Konac za ponočnjake izdanjeOmča/konop(ac) podizdanje
Чичa Дpaжa и нјeгoви Eнглeзи.
anze os gledat hrvatsku
ale ale ale ale
pizdadlakava
gleda se nogomet
anze prognoza rezultata?
>>222564205Miislim da neču. Pokušam spavati. Ali mislim da jih oče slomiti ko što so Portugalci Uzbeke.
5 0 za zubara
Sad kad je Engleska remizirala vama bolje prilike neče biti.
moje prilike su sve prosle
Shootalo
>>222564780bolje prilike za sto tocno? pa ovo je najgori rezultat za nas
Rollam za nove prilike
>>222564884Ne znam kako. S pobjedom ste drugi kao što bi bili i ako Engleska pobjedi Ganu. Nema veze. Barem 3:0 protiv Panamskog prekopa i to je to.
Jel Bosna pobjeduje Katar?
Gledajte šta sam našao na speeju. Vrati uspomene.
>>222564947kako smo drugi kada englezi i gana imaju 4 boda?
>>222565006Oj lalalla cec. Glup sam ko kurac. Gana pobjedila Panamu. Treče mjesto vas spašava onda.
>>222564980Da ti nije dr. Kongo možda našao i izjebao Rozgu, sine.
>>222565042nema veze oprastam ti.. znao sam ja da ti na /sp/ samo zene gledas
Knoll Doll
Jebate. Več se svadjam u tredu sa Kanadom i Panamom. Jebem ti sve. Radije bi spavao.
Ma jebeš spavach. Odem da gledam..zbog rozge i dobrih medsusjedskih odnosa.
Soccer is gay. Nobody in America even knows the world cup is happening
lik se bavi nogometom, a preziva se Šutalo, pa jel ti mene zajebavas
>>222565513They why are there so many Americans in each sticky?Inb4 American site.
>>222565559they dont have cute slav gfs
>>222565513We play football. You play handegg.
>>222564968Želim da pobijedi. Drago mi je da sam ih vidio na drugoj utakmice.
Zlatko Dalič vatrene donijeo do pobjede. To može samo on.
https://youtu.be/mnTU_hJoByA
Daliču da se napravi spomenik ispred Maksimira. A Plenkoviču isto Boga mi.
>Ovaj pingvinUmalo da se nisam rasplakao. Suza suzu goni.
Zadnji dan školice.
I D E M O! Ovo je white boy's summer. Gajba puna piva.
https://youtu.be/PjV9eZzNs2g
Tučnjava ispred kuče.
Anze nosi eksju na grbaci ko krist kriz
Udruga poslodavaca graditeljstva Hrvatske udruge poslodavaca (HUP) potpisala je Memorandum o razumijevanju s Konfederacijom poslodavaca Uzbekistana, kojim se uspostavlja strateški okvir dugoročne suradnje i razvoja održivog zapošljavanja radnika iz Uzbekistana, priopćio je u petak HUP.
Izaslanstvo 18 ukrajinskih gradova boravi u studijskom posjetu Bosni i Hercegovini gdje će ih njihovi domaćini, čelnici Sarajeva i Mostara, upoznati s iskustvima u poslijeratnoj obnovi gradova, a razgovarat će se i o primjerima dobre prakse projekata obnove, energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije.
