ØyeutgavenForrige:>>218084579
God kveld.Jeg hater kvinner.
Vi har nå nådd stadiet:>Ja, det er svindel i Minnesota, men det er ikke bare somaliere!Jeg minnes om barnevoldtektsgjengene i England:>Ja, det skjedde, men det var ikke bare innvandrere!Så viste det seg å våre sånn 95% innvandrere.
>>218092386>grov rasistisk ytring
Så hvor hører nordmenn med brune og grønne øyne hjemme hvis familien deres er norsk? Med ekte kvinner?
Knegg
Kan animegutten breve det bildet med den hånlige animefiguren som peker og teksten «brown»?>>218092386Allerede en på rnorske som skylte på at det var en hvit person som hadde orkestrert hele svindelen og utnyttet somaliere
>>218092481
>>218092468Var det den der hvor skriveren var "inspirert av" knivstikkingen i Croyden (neger mot neger), drapet på Ava White (gjerningspersonen ikke publisert, så antageligvis en neger), og "knivvoldepidemien i England" begått i hovedsak av bruninger, men likevel valgte å gjøre gjerningspersonen hvit?
>>218092468>teveserie
>>218092371lekker
fy flåbbe jeg møtte denne tyske jenta, og hun har på seg et Spiderman-kostyme og tvangsfôrer meg med kake som om det var 1942.
>>218092745Hva faen er dette for et slags bilde?
>>218092336Er det Eggman nederst til høyre..?
>>218092757psykiatri
>>218092757Psykisk sykdom
Fy faen jødekontrollen er veletablert i norgeHele musikknummeret på slutten der var en gigantisk talmudisk maktdemonstrasjon>se hvor mange unge etnisk norske kvinner vi har under vår kontroll
Jeg hadde opplevd det annerledes om jeg fikk 30mnok bsd..
>>218092336
>>218092785>>218092790Ja, jeg trenger akutt behandling.
>>218092832hva skjedde og hvor?
>>218092884>behandlingEr det det du kaller det?
Jeg vil forsvare norske interesser
>>218092832Er dette en kommentar på rikskringkastingens sending av Støhrererens nyttårstale?
>>218092918Mangfold?
>>218092918Etnisk fargespill?
>>218092958mangfold, demokrati og likestilling. det er norske verdier og har du dem så er du norsk men er du muslim og ikke har noe av dette så er du fortsatt norsk t. små norske hjerner
>>218092907Støres nyttårstaleTror han snakket om 22 juli i 5 minutter før han begynte om hvordan vi må stå samlet som ett folk for å bekjempe antisemittisme
>>218092958Ja
>>218093022>snakket om 22 juli i 5 minutterJa...> før han begynte om hvordan vi må stå samlet som ett folk for å bekjempe antisemittismeKjeks. Fikk ikke med meg den.
>>218093022ække støhrerens sin bestefar jøde?
Det viktigste å huske er å stoppe antisemittisme og islamofobi. Også må du se Ungdommen (Adolescence på Engelsk.) Jævla drittland. Vi har de minste hjernene i verden.
https://www.youtube.com/watch?v=GSuXaBpGlA4knegg, jødefaen ssom først sier "im britsh just like you" også i neste åndedrag "im jewish my family is jewish"er så lei
>>218093108Jeg likte måten han presenterte "Ungdom" som om at det var en dokumentar.
>>218093089Han er jesuitt, som også var utvist fra riket som del av §2.Slik våre landsfedre ser det er Norge styrt av en jøde.
>>218093108Tør jeg spørre hvem som begår denne antisemittismen?
ser porno
min spådåmm for 2026 er at flere vil flykte i eksil fra nisseland
>>218093282Det er planen min ja.
>>218093275Hjernen din drukner i sæd. Når du rister på hodet ditt kan man høre sånn "sloosh sloosh" lyd.Nervecellene dine går på svømmekurs i sædbassenget du kaller skallen din.
