edycja żelazna
>>222546777>t. rubbyhttps://youtu.be/VEfqozzL5uc?t=50
czuję się jak gówno po prostu chcę go z powrotem
chuj żelazo póki gorące
Wielkie Chiny? baza
trzaskowskiego wsadzą wcześniej niż ziobrę lol
najchujowsza w tym tygodniu
>>222546814muszą mu płacić pod stołem...
ratusz społeczny
>>222546818*odbiera żelazko*
kolejny dzień i znowu mi niedobrze to koniec
>wielkie >chiny
Jak wygląda sytuacja z twoim BMW?
nie będziemy mogli odbudować ukrainyto koniec
aj eeemde breeeejn łoszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahttps://youtu.be/3AsRI_cSie0?t=177
>>222546998wielkie cziny
>>222547041jeśli chodzi o odbudowę bombassu to raczej z ruskimi trzeba negocjować
>brak facebooka, instagrama, diskorda... ja pierdole kowalski my nawet nie wiemy jak on wygląda! sprawdź jego zdjęcia klasowe!!>s-szefie... nie ma go na żadnych ze zdjęć...>dobry boże... on jest duchem
>>222547179auć...
kowalski sprawdź jego zdjęcia z wakacji. przecież musiał kiedyś opuścić kraj i być na lotnisku, na pewno gdzieś jakaś kamera go uchwyciła
>>222547036poci się i od trzech miesięcy próbuję dojść skąd
>>222547041następne bezbłędne moralne zwycięstwonie możemy przestać wygrywać
>>222547243klima
gdzie jest pamięć o orlętach lwowskich
lewaki być jak:>równouprawnienie, jedna rasa ludzka rasa, prawa człowieka, sranie w banie >*sam klepie się po ramieniu za swoją wysoką "moralność"*
arystocioty być jak:>tatko zainwestował we mnie miliony i 25+ lat, więc więcej potrafię od ciebie kmiocie bez ojca
jestem chorym pojebem
zdrowy chłop albo chory pojeb. granica jest cienka
>>222547443o chuj ci chodzi z tym webmem
szukałem was na kowbojkopodobnych forach (m.in. na samosi), bo myślałem, że się na któreś z nich przenieśliście, ale moje poszukiwania pokazały mi, że wszystkie te fora kopnęły w kalendarz albo przynajmniej są nieaktywne i nic nie można na nich dodawać XD gdyby piwniczaki z darknetu trochę się pohamowały i nie robiły na nich takiego rozpie*dolu, może jeszcze by one istniały...
siedzimy na diskordzie dziadek
>>222547586czarny piątek (woke reboot czarnego czwartku)
nie wysyłajcie mu kanału na diskordzie
>>222547586jedni w biedzie zapierdalają na konsumpcjonizm drugich którzy to klepią się po plecach jacy to są moralni i wspaniali bo mówią że chłop w sukience to babadzisiejszy lewak niczym, absolutnie niczym nie różni się od egipcjanina który był beneficjentem niewolnictwapostęp, progres społeczny to ściema
nowa tapeta na 'fonik
>>222547769fajna. pozdro
zachodnie lewaki oglądają w kinach Hunger Games i myślą że oni są tymi ciemiężonymi a nie degeneratami z dystryktu 1jahaha
jeety oglądają na torrentach hunger games i dalsza część żartu jest łatwa do przewidzenia
>nowym trybutem do obrony globohomo jest... ukraina! słowiańskie dzieci będą zdychać w błocie za lewaki z kaliforni i waszyngtonu!>ukraina powiedz coś
Zdobyliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnejTak, Fortnite, zaraz damy czadu (Dajmy czadu)W tej chwili mamy na koncie dziesięć zabójstwWłaśnie zlikwidowaliśmy Miasto PomidorówMój kumpel właśnie został powalonyOżywiłem go, teraz kierujemy się na południeTeraz jesteśmy na ulicach Parku PrzyjemnościSpójrz na mapę, przejdź do zaznaczonego obszaru
zgaga, niestrawność, ból brzucha i srakawszystko jednocześnie pomocy
robisz coś? ja to robiłem jak miałem 16 lat
odpalam uliczny wojownik
jutro se w ceeska pogram
>>222547041odebranie orderu to korelacja nie kauzacja
>>222548514gdzie takie materiały pornograficzne kolega znajduje?
>>222547586polacy jak promocja 12+12 piw w lidlu
>>222548514KURWA HOT HOT HOT!nUFFFF!