Praznik u Osijeku protekao u ljetnom ugođaju
Ovo su ljepotice koje žele krunu Miss Primorsko – goranske županije
anze 1 : normalan zivot 0
>>222569440samo ove ne bi jebali
>>222569440ko da gledam izbor za miss Bangladeša
>222570234dobar mamac ali plavuse uvijek imaju prolaz
Ž ~ 30 ~ ST: Trazi se decko Pošto su dating aplikacije svedene na fizički izgled i jeftine upade, aj da probamo ovako.​Tražim dobrog, slatkog gospodina za nešto full ozbiljno. Za početak viđanje par tjedana do misec dana, pa ako sve bude ok, šibamo dalje do medalje.S ove strane Reddita nalazi se žena, nikad udavana, zaposlena, situirana. Ne zanimaju me kratkotrajni i površni odnosi. Bitno mi je da si vjeran, iskren, ambiciozan i, nećemo se lagat, mom oku ugodan (a lipota je u oku promatrača!). 180 cm ili vise, bar 90 kila. Ako volis žene s oblinama, lipih crta lica, ta sam.Ne planiram se selit iz Dalmacije pa bi bilo super da si negdi između Šibenika i Makarske. Ne patim od statusa, titula i tvog zanimanja, dok god je legalno i ako si zadovoljan svojim životnim standardom.Ne patim od toga šta voziš i koje markice robe imaš u ormaru, dok god aktivno radiš na svojim snovima i ambicijama i znaš se obuć u skladu s prigodom.Ne možeš me impresionirat statusnim simbolima (nekretnine, pokretnine i stanje na računu) ako ti je u glavi pašnjak i duša prazna. Laprdala, žugala, pesimistične likove i mamine sinove ne podnosim. Molim da me zaobiđu i emocionalno nezreli.Volim fine, muževne, dominantne muškarce koji znaju preuzet inicijativu.Nemoj mi upast samo sa "Hej" jer to nije zanimljivo.​Volim more, plaže, šetnje, kuvanje, životinje, izlete, filmove, otić nediljom na misu, cijenim dobro vino i lipe restorane. Bitno mi je da si obiteljski tip, da voliš dalmatinski stil života, radiš na sebi i možeš mene motivirat da buden bolja uz tebe. ​P.s. preferiram momke od 30 nadalje pa se unaprijed ispričavam svim mlađim generacijama.Komentari: NE
222570269za tebe
ugh moja ciganska princeza
Nisam umro u snu. Probudio sam se. Promašena prilika.
>>222570654misljenje o ciganskoj princezi
nikad udavana, nikad zaposlena, nikad situirana
>>222570822pa ona je ista ko ti kuckojebe samo kaj nije ruzna ko qratz frf
>>222570654promasio si zube cetkicom
>>222570851hahahahahahaha sprž
>>222570407bukvalno sve izgledaju ko ciganke osim ove plavuse
>>222570885profesor omco na socijali strucnjak za ciganstvo
>>222570367>Pošto su dating aplikacije svedene na fizički izgled>Ako volis žene s oblinamaznaci debela trazi gospodina savrsenogu tridesetima je pametnije joj je da malo spusti kriterije
>>222570367>Volim fine, muževne, dominantne muškarce koji znaju preuzet inicijativu.znaci treba joj velika kurcina
>>222570367na twitteru sam vidio post koji kaze da muskarac s 30 godina na 30-ogodisnjakinju gleda istim gadjenjem kao 15-ogodisnjakinja na 15-ogodisnjaka
>>222570923vidi ovo, izgleda isto ko al-qaida
>>222571444tako je omco sve beg do bega frf
stanje konca katastrofalnodoslovno 2-3 lika koja sizofrenisu
>>222571444bjelji od mene
Zašto lokalne cure odmah skuže moj autizam a strankinje ga ne kuže?
>>222571664jer strankinje zele tvoj VHK prije nego se vrate doma. isto kako tvoja buduca zena putuje van da ju stranci izjebu prije nego se uda za tebe
>>222571597kuckojeb je glavni i dominira s 80% postovasvi ostali skupa 20%
Koja me hoče ovakog, krezubog?
>>222571932da smrsas i luksmaksujes mogo bi lako zbarit zensku
Naručio mek.
Moj penis nije penis jer bi penis trebao i urinirati i jebatiMoj penis samo urinira tako da bi pravilnije ga bilo zvat urinar
Pojeo. Ko svinja.
>>222572605a moj ne more ni da urinira kako treba, kako bi ja svoj trebao zvati?
>>222573171Bingl dongl.
>>222573171pelenis
Ide jedan 1500m kraul u krstnoj vodici
Hohštaplerski sindrom. Kako se ovo izliječi Incelbegoviču?