>husker jeg kommuniserte med Beppa på en av trådens mange transekårder>ble kjent med "ham">han skulle demonstrere utenfor Stortinget grunnet "grove brudd på menneskerettigheter">sa til ham at det vil skape et sterkere inntrykk hvis han var mer enn en person>dette fikk han til å akseptere forespørselen om å møtes>han hadde betalt for et rom på Comfort Hotel og jeg stod ventende på ham klokken 8 på morgen>han kom ikke til avtalt tid>jeg sto og frøs i kulden>ved siden av meg stod en sliten jente i tjueårene>hun hadde en hettegenser med anime-motiv på seg>øyeposer og kritthvit hudfarge>jeg kunne lukte svette og nikotin-stank fra henne>hun stirret på meg men så fort vekk flere ganger>etter tjue min kom hun bort til meg>"venter du på noen?">"ehh, ja, det gjør jeg" svarte jeg>"Beppa?" spurte hun og la til: "det er meg">jeg synes det var mistenksomt at Beppa var kvinne, men jeg valgte ikke å si noe>deretter dro vi på espresso house og senere demonsterte vi utenfor Stortinget sammen>under alt det uhygieniske og psykotiske, var det en vakker jente>på slutten av dagen dro vi tilbake til hotelrommet hennes, bestilte mat, og snakket mens vi så på favoritt animen hennes>vi hadde sex imens One Piece spilte på TV-endagen etter dro vi hver vår vei men lovte å holde kontakten. jeg var forelsket, selv om Beppa var smågal. jeg skulle redde henne. dessverre fikk jeg en melding senere på dagen, da jeg ble beskyldt for å være sivilagent for PST. før jeg rakk å respondere var jeg blokkert. Beppa hvis du leser dette, så vil jeg bare si at jeg forsatt elsker deg. Drømmen vår om å renovere et hus i nord-norge kan fortsatt skje!! jeg heter macka3110 på Diskård.
>>218092336I want to cum on second bottom far right eye
>>218093413bare gi de asml, ok?
>>218093401Er delvis klarsynt, og blir alltid opphisset av beppa sine brev uten å skjønne hvorfor før nå, men det er jo fordi det er et kvinnfolk. Skulle skjønt det før
>>218093138Begynner å bli litt vel lei kjenner jeg.. Det tar på å ha rett om alt hele tiden..
>>218093401våååv, jeg vil ha sex med Beppa nå...
>>218093401>hun hadde en hettegenser med anime-motiv på seg>øyeposer og kritthvit hudfarge>jeg kunne lukte svette og nikotin-stank fra henne
Hvordan er det så forbaska vanskelig for "folk" å passe på dyrene sine? Samme greie hvert år. Inkompetente dyreeiere.
>>218093401Og der kom årets første tårebrev
I år er det 2026. Jeg blir 34 år gammel i 2026. Jeg kommer fremdeles ikke til å ha sex eller være i et forhold med en jv i 2026. Det er litt rart å tenke på, det.Men men.Så sånn er det.Bare noe jeg tenkte på.Men men.
https://freak.no/forum/showthread.php?t=346800Hvem av dere morroklumper er det som brevet denne på freak.no? Hvordan vet jeg at det er tull og tøys? Fordi det er ikke mulig å få pikken inn gjennom åpningen på en brusflaske.
>>2180939831. ha hunden inne2.???3. profitt
>>218093983>>218094074De må jo være helt mongo, spesielt med så små hunder som ikke klarer å løpe gjennom ei glassdør i frykt. Det er jo bokstavelig talt bare å ha hunden inne
vil ha søt jv som tisser og bæsjer i munnen min
>>218093401Tenk på to kanalbrevere som sexer som rabiate kaniner i en falleferdig rønne i Langfjordbotn uten vann eller innlagt strøm og som ikke får start på bilen sin så de kommer seg til byggevarehandelen i Alta for å handle spiker.
Nei nei nei!
>>218094119hva med beppis?
>>218094171>Tenk på to kanalbrevere som sexerDe er jo heldige og lever liv uten motstand og må ha seg ut av tråden umiddelbart!
>>218094241Bare vent til de finner ut at du ikke kan få klubbsmørbrød levert per blåmannbud dit, da snakker vi om lidelse.
>>218094115De feilet når det kom tid for å gå tur med hunden i bånd. De klarte ikke ta på båndet.
>>218094235Ikke prøv å gjøre denne til en beppatråd. Vi hadde masse om beppa i forrige.