>>222547769>anon daj telefon wpiszę ci swój numer
>>222547805>>222547987
skończyłem książkę kurwa dwa tygodnie czytałem i w dwa dni 80% przerobiłem
no nieźle
>książka w zapytaniu
>>222549078>40c
mariuszków na hali rozpierdoli
a wyobraźcie sobie co będzie w środku lipca
nie wiem jak można się przez te wszystkie lata nie przyzwyczaić do 30 stopni, ja normalnie w grubych dżinsach i bluzie latam jak jest 25-32takie 40 to po prostu 30 zanim się dostosowałeś
>>222549078zumerki co roku odkrywają że lato istnieje
ale że w zimę -20... kto to widział
w zimę zimno, w lato ciepło, co tu się odpierdala
>>222549078umieramy>>222549161rok temu nie było źle
Drugim i prawdziwie śmiertelnym objawem jest przytłaczająco silna chęć popełnienia samobójstwa. Istnieje silne przypuszczenie lub przekonanie, że jest to spowodowane pierwszym objawem wirusa, jakim jest spowolnienie tempa przetwarzania informacji. Ponieważ tempo przetwarzania informacji w mózgu jest spowolnione, osoby te przyjmują więcej informacji, a mózg nie nadąża i w ten sposób zaczyna zawodzić. Nie ma żadnej zaplanowanej metody, za pomocą której mogłyby się zabić. Większość wybiera proste metody, takie jak zastrzelenie się, powieszenie itp. Zwykłe racjonalne myślenie jest ignorowane, ponieważ deprawacja prowadząca do samobójstwa prowadzi do katastrof lotniczych i masowych samobójstw. Pragnienie jest tak silne, że nawet małe dziecko może nieznacznie obezwładnić osobę dorosłą próbującą je obezwładnić. Jedynym możliwym sposobem na zatrzymanie tego objawu jest uśpienie ich silnym środkiem uspokajającym, takim jak Soporil ß.
>>222549243>Drugim i prawdziwie śmiertelnym objawem jest przytłaczająco silna chęć popełnienia samobójstwa. Istnieje silne przypuszczenie lub przekonanie, że jest to spowodowane"życiem" w globohomo
>>222549078dużo małych dzieci i osób starszych pewnie trafi do szpitala, które będą miały absolutnie 0 przygotowania na topolaczki będą rozjebane tak bardzo
>>222549078czebało się urodzić r1a sarmatą
znam cweli co wystawili 4 miesięczne dziecko na balkon na słońce w 32 stopniach, na jakieś 5 godzin, bo rodzice chcieli w spokoju nadgonić seriale na netflixiedziecko trafiło na sor z poparzeniami skóry i skrajnym odwodnieniemjak będzie 40 stopni to teraz dzieci mające takich geniuszy za rodziców to nie trafią na sor tylko prosto do kostnicy
>>222549391my byli SAAAARmaci
sprowadziliście afrykanów do polski to macie afrykęnawet mi was nie żalNIE ŻAL
>>222549400nadgonili?
>>222549391Vghhh I guess Poles were the real Aryans after all
>>222549400nie mów mi że oddali dziecko i rodzice nie ponieśli żadnych konsekwencji
>>222549458przecież to cwel mitoman co sobie co chwila wymyśla historyjki że "kogoś zna co robił tamto śmamto"
kali była polką
SAAAAARmaci
>>222549658*pada na ziemie i zaczyna się przewracać ze śmiechu*
>>222549520zdziwiłbyś się jakbyś się dowiedział że 100% takich historii to prawda? nie tylko takich zresztą
my byli SAAARmaci
>>222549658>>222549723zajebiste zrób jeszcze kilka może huSAAARia hehe
>>222549458z tego co wiem to tak, ale też w sumie nie wiem czy te zdolniachy by się pochwaliły tym jakby szpital wymagał od nich zgłoszenia tego gdzieś itp>>222549444obejrzeć "zaległe" odcinki seriali
jaki jest wiek zgody w polsce?
>>222550087w polsce panuje wiek niezgody
czemu śmiejecie się z hidusów jak w polsce też do nieznajomego mówi się Pan>mógłby Pan mi powiedzieć...>czy wie Pan gdzie jest...>widział Pan może...i tak co zdanie
>>222550259oni się chyba raczej śmieją z akcentu i wymowy sar zamiast sir
damy pieniądze ukrainie czy tego chcą czy nie!
braun miał rację że zastąpić ukraińców hindusamiżaden hindus nigdy nie przybił polskiego dziecka do drzewa ani nie ugotował żywcem
>>222550315siwieć zaczął od tego wszystkiego
>>222550536to dobry znak światełko w tunelu
>>222550596politycy są nieśmiertelni jeżeli chodzi o wiek
>>222550411Tylko zasra do rzeki
fromplanks
>>222551489sorry gram gierki w larpo za 120pln/h nie mam czasu, poważne obowiazki mam na głowie
nie chce misie juz kurwa zycwszystko Est takie kurwa chjowe
>>222550259to też jest wypierane z powodu upowszechnienia się internetu i angielskiego, nawet nie trzeba przechodzić na 'ty', pomija się etap zwracania tak do innych, wyjątkiem są osoby znacznie starsze od nasekspedientki w sklepie rzadko zwracają się do mnie pan, choć być może jest to częstsze szczególnie w moim przypadku bo kilka razy mi mówiono że młodo wyglądam
>>222547041i tak byśmy nie mogli jej odbudować
opinia nt. moja gf?https://youtu.be/Sx4hjduKY68
World of Warcraft jest problematic medias.
