EEEEEEdycja
>>222591763finlandiado you know this bandhttps://youtu.be/DOizFvfGZ10
bloze ja nie mam sily jzu kurwa zyc
Elo robale
lewa bezdyskusyjnie ładniejsza
ughhhh vgh ziew ziewerino wstanerino BIAŁY BYK wstał
>>222594570to chłop
gf obiecała być submissive
>>222594570chyba cię pojebało
gf przeprosiła
gf obiecała robić teraz śniadanie, obiad i kolacje
leki
Jr 20, 5: Wydam też wszystkie bogactwa polski, cały jej dobytek, wszystkie jej drogocenne rzeczy, wszystkie skarby królów judzkich oddam w ręce ich nieprzyjaciół, by je złupili, zabrali i wywieźli do Ukrainy.
Jr 20, 4: Tak bowiem mówi Pan: Oto uczynię ciebie postrachem dla ciebie samego i dla wszystkich twych przyjaciół. Padną od miecza swych wrogów, a twoje oczy będą na to patrzeć. Całą ziemię polski wydam w ręce Ukrainy. Uprowadzi ich na wygnanie do Ukrainy i będzie ich zabijał mieczem.
będzie wydana w ręce Ukrainy, która spali ją w ogniu
jak to jest że /polska/ to jebany śmietnik ale cała reszta katalogu na tej skurwiałej desce jest jeszcze gorsza
>>222595028zapytaj gf
https://www.youtube.com/watch?v=uKqriTRYInY
gf powiedziała żeby nie pisać
gf tizuje klateczkę stupką
jakom klateczkę
czy takie rzeczy dalej się dzieją
dzisiaj pośredniak dzwoni
>>222595734widziałem w blacked waifus nitce na /gif/
>>222595737tak, na śląsku
>>222589758raz w roku chyba że nosisz je co drugi dzień przez calusieńki rok to wtedy spoko możesz dwa razy, ale też uważając na to co używasz>>222589886>jakieś codzienne z wojasaczarnuchu to nawet nie jest prawdziwa skóra pewnie>sie po chodzeniu wgniotły trocheno, tak działa skóra>>222589878co tak mało białka
na gurnym ślunsku całemi dniami biją apexy się z valorantami
>>222595756o super chociaż osobiście preferuję chun z murzynami
jestom bloodhound
>>222595848apeks się skończył lata temu a szkoda bo fajna gierka była
anon się skończył lata temu a szkoda bo fajny chłopak był
anon się nigdy nie zaczął
puby to przestarzała forma, może kiedyś nie było wszędzie sklepów ze świetnymi przecenami na czteropaki piwa, więc chodziło się do pubu, bo to było jedyne ogólnodostępne źródło piwa, ale dzisiaj dlaczego mam płacić 20zł za najtańsze piwo z kranu, skoro za tyle mogę kupić półtora czteropaka w sklepie?>>222595914najlepszy był ten oficjalny yuri komiks z wraith i tą murzynką z granatami
https://www.youtube.com/watch?v=H514-w6ttNoksiajomibracia nasza reakcja?
>>222596252a jak potem dolać wode do góry nogami do tych butelek..?
>>222596271nie wiem czy wodę byś dolewał chyba, że zimną, ale najlepiej to zdjąć i do zamrażalki wrzucić, może mieć nawet kolejne dwie butelki gotowe i wymieniać, żeby zniwelować jakikolwiek downtime nie związany z ponownym mocowaniem butelek, ale wtedy trytytki trzeba wymieniać i to są już jakieś koszta, przecież trytytki grosze kosztują, możesz też wymyślić jakiś inny sposób na mocowanie
>>222596311ja myślałem takie bidony w koszyczkach jak na rower nie? to sobie dajesz 2 z tyłu
>>222596331to dobre w sumieteż zależy jaki wiatrak masz, bo jak masz taki niski, bez stojaka to wystarczy chyba, że postawisz butelki za wiatrakiem i tyle
>>222596346no super to rozpracowaliśmy idziemy do dragonens den anon
ehh pamiętam... lato 2019... gorąco w chuj... grałem w apeksa w samych gaciach kiedy gierka jeszcze była fajna... te czasy nie wruco
>>222596331wkłady do lodówki turystycznej byłyby lepsze
penis typu mrówkojad
>>222595844nie ma sensujak może w końcu zacznę ćwiczyć™ to podwyższę
kawopostuje
>>222596550również miłej kawki kawkokoledze życzę
ale wchodzi piwerko
>kawkukoledze
polacy nie zasługują na podmiotowośćkurdystan europy
>>222596615baza, na zdrowie
dosłownie ja
>oficjalna cena w bolsce
>bolskie realia
przynajmniej cyfrowe są tanie
>>222596871dobrze że rok później na pecety wychodzi za darmo
>>222596883ale po chuj kupować klucz od jakiegoś resellera po wyższej niż oficjalnie cenie xD
>>222596883>jebana cenędza liczy sobie 50 cebul za puste pudełko no ładnie
>>222596934no mam nadzieje, ja kupiłem V za jakieś 50 cebul, loguje się po jakimś czasie i oczywiście konto goystar zhackowane
cztery stówy żeby szczelać tranzolskie parady
>>222596883>>222596910kup przez japonie
ja gta wziąłem z epica za darmo pograłem 3 godziny i stwierdziłem że gówno jebane
>>222597095moshi moshi jason kun?
