kurva anyátok
>>215215662
>>215215662kurwa
Megerőszakolhatta egy bőnyi férfi a kerekesszékes kishúgátTöbb mint négyórás műtéten esett át a súlyosan sérült kislány
Jó reggelt jó szüzességet
kurwaaaa
jöhet
szarok
creamit elvitte a tek?
most akkor nyár vagy ősz
Vastag fasz erős állkapocs sűrű haj
Raftália így néz ki most?huha
hát ezt lehet nézni kéne
szűz
nos, igen kicsit zizi
>>215221625zizzent momó
>>215221803És ez a fogyatékos sem csinál semmi mást mint reggeltöl estig ázsiai lányokat postáz, annyira elképesztöen szánalmas.
>>215221803de leginkább én őrülök meg
>>215221831generálj ilyen képeket, ha nem csinálsz éppen semmit>>>/v/721179952
>>215221863majd!
a Momokó módszer: dolkán fogja tesztelni, hogy ehető -e egy gomba, amit az erdőben talál
>>215221973na ez működhetés soha nem hozok haza gombát az erdőből
én*
Petike sikerült kiverni?
>>>/gif/29499897húha
>>215222372melyik unokaöcséd Peti?pont így beszél egy felelősségteljes megbízható felnőtt akire rá merném bízni a gyerekemet LÖL
komolyan geci ez a mese jól néz ki
hopp
Pedok és buzik Semjén Zsolt, Csokis Máté, Szijjártó nagyon szorul a hurok
>>215223678érdekes hogy a szüzek ezt szóra sem méltatják. a rudist egész nap pedózzák de amikor pedofil fideszesekról van szó egyből bekussolnakerre meg majd azt fogják mondani hogy d-de hát nincs bizonyíték SAKK MATT
>Németh Szilárd: 6 szelet sajtos pizza a diétám
drága feleségem <3
>>215223820>>215223678na mi van, mit írt a direkt36, pedó?
>>215224388>azt se tudom miről van szóna kezdődik a kóp
bolondos
ebben nem hiszem hogy lehet fürödni
Megint élőben közvetíti ahogy a tíz centis faszát veri ezekre az ocsmányságokra
>>215225977>tíz centis12
meacsán azt írja már két hónapja nem járt mekiben
>>215226232és ez a te életedet hogyan befolyásolja?
>>215226232én egész évben vettem kb. egy csikenbörgert
mármint mekcsikent
>>215226389ő viszont rendszeresen jár ezek szerint
ahogy próbálok visszagondolni én lehet hogy idén nem voltam
https://index.hu/belfold/2025/09/25/magyarorszag-gulyas-gergely-kormanyinfo-semjen-zsolt-zsolti-bacsi-orban-viktor-magyar-peter-szolo-utcai-javitointezet/> Gulyás szerint a pedofília alaptalan vádja minősített esete a rágalmazásnak, és súlyos büntetéssel, akár szabadságvesztéssel büntetendő.hajaj, nem lennék most a szüzek helyében. lehet nem sokáig lesznek szüzek, majd a böriben megtalálják az igaz szerelmet!
>>215226971hajrá rudis, jelentsd fel a petit meg a milánt. kijárt már nekik.
A narancsnéger felhívta Őfuttballistafőszentségét teflonon. Tudatta itt az ideje leválni a zórosz kőolajról és beengedni Hoholisztánt az EU-ba. Mértéktelen isteni kegyelem folytán I. Victorius Orșoș von Stuhlweißenburg viszont pontra tette a sehonnai bitang Trámplit: Nem, nem, soha. Na amikor ezt művelte a Svéd HATO csatlakozással, akkor volt az első pedró botrány. Úgy látszik lesz második is. Mert miért is ne legyen ha nem tanultak a hibáikból.
>>215227184remélem, hogy az OpenAI-nak is megy majd a feljelentés
>>215227600>szüzek ezt fogják lobogtatni a bíróságon mint bizonyítékkek
lmao híres lett a szűzgombóc
>>215228098az a moldova
Magyar Péter 14 kérdéssel vágott vissza Gulyás Gergelynek
1.) Ki utasította Novák Katalint, hogy adjon kegyelmet a bicskei pedofil rém segítőjének, Kónya Endrének?
2.) Miért nem kért az Orbán-kormány eddig bocsánatot azért, hogy nem tudta éveken át megvédeni a bicskei fiúkat?
3.) Ki és mikor vállalja végre a politikai felelősséget a Bicskén elkövetett bűnökért és egy fiatalember haláláért?
4.) Miért nevezték ki 2011-ben Juhász Péter Pált a Szőlő utcai intézet vezetőjének a szakemberek figyelmeztetése és az ellene korábban tett feljelentések ellenére?
5.) Hogyan folytathatta 10 éven át rémtetteit Juhász Péter Pál a politikai elit és a hatóságok asszisztálása mellett?
6.) Hogyan és miért tüntették ki , miközben ismertek voltak az ellene felhozott vádak?
7.) Miért van vele szinte minden fideszes képviselőnek mosolygós fényképe?
8.) Hány fideszes politikussal és NER-es oligarchával ápolt bensőséges viszonyt Juhász Péter Pál?
9.) Hogyan mehetett át egy ilyen bűnöző a kifogástalan életvitel vizsgálaton?
10.) Igaz-e, hogy már 10 éve fedett nyomozás indult a javítóintézeti üzelmei miatt, de azt leállították?
>>215228098ez a kurvapecér amúgy te reditpedó
11.) Ki vállalja a jogi, politikai felelősséget a tönkretett életekért?
12.) Mikor kér Orbán Viktor személyesen bocsánatot, amiért az állam nem tudta, vagy nem is akarta megvédeni a rábízott, legkiszolgáltatottabb gyerekeket?