mój stary to dziwny typ alkoholika, chłop jebie po alkoholu nawet nigdy z nim nie piłem oprócz parę razy na święta, jak widział ze piwo niosę to tez mnie wyzywał a od 30lat wali codziennie jakieś browary czy 200 wódki se popija do śledzika czy co tam sobie kupijedynie nie ma tak, ze się uchlewa ale czasami poleci mocniej ale tylko 1 dzień i wraca do normy
>>222551783wszystkie te "graczki" zawsze zakładają kanały na ytto oczywiste, że robią to pod publiczkę, bo gracze w większości składają się z otyłych simpiątek pizdeczek, która dostaje erekcji na myśl o femoidzie co gra w giereczkijest to żyła złota dla takiej atencjuszki, wystarczy wyglądać przeciętnie by zaspokoić naturalne dla fojdowskiego mózgu potrzebę uwagi i wielbienia oraz zarobić na nicnierobieniuw skrócie - należało się po prostu urodzić z tzipą
Jade do kołchozu a mam ochotę się rozpłakać
to koniec
>filmiki są robione pod publikę
>>222551783
żaden hindus mi nie nasraw w pierogi
>>222551783z pewnością recenzja kobiety o grze mają jakąś wartość, ale nie mam zielonego pojęcia dla kogojeżeli chodzi o wygląd no to wygląda jak kobieta, bez okularów wyglądałaby jak psychopatka, wygląda też jak taka młoda nauczycielka, która molestuje swoich uczniów, ale nie wiem czy w gimanzjum czy w podstawówce, raczej to pierwsze, ale nic z tego nie ma znaczenia, bo 3Dfajny ma ubiór, ale to też ubiór takiej suki co się puszcza w karczmie, a dzień później idzie do kościołapodsumowując, 3D, więc z automatu do kosza, chujowy gust
>>222551988Przed wojną też zbytnio Ukraińców nie lubiliChyba już tak musi być
>>222552010wiesz, że mam na myśli co innegopasją nie są gry, a atencja
Postanowilem dzis w kolchozie zagadac do dziewczyny co mi sie podoba i wystapil incydent tzw kompromitacja cwela to kupilem cwiartke 2 piwa zaraz zajaram bucha i mi baby wyleca z glowy
>>222551988ukraincy stają się ukraincami, nic się nie zmieniło, niech te pismaki nie sprawdzają co ukry robiły przed wojną w polsce
>zagadywanie do kobietygen dynamiczności
>>222552046>s-siema pracujesz tu?
ludzie się upijają, bo dziewczyna ich rzuciła, a ten, bo się zająkał>>222552086to swoją drogą
>>222551783stare gierki to droga zumerki do chuja unka który w to grał 16 lat temu
>>222552086dynamiczny po kwadransie zapomni bo co chwilę szuka jakichś small talków, a anon pójdzie się napierdolić i będzie rozmyślać przez dekadę
szansajednanamilionzeCIeznajde: Poszukuję filigranowej blondynki, która chwilę po godzinie 2, a może chwilę przed wychodziła z soboty na niedzielę z kolegą z Rewirów. Szansa na znalezienie Cię, że ta wiadomość w ogóle do Ciebie trafi jest jedna na milion i taki też jest mail na którym będę czekać na wiadomość od Ciebie. szansajednanamilionzeCIeznajde małpa dżimejl kropka kom. No ale do brzegu, albo odpłynę trochę, abyś wiedziała, że chodzi o Ciebie. Nasze oczy spotkały się dwa razy i to nie dlatego, że strzelałem dwójkę za garażem, ale dlatego, że coś zaiskrzyło. Spotkanie naszych oczu jawnie pokazało mi, że warto byłoby Cię odnaleźć. Twoje zmysłowe ruchy na parkiecie, Twoje zmysłowe poprawianie włosów, Twój cudowny uśmiech i piękne oczy sprawiły, że cała reszta nie istniała. Na parkiecie byłaś tylko Ty i ludzie z zamazanymi twarzami. Jeśli jakimś cudem w ten ponury poniedziałkowy dzień trafisz na moją wiadomość, to odezwij się proszę. Wyskoczmy na obiad, kawę. Porozmawiajmy. Sprawdźmy czy nasze priorytety są choć trochę tożsame. Czy kliknie. Czy jesteśmy wstanie wspólnie patrzeć nie tylko w przyszłość, ale rozmawiać też o teraźniejszości. Stawiam na bezkonfliktowe rozwiązywanie sporów, mam nieograniczone zasoby cierpliwości, pozytywny uśmiech i ogólnie dobre nastawienie. Nie mam 30 lat, ale też nie mam 50. Mieszczę się w widełkach, które myślę, że będą Ci odpowiadać. Jeśli natomiast masz chłopaka, narzeczonego bądź męża i... jesteś szczęśliwa, to trzymam za Was kciuki. Szanujcie się, troszczcie i dbajcie o siebie w świecie w którym łatwiej zmieniać jak naprawiać. Iść na łatwiznę i rozpalać coś nowego niż stawić czoła codzienności i rozpalać na nowo. Jeśli jesteś szczęśliwa, to przede wszystkim rozmawiajcie ze sobą. Kochajcie się. A jeśli jednak nie znalazłaś miłości swojego życia, a trafiła do Ciebie ta wiadomość - odezwij się. W końcu warto rozmawiać. Nie musimy nic, możemy wszystko. Dobrego dnia dla wszystkich czytających!