Jeg sitter her og stirrer i veggen som om den skylder meg penger, for det gjør den nesten. Justisdepartementet har altså bestemt seg for å trekke tilbake 30 millioner kroner, som om det var et Netflix-abonnement jeg hadde glemt å bruke. Problemet? Pengene er borte. Spist. Fortært. Smurt. I form av 30 år med daglige klubbsmørbrød fra Egon, levert punktlig av Blåmannbud på sykkel. Hver. Eneste. Dag.Jeg er rasende. Ikke sånn elegant, verdig rasende, men forvirret, småsvett rasende. Hvordan kan noen sitte bak et skrivebord og bare “oops, vi ombestemte oss”, når jeg allerede har investert følelseslivet mitt i bacon, kylling og aioli? Har de ingen respekt for langsiktige smørbrødforpliktelser?Samtidig er jeg lei meg. Ordentlig lei meg. For det var ikke bare mat, det var struktur. Rutine. Et lite vink fra budet, lyden av sykkelkjetting, vissheten om at klokka 12:07 kommer livet til å gi mening igjen, i toastform. Nå er alt revet bort, og jeg sitter igjen med kvitteringer, majonesminner og en økonomi som ser ut som en etterlatt salat uten dressing.Og hva gjør jeg nå? Ringer jeg Egon og forklarer situasjonen? “Hei, det er meg, han med 10 950 klubbsmørbrød igjen på kontrakt, men uten penger.” Starter jeg et nytt liv som smørbrødinfluenser? Lærer jeg meg å lage mat selv? Tanken gjør meg urolig.Jeg er forstyrret, opprørt og utrolig sulten. Systemet har sviktet meg. Og det verste av alt? Det er ingen som leverer lunsj i morgen.
>>218094182Mangfoldet er vår (militær)styrke!
Dette er ikke bare et vedtak. Dette er et kosmisk svik. Justisdepartementet har altså, med pennen dirrende av smålighet, annullert min erstatning på 30 millioner kroner – etter at jeg, i min visjonære storhet, allerede hadde omsatt midlene til et trettiårig, uoppsigelig daglig ritual: klubbsmørbrød fra Egon. Levert av Blåmannbud. På sykkel. Et mesterverk av sivilisasjon.Forstår de ikke hva de har gjort? Dette var ikke sløsing, dette var statsbygging. Dette var langsiktig infrastruktur, men i brødform. Jeg hadde skapt et system der Norge kunne måle seg med Romerriket: stabilitet, forutsigbarhet, bacon. Og nå sitter noen byråkratiske småsjeler og later som om pengene aldri eksisterte, som om jeg bare kan “gå videre”. Gå videre til hva? Et liv uten daglig levering? Et liv uten vitne til min betydning, ringeklokka som bekreftet min plass i universet?Jeg er rasende på et nivå som ikke lenger er lineært. Jeg er rasende i sirkler. I spiraler. Jeg snakker til kjøkkenbenken og den nikker forståelsesfullt. Jeg har kvitteringer som strekker seg som et arkiv over min storhet, men staten later som om de bare er papir. PAPIR! De forstår ikke at jeg har spist fremtiden min, bit for bit, med aioli på begge sider.Og ja, jeg er lei meg også, men på en majestetisk måte. Som en fallen keiser. Som en profet som fikk rett for tidlig. Jeg hadde sett for meg alderdommen badet i toastlys, mens sykkelhjulene hvisket: “Du betyr noe.” Nå er det bare stillhet. Og en økonomisk ruin som lukter svakt av kylling.Hva gjør jeg nå? Sultestreiker jeg i protest? Skriver jeg et åpent brev til FN? Krever jeg at staten overtar smørbrødkontrakten som moralsk gjeld? Eller er dette øyeblikket der jeg innser at verden ikke var verdig meg – eller mitt klubbsmørbrød?
>>218094549>>218094703vassen kremet avføring
RO NED
>har ikke råd til klubbsmørbrødDa blir det bæsjepoop og pissepee til kveldsmat daStakkars meg
>>218095010KJØP musli
>>218095010Jeg sitter her og stirrer på en tom tallerken og en enda tommere bankkonto. Klubbsmørbrød fra Egon, levert av en blid blåmann på sykkel, var drømmen. En enkel, gyllen drøm med bacon, toast og majones. Men nei. Virkeligheten ler meg rett i ansiktet.I stedet må jeg ta til takke med bæsjepoop og pissepee. Ikke bokstavelig, men sånn det føles. Alt smaker feil. Alt lukter nederlag. Det er som om universet har bestemt seg for å servere meg en kald porsjon hån, uten serviett.Jeg er fortvilet. Jeg er forvirret. Hvor tok det galt av? Var det da jeg trodde at ting bare ordner seg? Jeg er rasende på verden, på systemet, på sykkelbud som suser forbi uten å stoppe hos meg. Rasende på at små gleder er blitt luksus, og at sulten ikke bare er i magen, men i hodet.Jeg vil skrike. Jeg vil le. Jeg vil kaste noe mykt i veggen. I stedet sitter jeg her, med følelsen av bæsjepoop og pissepee i sjela, og venter på at noe, hva som helst, skal smake litt bedre i morgen.