>jestem wyjątkowy, bo czegoś nie lubięmasz moje uznanie
>>222597062>szczelać tranzolskie paradylemao zabroniojuż w rdr 2 nie mogłeś rozjebać protestujących pizd
>>222597248ufć, zamówienie anulowany
>>222596871najnowsze fify są droższe
>>222597095uwaga bo baby wyglądają inaczej zależnie od wersji
>>222595737biedni szkocihttps://www.youtube.com/watch?v=fkDhvakx2P4
>>222596550>>222596615smacznej kawuchy>>222596871ehhhh chciałbym żeby stary saint's row żył
>>222597095na xbox rozumiem bez problemu ale tutaj sony sie nie dopierdoli o nic? oni chyba tak mają
matko kochana ile pieniędzy wszystko dzisiaj kosztuje nigdy nie zgromadzę majątku przy takich cenach produktów podstawowej potrzeby
>>222597428majątku nie gromadzi się poprzez uczciwą pracę i wyrzeczenia
krem do twarzy dla starzejącego się kawalera wzdryg czy rozsądek?
>>222597324ok
>>>"""(((anony)))""">fifa i gta
>>222597593ty sam lepszy nie jesteś fejkcelu
>>222597593wypierdalaj >>>/trash/vcuck
>>222597610fifa i gta to większy sebacore niż ruchanie
>>222597593o to to to prawdziwy anon gra w tuhu, hirołsy i starcrafta
>>222597488najnowsze, mówi ci to coś?
>Cena gry EA SPORTS FC 26 w dniu premiery wahała się od ok. 230 zł (na Nintendo Switch) do 339 zł w przypadku standardowej wersji na PC i konsole PlayStation oraz Xbox. Rozszerzone wydania, takie jak Ultimate Edition, kosztowały w okolicach 430–469 zł.
awatarkurwa awatarkurwie łba nie urwie
przecież fifa to gacza teraz jest trzeba karty kupować żeby piłkarzy mieć
o nie yukari poster popiera fejkcelstwostracił moje uznanie, niech się tą kawą kurwa zakrztusi
>>222597757>yukari posterw sensie awatar
>>222597793nie kurwa, anonimowy poster
>>222596871wolałbym 350 zł spalić niż wydać zasilając globohomo gówno promujące hamerykańską patologię umysłową
>>222597687to jest najnowsza tumanie>cena w dniu premieryinna sprawa
prawiczkiem?
biore urlop od ciebie chce być jak w niebie więc żegnaj kochaniebiore wolne i znikam drzwi nie zamykam nie czekaj już na mnie
>>222598033CO SIĘ ŚMIEJESZ KURWO ZABIJE CIĘ SZMATO
>>222598033t-tak, pani prezydent k-klubu szkolnego...
>>222597666>starcraftaapm?
>>222598525miałem troche przerwy więc gdzies 230
>kupowanie gierdobre goje
kurwa wypiłem jedno piwko przed snem i nadal mnie kurwa muli w chuj, chyba mam alergię na alkohol bez czapy
>posiadanie pieniędzy w ogóleniewolnik systemu
goj gojem pogania
>>222592462Kinda crazy that half of this thread wasn't probably alive when he had his major crash in Canada 19 years ago
>>222598694nikt już nie posiada pieniędzy, waluty fiducjarne to fikcja debilu jesteś niewolnikiem banku centralnegoczytaj kiejkuta
>>222598751i was 25
kupienie tuszy całego jelenia to wychodzi ~28 pln za kilogram mięsa? gdzie to się kupuje?