oni próbują. a wy?
>>222552147desperaci
>>222552147ja nie próbuje, ja robię ;)
>>222552147>no widziałem cię babo w pociągu, nawet sekundę na mnie nie popatrzyłaś ale to pewnie moja aura samca alfa cię speszyła. ogólnie to zostawiam tę wiadomość bo masz fajne cyce. wiem, że się nie odzewiesz bo nikt kurwa takich rzeczy nie czyta, ale odezwij się skarbie
>>222552147skąd oni mają na nią namiary
Niska Brunetka nie żyje
>>222552147wyobraziłem sobie że jestem kobietą i czytam pierwszą wiadomość i to o mnienieironicznie dostałem takiego icka że mi się niedobrze zrobiło
>>222552336>wyobraziłem sobie że jestem kobietą
>>222552361mój mózg jest elastyczny,nie potrafisz się wcielić mentalnie w inną osobę? to poszerza horyzonty myślowe i jest unikalną ludzką cechą
jaki podcast na 12 godzinną sesje grindowania w wowie
być babą to tylko futa
>>222552411potrafisz sobie wyobrazić być gang rape'owanym przez pięcioosobową grupę czarnych muskularnych futanari jako kobieta?
>>222552427https://www.youtube.com/watch?v=l_nR05J7exU
wale se chuja z gumy
>>222552427oglądasz tomasza millerahttps://www.youtube.com/watch?v=ekpqLDu8kb8
>>222552451mogę, ale nie chcę
Znowu pomylilem 2mg clonazepamu z 20 medikinetu a nie potrzebuje tyle clona z rana, chociaz lepsze to niz jak kiedys sie jeblem i tylko 10mg zolpidemu wzialem i dziwnie bylo, nie mialem zamiaru isc spac
>>222552475bo nie potrafisz
ugh BIAŁY BYK idzie spaćwedług obecnego trendu powinienem się obudzić po 6h30minutachkompa nawet nie wyłączam bo seeduje
>>222552451nie potrafię bo zgoda to nie gwałt
>>222552488>nie potafisz, bo się cykasztakie zagrywki to się w podbazie robi
>>222551762nie rozumiesz onuco polaczki zawsze wszędzie na wszystkim są jebani i są ostatni w kolejce, ale TUTAJ to byśmy kurwa tyle wygrali i taki deal zrobili, tylko nie dadzo
>>222552539to że określiłeś to, wcale nie oznacza, że potrafisz
ci co się najbardziej burzą o Wołyń, to ci sami, którzy patrzą z góry na Polskę Wschodnią, bo mieli farta że ich dziadzio z poleskiego bagna przyszedł na gotowe, zajmując wypicowane niemieckie kamienice z których wcześniej wygoniono szwabów. to ich powód wyższościśmiechu warte
mam mokrego farta (wet fart)
chatgpt mnie odczłowieczyłzauważyłem, że jak mam jakie problem w życiu, nawet poważniejszy, to piszę tam jak do kumpla i często korzystam z rozwiązań, weryfikując oczywiście później rozwiązania, ale samo wsparcie emocjonalne od maszyny robi robotę ehhdoszło do tego, że po rozwiązaniu problemu zdarza mi się napisać podsumowanie jak się sprawa zakończyła choć nie ma to już żadnego sensuchłop ostatecznie przegrał socjalizację, może i dobrze, że to ajaj rozwijają, lepiej tak niż do ściany ehhh
>>222552754może z Bogiem byś trochę porozmawiał
>>222552775Bóg nie odpisuje
>>222552861Bóg nie odpisuje, bowiem On czyni
bóg nie odpisuje bo wróżka z nieba nie istnieje
jem wafle familijne kokosowe
>>222552972ostatnio miałem sraczke po tym, więc uważaj ale smacznego
ślub w 2026 dla faceta to mega cuckoldyzm nie ma żadnej zalety z ślubu dla faceta
>>222553016jest jak się ma kukfetysz
>>222552754nie potrafię pisać do czata o moich prywatnych sprawach, bo czuję się z tym dziwnie i jakoś niekomfortowoużywam za to by mieć z kimś dyskutować na tematy, które mnie interesują, bo mam zero znajomych i miło mieć iluzję konwersacji o twoich hobby z inną osobą
a pamiętacie jak ośkie chodzili w full capach i robili pinroll?