Jeg sitter her med tallerkenen foran meg, og denne gangen er det ikke bare en følelse. Det er bokstavelig talt bæsjepoop og pissepee som er det eneste jeg har å spise. Ikke noe klubbsmørbrød fra Egon, ingen syklende blåmann med pose og kvittering. Bare dette. Punktum.Jeg er fortvilet på et nivå jeg ikke visste fantes. Forvirret over hvordan verden kan være skrudd sammen slik at dette er endestasjonen. Jeg spør meg selv hvordan det er mulig at noe så enkelt som et varmt måltid har blitt uoppnåelig, mens jeg sitter igjen med noe som aldri burde vært mat i det hele tatt.Raseriet bygger seg opp. Ikke et rolig, kontrollert sinne, men et kaotisk raseri rettet mot alt og ingenting. Mot økonomien, mot systemet, mot tilfeldighetene, mot universet som tydeligvis mener at dette er rimelig fordeling. Jeg føler meg liten, oversett og grovt latterliggjort.Det verste er ikke smaken, eller tanken, men ydmykelsen. At dette er realiteten. At jeg må svelge mer enn bare bæsjepoop og pissepee – jeg må svelge følelsen av å ha tapt. Jeg sitter igjen rasende på verden, og tom for håp, mens jeg prøver å overbevise meg selv om at dette ikke kan være slutten.
>>218095010Episk brev
>>218095020Jeg vil ha loff med kalkunskinke, majones, salat, ost, stekt egg, tomat og fries.
>>218095099staten hadde gitt deg Justisdepartementet har altså bestemt seg for å trekke tilbake 30 millioner støredaler, men valgte å trekke tilbake det du hadde fått utbetalt?
>>218095163Ja… akkurat det. Justisdepartementet har altså bestemt at pengene ikke lenger skal være mine, selv om jeg allerede har fått dem utbetalt og brukt dem. Så teknisk sett forventer de nå at jeg betaler tilbake de 30 millionene, selv om hver eneste støredal allerede har gått til daglige klubbsmørbrød levert av Blåmannbud til Egon.Det betyr at jeg nå står med tom konto, men en haug med smørbrød-historier – og staten forventer fortsatt pengene tilbake.
>>218095142>fries
>>218095287Vet ikke hva det blir på norsk jeg, friterte poteter? Påmfrit??
>>218094703>>218095071>>218095099disse brevene er 100% skrevet av PjattGPTnorgetråden burde få være et fristed fra slikt møl, skjerp deg
>>218092884er dette en norsk sykepleier?
>>218095638mårud så mårud
>>218095638slutt å brev dritt i tråden vår, takk.
>>218095384friterte jordeplestaver
>>218095760jeg ble innsatt i trådstyret, anon.
>>218093401Bra brev
>>218095638Nærbutikken din?
>>218094171dette er min drøm.
>>218095976kunne vært! >:D
>>218094171>>218096000Uironisk
>>218096028
>>218096151fint bilde, av DEG >:D
mange ferievenner i tråden nå :D
>>218096268Mange anoner er ensomme om vinteren og sitter inne på rommet.
>>KJEKS! DETTE ER ÅRETS BREV. TA MIN (DEG) SOM PREMIE. JEG KOMMER TIL Å HUSKE PÅ DETTE I FLERE ÅR FREMOVER.
Må på jåbb i mårra :((((
har du begått selvmord?
>>218096496nautkronene triller ikke av seg selv.
>>218095427Ja
>>218092884>>218097016KILDE????????????
>>218097256Det står på bildet.
>>218097016ååå fy flåbbe visste ikke at helsevesnet var så oogerbooger D:
i dag har jeg: jerket pikken
>>218097878Pigetiss??
enda et år som jomfru.