>>222598694nom, toostatnio wymieniłem kozę na trzy wory pszenicy
>>222598807I was a bit younger and I wanted him in Ferrari so bad, fate didn't will it thought because he was better than massa and if massa could almost win the championship in a Ferrari, Robert would be able to win one easily
jelenie w lesie są za darmo
>>222598924ale trzeba mieć pif pafa albo parę dni koczować w lesie z łukiem tak żeby jelonek nie spierdolił przed grubasem
>>222597337jak w polskiej wersji wygląda
>>222599051p0lka otoczona bbc
>>222599051
dlaczego białorusini potrafią sie normalnie zachowywać w polsce, a ukraińcy wszystko rozpierdalają
co wujaszek widział?
>jeden jogurt (Ein Volk...)>tylko czysty skład (Rassenhygiene)obudziłem się w III Rzeszy
idę uprawiać seks z moim haremem animek w mojej głowie pozdro
zakładam nocap na łeb
>>222599231bo ukraina czci bandere.a tak szczerze to trochę boję się ukraińców
>>222599369i jeszcze uśmiechnięty adept KKK obejmujący napis
>>222599369pokolenie chuddersów zrobi PR znowu wielkim
>>222598001nie zrozumieliśmy się, nie wiedziałem że rozmawiam z cwelem, grunt że mam rację
>>222599786ktoś spróbował twojej zupy i zrzygał się z powrotem do talerza i chyba powtórzył to jeszcze z pięć razy
>>222599231bo ukraincy nienawidzą polakow
Jak wy nawet Białorusina od Ukraińca nie rozróżniacie
>>222599880ja odróżniam
>>222599880białorusina rozpoznasz po nerce na klatce
>>222599813chuje w dupie masz
bede pracował w niedziele w 40 stopni a klimy tam nie ma
>Bóg przy tworzeniu świata dosłownie sobie odpoczał siódmego dnia, więc yyy będe pracował w 40 stopni bez klimy???
>>222599880białorusin:>przystojny>elegancki>mówi nienaganną polszczyzną>kultywuje tradycję pierwszej rzeczpospolitejukrainiec:>brzydki, z fryzurą jak ze średniowiecza>ubrany w jakiś dres>mówi po rusku, jest głośny w miejscach publicznych>kultywuje tradycje bandery i chmielnickiego
a jak ja śpię po 5 to co
>>222599898no, mojego chuja w dupie twojej starej cwelu jebany, wypierdalaj
chatgpt co jeżeli 30 letni cwel śpi po 5 godzin
ile powinien spać 40 letni prawiczek
ile powinna spać animka
szare myszki w rzeczywistości jebią się z różnymi samcami
>>222599786kurwa ale bym jadł. jak zupa tak wygląda to już wiem że jest zajebista.
>>222599936ogolisz nóżki i masz idealne fembojskie nogi ufff
>>222599936przestań się drapać po lewej nodze
>>222600037to koniec
często mnie zadziwia, że istnieją ludzie, którzy bez trudu zdobywają przyjaciół i znajomych, tak samo jak to, że istnieją osoby w pełni zdrowe psychicznie i jest to większość
druga anglia
te femboj, pokazuj odbyt
upał czas
>>222600142mnie czasami zadziwia życie, to że w ogóle istnieje i siedzę przez kilka dobrych minut oglądając swoje ręcę, ciało i myślę "kurwa ja jestem w tej suce naprawdę naprawdę"
>>222599816to jest narodowe danie ukrainy - "rzyg polaka"
>>222600187uważaj bo wyślą ci medale i skończy się kozaczenie
>>222599880>Białorusin>normalny człowiek>Ukrainiec>murzynjak nie odróżniam, jak odróżniam, hm? szachmat libki
>>222599980ok.
>>222600174też mam tak czasami
MÓJ NACZELNIK PAŃSTWA
>>222600174człowiek jest tak zaprogramowany żeby od pierwszych lat życia mieć przez to mindfuckmózg dosłownie zsyła cię na manowce metafizyki byle żebyś miałzagadkę
>>222599960>chmielnickichmielu to jeszcze pół biedy, bo to polak był, który zjebał tą ich ruś kijowską na ponad 300 lat. nigdy nie zrozumiem, dlaczego tak bardzo się wstydzą Petlury - przecież to jest idealny gieroj>walczył za niepodległość z ruskimi i do pewnego momentu wygrywał>współpracował z PL, dobre relacje, nawet jeśli RPII nie dowiozła i niestety porzuciła Petlure>nie robił jednak odwetów>zabity przez żyda
>>222600204...a zacznie się rezanie i nie mam tu na myśli usługę fryzjerską
>>222599897to chyba fizjonomiczne awykonalne
>>222600248ja jebie, niech ten krypto ukrop się lepiej nie odzywa