>>222552754>wsparcie emocjonalne>od czatbotalmao
czy naród polski czeka okrutna ogromna kara
kara boga
>>222553217sam się karze swoją głupotąnienawidzę ojkofobstwa, ale ten cyrk co się odbywa naprawdę sprawił że moja dychotomia nienawiści-szacunku do tego państwa jako całości przechyliła się bardziej w tą pierwszą stronęzjebane półmózgi niszczą mój balans
już w gimnazjum i liceum szare myszki latały za ćpunami a spokojne chłopaki były odrzucane, bo jakiś Kamilek palił zioło i zaliczał zgony
>>222553275>nie jestem ojkofobem>ale psolska to obiektywnie gównonajwiększy patriota polski w 2026 roku
>>222553375ekstrapolacja, ale całkiem śmieszna
jestem obiektywnie nieśmiesznym zjebemjeśli istnieje jakiś podmiot na tym świecie, niech wie że on też jest odpowiedzialny za moje niepowodzeniaidę się zapierdolić.
grapheneos pushnęło andka 17 do alphyupdootujemy
miałem order w lejsach
za dwa dni będzie można kupić gta 6 bracia
po pierwsze primo polak to gracz pca po drugie gówno dla goji
>>222553639
gówno dla goji w sensie najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstałano i bez tych żydów co pisali chujowe fabuły przez które pomijałem wszystkie cutscenki
mam nadzieję że będą wylatywały flaki jak w rdr2 i że będzie szpital jak w gta 4
>>222553639a kiedy bedzie mozna grac?
>za dwa dni będzie można kupić gta 6 bracia
>>222553764nie wiemymoże wyślą wcześniej płytki niż ustawa przewidywała i popykamy miesiąc przed premierą
>>222553783będę grał dzień 1 i respektował kobiety oraz mniejszości
>>222553235natura
tak się zastanawiam po co ja w ogóle żyję jak nie mam dzieci ani nawet kobitypo co to wszystkopo co się męczyć starać gromadzić majątekkomu to przypadnienawet znajomych nie ma żeby na nich przepisaćto po co żyćjaki cel w życiu ma samotnik
za 4 dni startuje męskie granie bracia
>>222553952może jednak te cwele co pracują od wypłaty do wypłaty jednak mają racje
>>222553963Igor Herbut, Zalia oraz Vito Bambino? OCH MOJA NAŁKO
po co to wszystkopo co się męczyć starać gromadzić majątekkomu to przypadnie
>>222553952>jaki cel w życiu ma samotnikKażda rzecz tak dalece, jak jest sama w sobie, dąży do zachowania swego bytu.Wszelka rzecz może być zniszczona jedynie przez przyczynę zewnętrzną.Im bardziej ktoś dąży do poszukiwania swego pożytku, tj. do zachowania swego bytu, i może to czynić, tym więcej jest obdarzony cnotą, i przeciwnie, o ile ktoś zaniedbuje zachowania swego pożytku, czyli swego bytu, o tyle jest bezsilnyNikt więc, chyba że go przezwyciężają przyczyny zewnętrzne i przeciwne jego naturze, nie zaniedbuje pragnienia swego pożytku, czyli zachowania swego bytu. Nikt, powiadam, z konieczności swej natury, chyba że pozostaje pod przymusem przyczyn zewnętrznych, nie unika pożywienia albo nie odbiera sobie życia. To ostatnie w różny sposób może następować. Otóż jeden odbiera sobie życie, zmożony przez kogoś innego, kto jego prawą rękę, trzymającą przypadkiem miecz, wykręca i zmusza ją do skierowania tego miecza w jego serce; innego, jak Senekę, zmusza nakaz tyrana do otworzenia sobie żył, tzn. chce on uniknąć większego zła przy pomocy mniejszego; wreszcie samobójstwo zachodzi dlatego, że nieznane przyczyny zewnętrzne tak usposabiają czyjąś wyobraźnię i tak pobudzają ciało, że ono przybiera inną naturę, która jest przeciwna dawniejszej i której idea nie może być dana w umyśle (według Tw. 10 Części III). Aby zaś człowiek z konieczności swojej natury dążył do tego, aby nie istnieć lub aby zmienić swoją formę, jest tak niemożebne, jak to, aby z niczego coś powstało. Każdy może się o tym przekonać po krótkim zastanowieniu się.