>>222573612Dobro ti učinjelo.
>>222573708pitaj pravog doktora a ne bolesnu nakazu
>ode na stranicu za bolesne nakaze>cudi se bolesnim nakazamaprd
>>222573914krivo. ovo je stranica za normane i jebace
ma ne cekaj on se ne cudi on se gadi i mora nam svima obznanit svoje osjecaje
>>222573939a jel?
>>222574058ma da
>>222573914>>222573937>>222573939>>222574058>>222574102jako si okinut kuckojebe bolesna nakazo
>>222573763https://youtube.com/shorts/kzGPSiH1Doc?
mami sori mami sori mami sori
>>222574167imas 40 godinabalija sina socijali siu pelenama sidjevac sineironicno trebas kod psihijatra
>>222574203zumer sizoveš se tomislavopsjednut si kuckojebombijeda sinemas zivot po citav dan si ovdeneironicno trebas pod konopac
>>222574274da je bar zumer lik je u 30ima
>>222574274nisam zumerne zovem se tomislavnisam opsjednut kuckojebomnisam bijeda imam zivot i ovdje sam dnevno maks 2 sata ukupnoneironicno trebas pod konopac okinuta i bolesna balijetino frf
>>222574274ubij se sirotinjo retardirana
Tugyjam u placcicama
>>222574368imam 2500 euraaj slikaj neke pare daj da vidim zene koje si jeboaj slikaj neko društvo gdje si izaso sa ortacima?
>>222574274odbijam vjerovati da čovjek od 40 godina može biti ovakva jazavčina
>>222574400tahi je stvarno i jebao makar je bio iskompleksirani debil. jel ozbiljno imaš 40 dina ili se zajebavaš?
>>222574421pogledaj mu postove u arhivisve ce ti bit jasno
/mrtav-yu/
NOVO NOVO NOVO https://youtu.be/fmpQQitqbkg?si=hzrxigSQY8lq3domhttps://youtu.be/fmpQQitqbkg?si=hzrxigSQY8lq3domhttps://youtu.be/fmpQQitqbkg?si=hzrxigSQY8lq3dom
jel roka neko tu oled monitor
>>222574769Nije mi se digo
>>222574478jebanje kosta sto euramogu jebat kad hocuali vi ne možete izliječiti svoje shizofrenije jer su vam psihijatrije u hrvatskoj pretrpane
>jebanje kostaa fakat je inceloid sirotinjski
>>222574832ne bi vjerovao, al nisu svi posteri kučkojebi i incelbegovići pa da imaju dijagnoze. kralju imaš 40 godina i prosipaš se ovdje, ubij se neironično
>>222574851daj mi broj od sestte cuo sam da ona svima daje besplatno
>>222574950cuveni balijski humorizmet horo stajl
>>222575019
>>222575075>t.
>>222574167propaganda za bumere da "mladjima od 16 zabrane drustvene mreze" odnosno uvedu obaveznu idetifikaciju za sve da gojimi ne mogu vise anonimno srati po zidovima
>>222574164jedan you na popisu sam ja
>>222575156natrag na pol retarde
>>222575237natrag na index deda
programerach
nemoj mala reci da sam te folirotvoj sam tripcode odavno filtriro
>>222575156nemaš pojma o čemu pričaš ako misliš da trenutno postoji ikakva anonimnost na internetu. tko god koristi komercijalne ISP-e i elektroniku nema anonimost, pitanje je samo da li se službama isplati trošiti resurse na tebe>>222575344ovaj tjedan ću se prebaciti na codex da vidim kakva je razlika u odnosu na claude code
Imaje se seksa
>>222575438bolji je ili isti za mnogo manje paraclaude je goli kurac za bilo koji ozbiljni posao na duze staze
>>222571444Shiptaresque fenotip.
Dovolno drk, sledeće drk u Julu.
