci gotovo pa uopce ne pikaju
Jel bi ostavili curu da znate da pleše vani s drugim likovima?Neki likovi priđu prijateljici od vaše cure ekipno i onda njih trojica budu sa vašom curom i dvije frendice recimo i plešu cure s njima, uključujući i vaša cura s jednim od njih, jel bi vam to bio razlog za prekid? Ne mora biti recimo ništa senzualno, nikakvo grindanje i slično. Da, ne?
>>222525856tebe samo pika kurac
opet denis glumi domagnoja
>>222525993to sad spama swatke stvari da izjednaci -karmu od gorea
>>222525988ovo stvarno nije bilo potrebno
>>222526120placi
>>222524362ipak malo preokrutno za moj ukus dbpi>>222525129>>222525439ako je par postova opsjednutost šta je onda tvojih skromnih 100+ postova samo u ovom koncu? e moj kučkojebe nema tebi pomoći kad si terminalno bolestan jebiga
Neču se ja objesiti.
>>222526210ni ovo
Svoboda po slovensko.
>>222525775glupane ovo odbija komarce
>ma meni ti je raznoda biti opsjednuti okinuti guzobolko kojem se stvari prividjaju
Nisu losi fejk mini snikersi iz lidlaUzeo sam bio dva paketa
>>222526051
>>222526322ne oduzima mu puno vrimena jer iman wpm ka prosječni pro korejac apm u starcraftu i vječno mi je u pozadini otvoren tab. od tebe ne mogu izvuć reakcije jer me ne jebeš ni dva posto, ali mogu od drugih koji će te branit jer si duže tu. trebalo mi je mjesec dana da skužim kakva je meta spika pa da napravim maksimalno provokativnu personu koja okida retarde. šta da ti kažen, iman previše slobodnog vrimena i posao mi je takav da trenutno efektivno malo radim, a puno serem drugima pa se to preslikava svugdje. u pravilu mi glupiranje ili dopizdi ili mi se intenzitet posla naglo poveća pa moram odjebat. nemoj šta zamjeriti, jako mi je zabavno glumiti budaletinu ovdje jer moram glumiti nebudaletinu ostatak dana
>>222526322znam da ti je nemoguće to shvatiti, ali ne pišu svi po 200 postova dnevno i istopederišu ko ti jer su zaključani u sobi na teškoj terapijibože sačuvaj kakva ti je to obitelj koja ti dopušta da si produbljuješ svoje bolesti ovdje
ja pisem svaki dan preko 50 postova a nisam kuckojeb. ja sam zivi dokaz
>>222526418dokaz cega?
svi smo na balku
>>222526454moja svrha je da budem dokaz
>>222526483dokaz da si peder?
>>222526483dokazem ti staroj da nisam nevin
Traži se normalan momak za opušteno frendovsko druženje, uz pokazivanje, drkanje, porn i slično, može i stati na tome, bez ljubljenja. Ja sam muževan i diskretan, visok, jak, ćelav i bradat. Slike šaljem na telegram, svi mogu pisati
>>222526555koja jebena pedercina samo se pojebi u cmarcugu jebote
Fali mi otac.
>>222526610a kuckojeb?
Vjera je bolest koja na žalost i ubija i pušča krvav trag a na kraju izastavi visok račun svima deležnikoma.
>>222526213nije preokrutno jer maloumni sizofreni debil spama i prijavljuje postove od guzobola>>222526322imas sizofreniju i ocdahahaahahahahahahaahahti si chacin caci dezurni klaun konca ahahaahahahahahahaahahjedino postignuce u zivotu ti je da si se izdokso ovdje i na vukajlijiaaahahahaahahahahahaahahabtvoja malogradanska vlaska obitelj te se srami a sestre ti jebu talijan i crnogoracahahaahahahahahahaahahnikad neces diplomirat jer si retardiran agahahahaahahahahaanikad neces imati gf jer si odbojni ruzni i nesposobni patuljak ahahahahahaahahahati si kuckojebaaaaahahahahaahahahahahahaahah
>>222526678prosipach
Da me otac takvog vidi. Rasplakao bi se. A nikad nije plakao.
Cмpт y cнy.
>>222526678mislim da je ovaj ustvari kuckojeb, i izvodi operaciju pod laznom zastavom
prosipa se proljev
>>222526794a na balku?
Ma ne... pička sve bi sredila jer tak to je i tak to ide jel ne?Da me bar rak kosti pogodi.