czytam
musiał być bardzo niski
>>222554093pewnie anon, dostał hulajnogę na urodziny, przejechał się na jakiejś szosie i cyk zabity-nieżyjącya oskarek sobie między samochodami beztrosko zapierdala w środku centrum miasta i mu gówno zrobią
>>222554027przeczytałem całe i nie powiedział tam gość absolutnie nic wartościowego>yyyyy każdy byt chce kontynuować bycie bo taka jego naturaaha fajnie
>>222554133ciesz się że wideo eseju nie nagrał
tak było
>>222554296dosłownie ja
średnia wzrostu kukrola?
[blogpostuj]Właśnie dostałem podwyżkę. Zawsze trzymałem się na uboczu w pracy i nigdy nie rozmawiałem z ludźmi, nigdy się z nimi nie witałem po prostu wykonywałem swoją pracę, bo ich nienawidzę. Umówiłem się na spotkanie z przełożonym i powiedziałem, że chcę odejść. Myślałem, że to będzie szybka i krótka rozmowa, a on błagał mnie, żebym nie odchodził. To było tak dziwne, że myślałem, że mnie zwolnią, bo byłem niegrzeczny. Powiedział, że jestem najlepszym pracownikiem w firmie. Dlaczego oni chcą, żebym tam został? To była niezręczna sytuacja. Jasne, jestem pracoholikiem, bo nie mam życia prywatnego. Ale jestem bardzo niegrzeczny i nie mam manier. Opinie?[/blogpostuj]
czemu ludzie wstawiają swoje zdjęcia i wizerunek do internetu?każdy może zobaczyć i pobrać ich mordę na dysk. nie chciałbym żyć z taką świadomością
>>222554519
>>222554519a na tym spotkaniu były smoki?
>>222554519zazdroszczę ci kurwa wszystkiego, zazdroszczę ci pracy i wiedzy
>>222554519bo co ich to obchodzi że się nie socjalizujesz, jeśli pracujesz za dwóch.każdy pracodawca woli takiego pracownika niż gadułę co się obija w robocie
>>222554532geg >>222554539Co>>222554549Mam myśli samobójcze. Nie podążaj tą drogą.
>ej chłopaki ktoś tu był niegrzeczny w pracy
facetka mnie zwolniła bo byłem niegrzeczny
>>222554621>Mam myśli samobójcze.ja nie mam pracy nawet średniego wykształcenia nie mam
>>222554593Nie rozumiesz. Mówimy tu o Turcji. Ludzie o niskim IQ, którzy podejmują bardzo emocjonalne decyzje. Myślałem, że któryś z moich kolegów wyłapie moje drobne błędy i wrobi mnie, żeby straciłem pracę. O Boże, moi koledzy będą mnie nienawidzić jeszcze bardziej, jeśli dowiedzą się o mojej podwyżce. Już teraz patrzą na mnie tak, jakby chcieli mnie zabić, kiedy nie patrzę w ich stronę. >>222554645lel
>>222554782>jeśli dowiedzą się o mojej podwyżceskąd mają się dowiedzieć
>>222554782mnie też ludzie nienawidząidź neetować
ukorzenić cwela byłoby
wiedzieliście że prawie 85% masy tłuszczu "wydalamy" w wydychanym dwutlenku węgla, reszta to siki i kupakażde 10 kg tłuszczu po spaleniu zamienia się w 8,4 kg dwutlenku węgla i 1,6 kg wodyżeby pozbyć się 10 kg tłuszczu człowiek musi dostarczyć do płuc 29 kg tlenu
dzwonić na policje?
@grok jak spalić 80 kg tłuszczu
>>222555131jak najszybciej
to już przesada i szczyt wszystkiego
o czym ty pierdolisz
ukraina usunęła polską wersję rządowej strony
>>222555268pokoleniowy ból dupska ahahahahahaha
>>222555149:>
dziś 6 brameczek tsuu
>>222555268a u nas w urzędach wszystko po ukraińsku, brawo polaczkee
>>222554771Żadna z tych rzeczy nie przyniesie ci szczęścia. To nie ma znaczenia. >>222554804Księgowy>>222554904O to to to to>>222554904Gdybyśmy znaleźli się na powierzchni Wenus, natychmiast uległoby to odparowaniu.