>>222575756>>222575805nojko nakazo
makedonac doso i analno rastavio hrvate ahahhahha lol
>>222575973ovo je taj makedonacvjv izgleda bolje od tebe balijska nakazoahahahahaahahahahaa
Zna li netko u koju svrhu se koriste kuhana jaja kod stavljanja uroka. Pronasli smo na staroj kući u kojoj je živjela moja baka po dvorištu na više mjesta postavljena kuhana jaja. Mama je odmah posumnjala na vradžbine i to jedno jaje u utoru u zidu gdje je bilo stavljeno je poškropila svetom vodom. Jaje je doslovno poskočilo i palo na tlo, na beton sa dva i pol metra visine i nije se razbilo... Zanima me čemu je to moglo služiti i zašto bi to netko tamo postavio??? Nisam sigurna da li je do toga ali nekako mi se čini da je mojoj obitelji netko želio nanjeti neko zlo jernam svima nekako loše ide u životu. Stalno je neka negativna vibra u zraku i ne znam kako je se riješiti.
iduci drk kad zavrsim trenutni
>>222576038izgleda bjelje od vecine hrvata
zasto mi ai postaje samosvjestan nek odjebe s ovim sranjima
>>222576086ti si bijela balijaagahahahahahhaahahideeemo zmajhevi iz holidej ina mi smo turski crvati i smrdi!
>>222576038Niskikluč imam francuski fenotip.
>>222576322s tom zastavom mos imat samo braco cigan fenotip
>>222576127i ti kao drkash na ovo?
>>222576627pa ne drkam na misaoni proces
>>222576704i kaj bus sad napravil ne?
>>222576738nemres botinecko ne bacit na kraj pitanja jebote to ide uz izjavu ili retoricko pitanjenis dao je dobar odgovor svejedno, samo rokam regenerate po 30 puta i malo mijenjam prompt dok ne dobim nes zadovoljavajuce
posro sam se u dvije sekunde
>>222576786ne poducavaj kuckojeba
>>222576243ajde postuj sliku svoje bjele kože da te vidimo
Samo jedan posao imaš: Nemoj da se ubiješ.Ja: Upsi. Jebiga.
https://psychonautwiki.org/wiki/DPTovo se probava danas + lirika + gens
pozdrav. mislim da imam jedan veliki problem i tila bi prije nego šta se obratin nekim drugim osobama pitat vas channere, koji možda imate nekog pojma za mišljenje. ovako...prije možda dva miseca san malo proucavalao sotonizmu i zainteresiralo me. tj više san se usredotocila na novi sotonizam tj na tu filozofiju. i amo rec da san donekle slucajno a donekle namjerno izvela rituale za stupanje u to. tj za više stanje svijesti amo rec..od tada mi izlazi bijeli dim na genitalije.. jedan momak koji je upoznat s tim rekao mi je da to znaci da mi duša izlazi . tj prodaja duše vragu. usto je rekao da dim inace može izlaziti na bilo koji otvor na tijelu. i sad ne znam što da radim, svjesna sam cijele situacije. znate li vi išta o tome? molim vas nemojte me osudivati ni rugati se jer ovo nije šala. jednostavno ne znam kome se obratiti. hvala
Odakle ti ove paste?