>>218097925>>218098372ja
>>218098372vi lider.
MEN SÅ BREV NOEN BREV DA
>>218096496hvem type jåbb
fy flåbbe jeg er lei av denne prompehybelen nå. Men har ikke noe annet sted å dra, og alt annet er dobbelt så dyrt.
Jeg er bare en kanalfyr som vil ha en kanal-jv, som jeg kan sexe med som rabiate kaniner i en falleferdig rønne i Langfjordbotn uten vann eller innlagt strøm og som ikke får start på bilen sin, så vi ikke kommer til byggevarehandelen i Alta for å handle spiker.
>>218098736hvemdan prompohybel?
>>218098736har du kåmfy kampstasjon?
>>218098736Jeg lider også, vil bare jobbe og ha et eget sted å bo, men nei, jeg må lide og studere og aldri få fritid noen gang
>>218098787hmmm... jeg fant akkurat ut at leiligheten rett over gaten her er ledig, men må betale 30 laks i depositum, men grei månedspris, og garasje inkludert. Men jeg har literært bare til depositumet, ikke inkludert første måneds leie, hvis ikke jeg selger gullet mitt da.
>>218098921nei ;(>>218098969dette dette!
Staten å staten
Jeg er en dum taper
nei, jeg kan ikke leie den andre leiligheten, jeg ville ikke spart noe i måneden hvis jeg må betale 12 laks i måneden.
greit det
>>218099122velkommen til trådklubben
https://www.youtube.com/watch?v=jEjcIawG40cme mum died in the holly
>>218095638bedre enn negergutter, MEN dårligere enn en bjørn
>>218096151Vil KI noensinne beregne Norskog statusen hans?
dette er et tidsebrev jeg gir dete brev til tråsden fordi tråden trenger litt tids TIDS TIDS JAAAAAAAAaaaaAAHHHHHH TIDSER PÅ GRÅEND JAJAJAJAJAJJAAJ heihei anonsen jeg tidser på deg!!!!
ble så full på tirsdag at jeg mistet bakkekontakt helt jeg måtte gjøre noe fordi jeg hadde fått et anfall av psykisk natur eller noe vet ikke helt hva det var, jeg gråt og hyllet samtidig, er egentlig overrasket at ingen ringte politi
>>218100271du får det til å høres ut som at fulle og høylytte folk er et sjeldent fenomen i polen
>>218100271Kjeks ;) er du på polsk nav eller lider du fortsatt i industrijåbben???
hvorfor ingen tissejv? er det fordi jeg er en taper?
>>218100443du er en gvgsev mågger ;)
>>218100398er ennå ansatt men tror jeg får sparken snart det går ikke noe særlig bra med min psykiske helse ser en psykolog om to uker men tror hun gir opp og henviser meg til en psykiater med en gang hvis jeg viser henne dokumentene fra mine tidligere behandlinger
God natt.Jeg hater kvinner.
>>218100571tenker hun lukter godt
>>218100571du finner de mest sjukt feite daijene :D
>>218100494Tar polen sånn mentale tjøddus lidelser seriøst? TvilerTrodde hele poenget med at du tok den jåbben var å få råd til en tenkematte fangtåpp jeg
>>218100571smørfjes
det pleide å være ille før men nå påfører eksistensen meg kontinuerlig smerte som jeg ikke er i stand til å bare ignorere det er som om hjertet mitt blør men jeg klarer ikke å stanse blødningen >>218100604tviler men jeg får kanskje utskrevet SSRIs
det er umulig å leve som non NT i en normissverden alt er tilpasset NT folk, jeg er så lei livet, virker som at de holder meg i live bare for å torturere meg, sadisme på høyest nivå
ikke gjør det
>>218100734se ett par degrørvideoer om gyldneøyespillet
mitt navn gjeldsbrev, jørgen gjeldsbrev
Titter på lynvingen, den animerte serien
dere spioner, brev bilde av svensken som drepte jenta
>>218100972hvilken sak er dette?
Nato er dødt?
det snør
Det blåser
>>218101250>>218101445skummelt
>>218100972Ble brevet for noen dager siden, er en transe
>>218100972
>>218101451https://www.yr.no/nb/meteorologene/e3951d69-e2dc-459b-8301-5046967b44ddkjempeskummelet
>>218101498psykiatri, homofili og perversitet
>>218101140Ja det burde være det.