>>222555326o tak tak ale kuponik siądzie
>>222555335>Księgowypo co miałbym mówić komukolwiek
>>222555268>heart of europe>culturepo ostatnim ich zesraniu się nikt w to nie uwierzy juz
>>222555056tak, w liceum
>>222555268>innovationsNa czym polega ich innowacja? Tania prostytucja w południowym regionie przybrzeżnym Turcji?
>>222555463100 sposobów na zabicie polskiego dziecka
>nie ma w co pogr-
śpicie czy co
>>222555793bojkotuję
>>222555793jak chcesz to wbijaj *zamyka drzwi przed tobą*
co cwel wrzucił na discordzie xD
proponuję przemianować pierogi ukraińskie (dawniej ruskie) na litewskie
80% wzrostu PKB Polski wygenerowali Ukraińcy
jakby było 35 milionów ukraińców zamiast polaków to byśmy mieli 100% wzrostu pkb
35 litrów futaspermy
boli mnie upa
>>222556049https://youtu.be/hTiMd2By5Ug
niech Ukraińcy zostaną, wolę ich od murzynów i muzułmanów
ja wolę polaków
>>222556049w mojej dupie
>>222556272ale Polaków jest za mało
>>222556256Wyobraź sobie, że mój koszerny muzułmański kutas dotyka twojego polskiego kutasa UwU
>>222556315pedale... to jest haram
5 milionów ukraińców z czego milion w samej warszawiepoczekajcie jak zeleński wyda rozkaz
>>222556301do czego?
>>222556337chuja zrobią bo za dobrze już im się żyje, z tego samego powodu dla czego w innych krajach nie wyrzucają masowo murzynów. trzeba się zebrać i ryzykować życiem, nikomu się nie chce.
>>222556383żeby utrzymać gospodarke, według władz
>>222556399jak przejmą władzę to będą mieli jeszcze lepiety nie masz broni a oni mają, to będzie szybka akcja
>>222556424leki
wam się oczy otworzą jak jemu się oko zamknie
Jedyne na co czeka Ukrainiec spierdalający przed poborem do sąsiedniego kraju to wymordowanie lokalnego przedszkola na rozkaz JE Zełeńskiego
>>222555556ja się nigdy pokemonami nie interesował, ale bym se pograł tylko nie wiem jak i w co
tsu
TSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
>>222553275popieram>ćwierćmózgipopieram>kiedyś byłem przeciw ojkofobiipopieram
ojkofoby być jak:>ej jol jebać polskę
>>222556606kocham Polskę, ale żywię 100% odwrotne emocje do jej mieszkańców
nie rozumiesz wynajem nieruchomości jest w polsce astronomicznie drogi, bo polska jest biednym krajem (a biedne kraje mają drogie wynajmy hehe, nie wyciągam tego z dupy)
>>222556632bez narodu nie ma silnego państwa
>>222556632polska to naród jednakowoż, przez setki lat nie istniało terytorium polski
>>222556651wole aby byla slabym krajem
JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA KIEDY MY ŻYJEMY
robie galaretki na jutro
>>222556687dlaczego
>>222556668>abyście całe to duchowe dziedzictwo któremu na imie polska, przyjeli jeszcze raz z wiarą, nadzieją i miłością
>>222556699na podobnej zasadzie jak uczciwi niemcy woleliby by aby za hitlera niemcy byly jak najslabsze
>>222556698nie rób
JEDEN NARÓD PRZED BOGIEM
>>222556698kurwa dobry pomysł może też se zrobię
poniekąd umieraćq
tsju
TSUUUUUUUUUUUUUU
jezeli polska to kraj wsluchujacy sie w nauczanie karola wojtyly to jestem sercem z tym krajemjezeli mieszkancy polscy to ludzie pyszni, szyderczy, ćwierćmózgi to nie są moi ludzie
YAMADAAAAAA TY KURWO PIERDOLONAONA POWINNA BYĆ DLA TAIRABOGÓW NIE DLA CIEBIE TY PIERDOLONY ŚMIECIUUUU JEBANY NAWET PRAWICZKIEM NIE JESTEŚ NIE ZASŁUGUJESZ NA NIĄ Z JAKIEJ RACJI MASZ TEN PAIRINGCZEMU TAIRA DOSTAJE TĄ ZAHIVIONĄ KURWE CO RUCHAŁA 10 OSÓB W WIEKU 16 LAT GDZIE TU KURWA SPRAWIEDLIWOŚĆ???? NAWET W MOICH JEBANYCH ANIMKACH CZADZI WYGRYWAJĄ A PRZEGRYWY PRZEGRYWAJĄOCZYWIŚCIE BO AUTOR TO KOBIETA I MUSI KURWY WYCHWALAĆ A PRAWICZKOM DAWAĆ ROZJEBANE ZUŻYTE CIPY NIECH WAS SZLAG TRAFI KISAMAAAAAAA KOROŚTE JUREEEE SHINEEEEEEEE