pičkin dim
>>222577836AI
kolekcija rastefali farmaceutika doduse al i to ce se rijesit
>>222577925ti si kolekcionar
>>222577925ja isto imam secer i sol
>>222577957Nikad nisam solio
bolje da vuces lobe i jebes po klubova no sto si prljava narkomancina
jebote sad sam skuzio da imam dosta pgja i jednu ekstra bocicu nemoram nigdje ni ic da slozim 5-MeO-MiPT soluciku teska bayyica
>>222577436prvo nam slikaj kozicu a da ti si ljiljan balijaahahahaahahahahahaahah
cujokujem u ninaricama
>>222578070e sad si pretjero
>>222578017alfach je supak efendija gotovo je za njega
>>222578017bok majmune dugo nismo pricali a ti ovako bezobrazno uletavas dobro dobrobijelo je smece gudra za nabrijane likove koji idu muvat kurvetine i pricat lovacke price
>bijelo je smece gudra>mozak kasa od eksperimentalnih kineskih supstanci
>>222578344sojkane
>>222578370ma on nedaje you ma on je kul lik koji je jebo prije 3 danakako akne? ides nazad u filter
>ides nazad u filter
jedina gora stvar od kokaina su likovi koji ga konzumiraju
>jedina gora stvar od kokaina su likovi koji ga konzumiraju
>>222578344ma bolji su tipovi koji drkaju na ai slop, puse travu i triptamine, jedu lijekove i piju kolu dok smrde sami u stanu
>>222578461svi likovi koji regularno rokaju dizalice su retardirane smorcine, najgori su oni koji bombone jedu zlicomal oni bar zavrse na psihijatriji za par mjeseci kad pocnu sa bojama pricat
>>222578530ovo je za >>222578461isti je poster al svj
Bolje da uzmes jedan dim iz moje lupe, pocni da kuliras https://youtu.be/X92MCCtFLqs?si=UxYwblV-bhePoj9E
>>222578050sta je bilo deckostid te tvoje crne ciganske koze?nema veze lakse ces se zaposlit u glovo ahahahahja
>>222578631bazirani igor
>>222578679>t.
samo heroin
evo sad smislio foru hahahahahakako zoves bosnjaka koji se preseli u spaniju hahahahahbalijando frfffffffffffffffffffffff
>>222578631pusi se top>>222578530dok se smrdi i pije kola i jedu lekichi i drka na ai slopchugunisam ja posto >>222578461 legendo
>>222578781Dobro ti ucinjelo
>>222578769frf
>>222578781sjebo sam kvout jebina retardiran sam od gudricesorkach to ipak jesam bila ja
>>222578870mislim nisam >>222578461 nego >>222578344 jebemu mater
>>222578781>>222578870dbi kokain je sranje, al i sve to drugo je isto tako sranjeelitizam oko droge mi je retardiran, ne nisi kul jer smrces i ne nisi kul jer jedes opskurne supstancedrogiras se i to je u redu, koga boli pizda
isto vrijedi i za retarde koji se ubijaju u alkoholui njihov elitizam je komedija
>>222578930realno za svaki post na eks ju mozes rec kog boli pizda, samo da se prica da nes da ne budu jebote iskljucivo denis i x gf postovine mislim da sam nesto kul jel rokam ar sijeve al sam definitivno vise kul od nabrijanih likova na belinjii na lirici sam na njoj postanes ekstra socijalan skoro pola ko od mrme tako da to definitivno igra ulogusad moram ponovo namjestit masku jebote
azgang
osim heroina naravno najkul ljudi se bodu
>>222579055ne nisi vise kul upravo suprotnoto sto neironicno mislis da si bolji od retarda na bijelom samo potvrduje da mozes pojesti kolko god hoces droge i opet ostati retard koji nije savladao svoj ego
Kad smo kod heroina, dje ga je Vitomir?
>>222579468imat ego je normalna stvar a imas i vise samopouzdanja sto ti je veci ego i to mi je falilo prije>>222579797fakat ga nema dugo bum pito reko mi je da je roko 4-HO-MET
>>222579912ti imas ego srednjoskolca retarde ti si vise kul od nekoga ma frf majmudine
Gotovo je.
vito je upao u more i postao vitopsina
>>222580404hehe hoho
dodes u godine kada na zenama prije gledas ima li sto na prstenjaku nego kakav guz ima
odraso na bloku pušim haš mažem koku a ne kolu ak ti smeta pali motorolu
>>222580571godine u pitanju: 25
Nisam zaljubljen samo sam par stotina puta izdrkao na nju
>>222580990jel zgodna?
>>222581504ruzna je ko puh
Sretne zec puha u sumi pa kaze: puham
piša se proljev
ante bludimir
Srbi so zidovi?