Bolest ne bira.
>>222526811ne znam
Ja nisan pička. Ja sam pičkica.
Jel se mogu objesiti sad?
Na psihiatriji nije baš prijatno. Samo skažem.
>>222526678tjelovao tog kučkojeba
https://youtu.be/ctskkxOOGmk
>>222526760Sta bi ti rekao otac da te vidi
https://youtu.be/bnvjUsdRa5M?si=72cR0qAHluGIZnjn
https://youtu.be/8aWLDF8wJiA?si=jhv0Si2pLvhxxnWO
https://youtu.be/0LdY39Ly1rw?si=LmbnutLs_e7zOv0O
Neki od vas činite se mi sasvim ok tako da nemojte napuščati konca.
>>222527257>>222527239>>222527117>>222527082Jel me ignoriras>>222527041
>>222527309reko je neki dan da ima filtrirane sve hrvatske zastavice
I'm posting here >>222519777 again you can come and post too okay.
https://www.24ur.com/novice/tujina/deponija-mostar-ubarak-pozar.htmlGotovo je za krajinu.
Ide nevera
>>222527791bas sam gledo oblake prije 10 minuta
>>222527830Ja zelim bit oblak sta mislis o tome
>>222527830malo ce osvjezit
>>222519474That's what you paid for yours? If they ask that kind of money I'd bet they tailor these plushie costumes for their clients
>>222527912mislim da bi bio odlican oblak dbi
Oblak u pastalonama
>>222526534>>222526553evo dokazao sam da sam dokaz
sta se desava sa slovenskim srbima?
>>222528827anze ima dobar dan danas
kamen po kamen pogacazrno po zrno palaca
>>222528912jugobumerske debilichine misle da je ovo istina
Anze iz ocaja ima da preokrene sebi zivot
>>222528827Tи cи дoбap мoмaк. Хpвaти нeчe тaкo дoбpo пpoчи.
>>222529181misljenje o anzhoidu?
skoro iza svake zlovenske zastavice stoji mentali bolesnik
>>222529246ti?
>>222529260tjelovo tog guzobolka
zasto je kuckojeb tolko najaren na anzu?ljubomora?
>>222529198Lose se ponasa prema majci
>>222529311>zašto je šizofrenik šizofren?evo popravio sam ti pitanje
>>222529435i odgovorio sam sebi kek
>>222529464klasika
>>222529464>>222529533imas siziku lukanije ti lako
skoro iza svake hrvatske zastavice stoji luka buljanovic
>>222529224popravio sam ti zube
>>222529324Ima li mu nade?
Vržli ga v smeči.
>>222529893Nadam se da ne.
https://youtu.be/9Js_MBLk2jwKrasavica.
ja san doslovno kris moltisanti
pomoz bog kuckojebi reditorskiahahaahahahahahahaahahah
>>222530060pa ti si propalica!
https://youtu.be/1CFMDwNDa3I
>>222530075jel mu to zadnji post
Bezušnik. Bezzubnik. Beznadnik.
>>222530151ima i postova od prije 10 danaizgleda da je sad aktivan na redditu
>>222530075degenerik
>>222530160To sam ja.
>>222529565prvo nisi preboleo medrugo i da jesi, briga me
Swingeri i cuckolding Da li poznajete ove slučajeve i koliko je zapravo često?
>>222530314Zašto me ovaj post sjetio na ovu reklamu?https://youtu.be/lbL05kZzuvQKako lik umre unutra.
opet decko trazi da mu pusim
>>222529893ima. samo se mora lijepo urediti i obuci, kupiti buket ruza ili koje mu vec cvijece majka voli, bombonjeru i flasu finog pica. neka je doceka kuci uz njeno omiljeno jelo i spremnu vecernju haljinu, da se ne mora dugo spremati kad se vrati. dok se ona tusira i sprema za veceru anze nek zapali svijece i uzme vijagru. uz veceru ugodan razgovor, sjecanje na lijepe uspomene, isprika za probleme koje je pravio, malo sale uz lagano dodirivanje a nakon moze i ples. tad, uz poljubac u obraz nek je zamoli da je otprati do njene sobe, tamo je zagrli i zatim poljubi u usta sapcuci tvoj sam veceras majco. nakon pocetnog soka nek krene malo ozbiljnije ljubljenje i mazenje uz lagano kretanje prema krevetu i tamo nek stvari idu svojim tokom...