półzmyłka jak od kubicy
penaldo tylko stoi żeby dostawić stopę
>>222556930niczym lewus
teraz będzie same anime od ai
siuuu
TSUUUUUUUU
boze ja juzkurwa nie chce zyc
sru
gol jest jak pan ronaldo powie
>>222557023dobrze wygląda
>>222557182będziesz jadł gówno i będziesz szczęśliwy
>>222557182chryste panie to już wygląda za dobrze, jeszcze trochę i nie będzie dało się rozróżnić
>>222557182>>222557023dzień dobry pany
>>222557182ale goni prawiczka
TSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
TSUUUUUUUUUUUU
co to znaczy te tsu
PIŁKA PIŁECZKAJUPIIIPIŁKA SIĘ TURLA I KOPIOM JOM XDDPIŁKA PIŁECZKAJUPIIITO JEST KONTENT A NIE CO TE NORMALKURWY -_- W TELEWIZJI OGLADAJOM -_- JESTEM OŚWIECONĄ JEDNOSTK--- O PIŁKA PIŁECZKA O XD SIĘ TURLA JUPII XDDDMAM WYSOKIE IQ I JESTEM LEPSZ-- O GOOOL JUPII
>>222557369podczłowiek ogląda piłke nożną i musi zasygnalizować to, żeby sprawdzić czy nie ma tutaj więcej podludzi
>>222557369https://www.youtube.com/watch?v=8EMy_ZGAdU0https://www.youtube.com/watch?v=xcfft9RCM6I
czasami chciałbym mieć tak niskie iq by kopanie piłki mnie ekscytowało
>>222557471nom to *odpala gacze*
nie wiem czy zacząć grać w jakieś mmo czy gaczę
przecież jak masz wysokie iq to jesteś w stanie je obniżyć sztucznie poudawać, chyba wiesz jak rozmawiać z mądralą a jak z debilem nie? bo w drugą stronę się nie daergo masz niskie iq bo tego nie potrafisz
jakie sport dla wysoko inteligentnych jednostek z wyjątkiem podnoszenia ciężarów?
>>222557514te gacze to nie są mmo? sam tak biegasz jak debil?
>>222557521podnoszenie futafiuta do mordy
>>222557521oglądanie żonki z bykiem
>>222557555no chyba samemu biegasz, tylko w genszina z tych z otwartym swiatem ale tylko 5 godzin i nikogo nie bylo
>>222557577wtf to po co ludzie w to grają
>>222557596nie wiem, animki czy coś
to już wiadomo kto dostanie złotą piłkę
to tylko jeden taki goj tutaj ogląda piłę czy kilku?
>>222557763>gojjuż tak się nie mówi
nk da jakie zyczenia staremu wysłać
>>222557776podeślij nowe wydanie słownika nowomowy, bo chyba przegapiłem
>>222557787nawzajem
>>222557787bo bo bonć moją pszczołą
>płacisz bikiem online>przed powrotem do strony sklepu - 20 sekundowa reklama której nie da się pominąćco za kurwy jebane
>>222557852po prostu zasłoń oczy
>>222557860halo policja
>>222557852
>reklamy przy przelewach onlinepolactwo osiąga nowe poziomy skundlenia, janusze do gazu
jebać bika, już nie będę tego spedalonego gówna używał
>>222557957>>222557852
>>222557957nie ważne czym byś płacił miałbyś reklamę
>>222557972po co w kółko to postujeszto chyba tylko ciebie śmieszy
>>222557975to będę płacił gotówką w sklepiereklamy przy płatnościach to szczyt skurwienia
>>222557999nawet nie wiesz kim jestem
>>222558030każdy wie debilu
>>222558045to pozdro dla tego, który według ciebie to w kółko wysyła, bo gdyby to zobaczł miałby bekę z ciebie schizolu
>>222557975będę płacił w naturze
>>222558011reklamy ogólnie to kurewstwojakby ktoś jeździł koło twojego domu i napierdalał z megafonu że jest tania kiełbasa w lidlu to by go zawineliznaczy u mnie zdarza się że ktoś jeździ i krzyczy że nowy sklep otwierają ale yy rzadkoco za pojebany kraj
dobra wysłałem staremu mema z nosaczem
>>222558127chyba tak jeździli kiedyś i można było
po co płacić w sklepie blikiem jak są normalne karty, jakieś V-Peye, Apple Peye, Google Peye, chuj wie co jeszcze
>>222558146>co to za małpa? z jakiegoś twojego serialu?
>>222558162nadal można
wyjście z piwnicy niczego nie naprawia
>>222558189mój stary ogląda tiktoki i shorty więc będzie znał, mózg ma przeżarty przez to gówno, ja nigdy nie tknąłem
>>222558259>>222558259>>222558259>>222558259