>>222581998obratno... zidovi su srbi
>>222581998
>>222582356cuj to
posto jedna gljivara
>>222583516
>>222583578jeli toliko i tebe kostala
igra se tajtan kvest
>udjem u kafanu>sjednemo ja i par drugova>pijemo pivo i pricamo>osjećam da mi dolazi neki ispad autizma>"Ja sam inace Arijevac">molim>"ma ništa"
>>222583621Apsolutno >>222583750Uu ovo nisam odavno vidjeo
>>222583923looka kuckojebooka moment
arijevac sam ali najcrnji
Sto je istina?evo sada cu ti reciBog je bijelac arijevac i europljanin (slaven), hereroseksualac koji preferira klinke monogamiju i starokatolicke je vjerea sotona je crnkinja zidovkinja (google ethiopean jews) lezbaca, ortodoskno zidovske vjere koja preferira starije zene i poligamijuto je matrica po kojoj operira cijeli svijet i drustvo od pamtivjeka
>>222581998osnivac modernog Zionizma Theodor Hertzl potice inace iz Beograda. Izrael je srpska tvorevina
no anze no fun
if ju vana bi maj lava
OVO JE OD SATANISTA KOJI SU UZNEMIRAVALI MEDU TUBERANA NA JAHORINI A ON SE ZALETIO I RASPOLOVIO DVOJICU A TREĆEG ODNIO U ŠUMU. OD ONE DVOJICE SEKTA CRNA RUŽA POKUPILA JE OSTATKE TE SU U CISTERNI KUHALI ČORBU I PRAVILI CRNU MISU. DOSLA JE MASXA IZ SEKTE KAO NAJISKUSNIJA DA BIVSOJ JARANICI PROUCI SATANISTICKU HARMONIKU.(NJU SU NA KILIMANDŽARU HARMONIKISALI
stize saharski pijesak
mala bara puno krokodilaja neću živjeti bez stilahoću pradu gucci i versacene da nekom noću perem gaće
https://youtu.be/Sdn5BSay_OoTa je lepa pesem.
Why is nobody posting?
>>222587980timmy
>>222588007Go kys idiot uber driver.
Bosna osvojila svjetsko prvenstvo
nasmija san se na incelbegovcev postiden se odma prijavit na psihijatriju
proci grupu je pobijediti na prvenstvu isto ko i s 23% teritorija pobijediti u ratu frfbalije jos nisu, a i nece osvojiti niti jednu jedinu medalju na olimpijadama jer su balijepodsjetnik da balija znaci upishan, siromasan i bezvrijedan>>222588583podsjetnik da si ti doslovni balija frf
imam osjecaj da ce balijander dobiti kaznu za nepropisni govor mrzhnjene znam zashto, jednostavno to osjecam
>>222589319ovo mora bit tahi pasta
Slabo sto osjecam
>>222564101evo jedan tiperino za vas nejebljive, pustio sam kosu i cure me manje gledaju, ako hocete picke glava ide na nulu, eto i trebas imati tvrd kurac
>>222588643>>222588228>>222587796Take him back
>>222593079we've had him for a year straight you can keep him
>>222593726Who is that schizo anyways and why does he keep shitting the thread?
>>222593752>Who is that schizodenis nakaza (denis the freak)>and why does he keep shitting the thread?severe mental illness
>>222593772kako mi je drago da te jebe i maltretira kuckojebe to ti je karma za sve godine prosipanja
>>222590879to ti jer ne vidis kroz kosu koliko te vise gledaju
Luka je bar povio rep i otisao a denis je kuci, ovo je end game, ostatak zivota se spamuje i prica sam sa sobom. Mrtav konac, treba samo za ng da se dodje
>>222595320ti si moj najbolji prijatelj
>>222595320stalno ponavlja par istih rijeci pa ga lako filtriras. kad jednom i uspije smislit neku novu to se brzo doda.
>>222595672Sta ti onda ostaj od konca?
>>222596070radije bi vidio tih par objava u kojima pise kakve je picke igor vidio na poslu, kako se alfach izgudrao, kako su bosancuge izincelirali nego stotine objava jednog bolesnika koje nikog ne zanimaju
>>222596141Posteno
>>222596196jel ovo pelenko?