>>222530314ne toliko cesto koliko bi volio da bude. ali da se naci
>>222530480Bolesnoga uma.
>>222530535jel ti lijepa mama?
Mene ni sram skazat - Rusi ispred nas.
jebote u 7 sam iz stana jutros izaso i evo sad se vracam samo da bi sutra opet na posaojebo te bog
>>222530535kuckojeb je daleko najbolesnija nakaza u koncu
>>222530613sta radis
On misli ja houseboy pa da projiciram na druge.Možda. Ali svekako - gladi, kuge, rata i Hrvata.
>>222530660inzinjering konstrukcija raznoraznihu prijevodu radim 95% posla u CADu
Svake toliko na internet pročitam sahrane.
>>222530717jel to ono crtanje?
>>222530535ja sam ti samo rekao kako da popravis stvari sa majkom i rijesis neke svoje probleme. sad hoces li ili ne - na tebi je ali jednoga dana ces morati postati muskarac i pobrinuti se za majku
>>222530815Ma prije se hoču ubit nego da brinem za bilo koga.
>>222530837a jel?
>>222530866Ma jel.
>>222530783ma da 3D modeliranje
radost postojanja
Stvarno sam odživio svoje več prije godinama. Ja sem več mnogo puta skazal da ja ne patim i ne žalim život svoj. To radite drugi umjesto mene. Bolesnici.
>>222530959anze kad ces u bosnu da odemo na pivo
>>222531023Nikada. Ništa nisam tam izgubio.Inb4 jesi - otca.
*umno se raspadne*
>>222530915nije to neki posao jebote sjedis za kompjuterom
Hvala za društvo anoni. Ja sad idem na spee gdje je fašistička utakmica izmedžu Argentine i Österreicha.
>>222531117za tkoga navijas?
>>222529187Ja caм хpвaтe филтepoвao oдaвнo, јep cви ce финo пoнaшaјy ceм њих.
>>222531107pa naravno da nije jebote nisam iso 5 godina na fakultet da radim neki posao
>>222531132Ma za fuzbal brale.Na ovoj utakmici? Za Argentinu. Kod Austrijanaca znam samo za Alabu i Arnautoviča dbi.Na svjetskom? Pa možda i za vas neironično. Da idete daleko ali ne da osvajate.
u umaku od soje i limete gf
>>222531045;__;
>>222531164>ali ne da osvajatezasto ne
anze mi je jedna od malih radosti u danu
>>222531184<3>>222531198Nabilo bi vam ego u nebesa/stratosferu. A možda i preko. Ne privoščim vam više od trečeg mjesta.>>222531221<3
Why did bosnians betray their slavic brothers and convert to shitlam?
luku je baniralo na redditu frf
>>222531258anze sta ti majka radi
penal za argentinu
>>222530783da. autocad i catia, isao sam u skolu za to a mene tad to nije privlacilo pa nisam trazio da radim u struci, samo cim prije da nadjem posao i pocnem zaradjivat neke pare. mogu reci da sam se zajebo sad mi fali da radim lagano za kompom i sjedim na klimatiziranom. kazu covjek bi trebao mijenjati zanimanje svakih 7 godina da izbjegne te profesionalne bolesti
>>222531561zaboravio si promijeniti zastavicu apsolutno retardirani kuckojebe
promjenim si gf svakih 7 godina
>>222531610zaboravio si popiti lijekove okinuti guzobolko frf
>>222531561>izbjegne te profesionalne bolestikoje su to bolesti?
>>222531610šizofreni degenerik
>>222531719one koje ti se razviju zbog preduge radnje jednog posla, ovisi kakav posao radisod predugog sjedenja do predugog stajanja, nosenja teskih stvari itd
>>222531795gotovo je za posloimache
ma vi ste svi retardirani dbi
uhh koja hitcinalajk ekipo ko slusa i u 2026oj...https://youtube.com/watch?v=doSxUWrt-N8
>>222517801Why is there always a sexy ass nigger in the OP of these threads
>>222533903to attract small hedda balkanese men.
>>222534031Well it attracted me instead
>>222534073Guardi che bella
>anze ode na tekmu>guzobolko dobije bancugu>konac umrema ne totalno nije on odgovoran za 90% hr postova, bazzuka je
>>222534184dobar primjerak>>222534293bolestan si kuckojebe
ja sam dokaz
Izgubili smo ode MessijaRealno austrija je truba kek
>>222534987>>222534987>>222534987