13.) Miért akarják elterelni a lényegről a figyelmet egy helyesírási hibáktól hemzsegő, kamu jelentéssel, amit pár óra alatt dobáltak össze, már azelőtt, hogy az erről szóló kormányrendelet felhatalmazást adott volna?
14.) Miért nem ejtenek soha egy szót sem az áldozatokról?
[kocka]https://www.youtube.com/watch?v=IfU1aorHVQg&list=PLnoIT9ipqvstZYAAlU2DoWIAlaJZeT6jJ&index=1Lemon Jelly - Rambling ManPararadio presents Tipper (Bitstream - Incubator + Lost Cluster)Hrvatski - Insect digest melancholyCom Truise - BrokendateWisp - Happy SneakersAphex Twin - T69 collapseMúm - Smell MemoryLemon Jelly - Slow trainLemon Jelly - His Majesty King RaamLusine - Mod/9
Minden fideszes pedofil, de nem minden pedofil fideszes.
Fittjma
>>215228828Minden ázsiai rovar, de nem minden rovar ázsiai.
>>215228098Mik ezek a Reddit/facebook screencapek ujabban? De megnyugtató, hogy nyugdíjasok/indiaiak/Botok is látják a szenvedésem.
kitöltötte az ateistakaleidoszkópot
>>215229569a dabasi pedofil meg a diszkordtravi sleppje
A szüleim rendszeresen szexeltek, amikor egy szobában aludtunkGyermekkoromban egy két szobás lakásban éltünk a szüleimmel és a három testvéremmel. Bátyámnak saját szobája volt, mi pedig a két húgommal és a szüleimmel osztoztunk egy szobán, külön ágyon aludtunk.Nem emlékszem pontosan, de olyan 5-6 éves lehettem szerintem, amikor nehezebben tudtam elaludni esténként, ami miatt a szüleim mindig idegesek voltak és rám szóltak, hogy forduljak el és aludjak. Nem értettem, miért kellett mindig elfordulnom és úgy aludni, aztán egyszer arra ébredtem, hogy a szüleim szexelnek nem messze tőlünk. Abban sem vagyok biztos hogy megértettem akkor, hogy mi történik, viszont nagyon rosszul éreztem magam, meg sem mertem mozdulni, amíg be nem fejezték. Ez többször is előfordult és olyan szorongást váltott ki belőlem, hogy féltem aludni menni, mert tudtam, hogy megint szexelni fognak. A szorongásnak fizikai tünetei is lettek, rendszeresen fájt a hasam. Egyszer olyan szinten féltem aludni menni, hogy addig sírtam, mondván hogy fáj a hasam, hogy a szüleim bevittek este a sürgősségire. De olyan is előfordult, hogy vittem magammal este kanalat és megprobáltam meghánytatni magam, hátha akkor nem szexelnek.
>>215230064Azóta eltelt húsz év. És most azon gondolkodom, hogy ez vajon bántalmazásnak számít? Sokáig nem foglalkoztam ezzel a témával, azt hittem normális, hogy a szüleim mellettem szexelnek, másoknál is biztos így volt. De 26 évesen (bár nincs gyerekem) sosem tudnék ilyeneket csinálni, miközben a gyerekeim ott alszanak pár lépésre tőlem. Azt is megértem, hogy három kisgyerek, meg folyamatos munka mellett nehéz ilyen intim dolgokat megoldani, de én nem tudom elhinni, hogy annyira nehéz nem szexelni, hogy inkább szexelek három, remélhetőleg alvó, gyerek mellett. Félek belegondolni, hogy ez komolyabb annál, hogy jaj csak rájuk jött és próbálták gyorsan csendben megoldani míg alszunk. Bár én erről sose beszéltem senkinek, másoktól hallottam, hogy elég gyakori az, hogy szülők úgy szexelnek, hogy egy szobában vannak a gyerekeikkel. Ti mit gondoltok erről? Hogy tudnak úgy szexelni az emberek, hogy másokkal, de főleg gyerekekkel vannak egy szobában?
jöhetnek a médók
>>215230064>Kétszobás lakás>Hatan laknakIgen, ez szarmagyarország ahol az egész család ilyen matracokból lepedökböl építeni bunkerekben szexel egy szobában. Tényleg csak kicsit jobb az átlagmagyar mint a cigányok.
>>215229641visszasírsz még ide ebbe kihaló szarba, főleg hogy nem is rólam van szó
>>215230195na ne már, pedóte a fonál üde színfoltjának képzeled magad? komolyan?
>>215230064>megprobáltam meghánytatni magam, hátha akkor nem szexelnek.
>>215228098kek, végre fény derült a rudis pénzkereső állására, amit nagyon titkol a NAV elől (mémoldal admin)
Kocsis Máté patkánynak nevezte azokat, akik felépítették a Semjén elleni vádaskodást
És mi van akkor ha a Zsolti bácsi nem a Semjén hanem a Bayer?
szex
>>215231904Boldog csötörtököt!
>>215232005
>>215231827az nem szex
girl (t)womanbritishegirlautismadhddepressionepicswagEnglish
>>215233200ennyi mentális betegség nem is létezik
>>215232093belátni
rei
new niggertoro dropped
>>215234581ez a kedvenc reim
EZ VOLT AZ APU AZÉRT ISZIK MERT TE SZŰZ VAGY
számomra fontos volt a befolyás
csúcs gecigránát
Jód vagyok
én már szóltam be főnökömnek, ki is rúgtak, de akkor se hagytam, ha tudtam, hogy nekem van igazam, állásom lehet még, de önbecsülésem csak egy van
Lázár Semjénről: Látom milyen szenvedést és lelki vergődést okoz ez neki és nem tud ellene védekezni