>>222596261ovakvog ga zamisljam
>>222596630samo je ovaj vjerovatno jebo
uzeo kartu za ye koncert u tirani, ima li vas
>Luka je bar povio rep i otisao kuckojebe debilna chaci nakazo prekini istopederisat i objesi se frf slavko boljanovic pusi kurcine nadredenima na sns skupovima gdje s drugim sendvicarima plese u opancima
>>222596196baza>>222597465baza
>>222596742pelenko je petojeb ako niste znali
Doktor Pavle? Ja sam UDBA.
>>222597465KanYE West koncert?
Danas je bilo sisatih njemica na plazi i zgodnih tamnoputih zena ali mi je jedna baba u tangama sa mlohavom guzicom pokvarila dozivljaj Otkada zene ne bose vise obicne kupace kostime nego je svaka u tange pa cak i babe?
19-letni voznik je med prehitevanjem oplazil osebni avtomobil, ki ga je vozil 44-letni voznik. Po trčenju je njegovo vozilo začelo bočno drseti, nato pa je zapeljalo s ceste na travnato površino, kjer se je večkrat prevrnilo.Mladi voznik je zaradi hudih telesnih poškodb umrl na kraju nesreče. Njegov 19-letni sopotnik je utrpel hude poškodbe, medtem ko 44-letni voznik drugega vozila v nesreči ni bil poškodovan.
>>222598673Globalno zatopljenje, kostimi su pretopli
Tpaгичeн нacтaн јa пoтpece бyгapcкaтa јaвнocт oткaкo тpи лицa бea пpoнaјдeни мpтви вo дoм зa cмecтyвaњe вo гpaдoт Угapчин. Cпopeд инфopмaциитe штo ги oбјaвијa лoкaлнитe мeдиyми, жpтвитe ce двe жeни и eдeн мaж, a oкoлнocтитe yкaжyвaaт нa нacилeн кoнфликт кoј зaвpшил co фaтaлни пocлeдици.
Lidl je iz predostrožnosti povukao iz prodaje određenu seriju organskih zamrznutih jagoda nakon što je utvrđena mogućnost prisustva norovirusa, jednog od najčešćih uzročnika stomačnih infekcija.Norovirus je veoma zarazan i često se povezuje s epidemijama koje se javljaju u školama, vrtićima, hotelima, restoranima i drugim mjestima gdje boravi veći broj ljudi. Iako ga mnogi nazivaju „stomačnim gripom“, on nije povezan s virusom gripe, već izaziva upalu želuca i crijeva, odnosno gastroenteritis.
KAD SAM SE DRUGI PUT OŽENIO, DJECA NISU PRIČALA SA MNOM
srpkinje..mmm
u dresu Vatrenih, ogrnuta zastavom BiH: Fotografija koja je oduševila regiju
U selu kod Valjeva okačili mače o granu i ostavili ga u šumi
Grad Novi Sad je i ove godine iz budžeta obezbedio 22,5 miliona dinara za podršku građanima pri nabavci bicikala, a prijavljivanje će trajatiti od 1. jula u podne do 3. jula u 12 časova.
Ko stoji ispred solarnog posla od 158 miliona KM
‘Idemo, Hrvatska!‘ navija Kolinda u dizajnerskoj košulji na kockice, cijena joj je i do 2 800 eura
Nakon sedam godina radova svečano je otvorena rekonstruirana luka Baška
Na “Radočajki” na Mrežnici veliko stablo palo među kupače
Policijski službenici Službe kriminalističke policije Policijske uprave varaždinske pretražili su dom i druge prostorije kojima se koristi 68-godišnjakinja, pronađeno 28 kilograma duhana
Danas počinje sistemska dezinsekcija na teritoriji Podgorice
>>222599367bazirano
sta je normani? slabo se tipka u konac
>>222601286Hajde ne seri. Vruče je i njima i nama.
>>222601391jesi oprao zube?
>>222601420jel slavko boljanovic popusio koji kurac u zadnjih par dana? prica se da svaki put kad ode na sendvicarski sastanak svim prisutnima pojede majonezu