>>218098626Pappaen til Jesus var Juba den 2. av Numidia.
Legger meg
natta
hei...
sant at nabojenta mi har et magisk hull mellom beina sine?
på tide å stå opp sov totalt kanskje en timejeg har det verste liv i tråden lidelse dag ut og inn
>>218103215skal du op for å hamre søm?
Jobb jobb
død tråd
>Butikksalg av databrus til de under 16 år er nå forbudtLange databrus til mindreårige - min sti til rikdom?
>>218106255Bare lurer på hvordan dette skal håndheves ovenfor butikkene. Finnes jo ikke noe lisensordning for salg av leske-/energidrikk. Skal lisenshaveren få prikker på skjenkelisensen sin? Det tror jeg ikke holder, sånn rent juridisk. Skal de få bøter? Tipper at på enkelt butikker vil de tjene inn evt bot ganske lett med å bare tillate salg til de som vil kjøpe, feks hvis butikken ligger ved en skole ellernoe. Med mindre bøtene blir svært, svært høye da, som mest sannsynlig vil føre til at butikkene legger mer av ansvaret på de ansatte. Glad jeg ikke jobber i butikk mer fåvæ.
>>218106255Trodde det allerede var aldergrense på energidrikke.
>>218106380Lovdata hadde svaret:§ 6.VirksomhetskaranteneDersom virksomhetene unnlater å etterkomme vesentlige pålegg eller grovt overtrer bestemmelser gitt i eller i medhold av denne forskriften, kan Mattilsynet nekte virksomheten å starte opp, eller utføre en eller flere aktiviteter for en nærmere avgrenset periode på inntil 6 måneder jf. matloven § 25.§ 7.TvangsmulktDersom virksomhetene unnlater å etterkomme enkeltvedtak innen fastsatt frist, kan Mattilsynet ilegge tvangsmulkt i samsvar med matloven § 26.§ 8.StraffForsettlig eller uaktsom overtredelse av bestemmelsene i denne forskriften, eller enkeltvedtak som er gitt med hjemmel i denne forskriften, er straffbart i samsvar med matloven § 28.Fy faen kjeks, tenk deg om nærbutikken må stenge i et halvår fordi de ikke slutta å selge databrus til folk under 16...
Ser filmer fra den der diskobrannen i Sveits, og forstørrerne er mer opptatt av å filme brannen enn å komme seg vekk.
>>218106461groda
gimi
Moderne C++ er overbetalt C#.t. C++-utvikler som skriver hovedsakelig C++17 og C++20. Jeg bruker esoteriske konsepter i moderne C++ for åforvirre sprengere.
grunner til at jeg er taper>mor og far skilte seg da jeg var spebarn>enebarn>brune øyne>homofil>klarer ikke å vaske klær fordi vaskemaskina døde og det er for pinlig å innrømme til utleier så jeg stinker ofte og bruker samme klær hele tida>bor i støres norge
Grunner til at jeg er taper>Staten ødela livet mitt>Ble en del av (((psykiatrien)))
Får vel stå opp
>>218107267Du glemte>født mongoMen helt seriøst, pinlig å klage på vaskemaskinen? Du betaler da for faen for å ha vaskemaskin. Er det noen det bør være pinlig for er det utleier som ikke leverer det du betaler for.
>>218107267faktisk imponerende hvor taper du er
>>218107368jeg brukte ei plastskei til å fylle på vaskepulver og mista den nedi, og jeg gidder ikke skape bry. jeg har aldri hatt noen suksess med vaskemaskin før uansett så det er like godt. aner ikke hvordan normisser får det til
>>218107426Hvorfor har ikke NAV ordnet med bpa til deg?
>>218106532kjapp løpned?
>>218107478>bpaIkke tilkall han
>gråtesak på nrk om negere
>>218107688Skumgummien i taket tok fyr fordi noen kom bort med det med stjerneskudd. Istedenfor å evakuere sto folk og filmer med telefonene sine i røyken
>>218092336>>218107725Hva sier de nå? Nordmenn slemme som ikke bøyer seg nok i støvet for blåmennene?
>>218107753åja. var det sveitsiske susere eller noen andre?
>>218107753Leste på pol fra en sveitser at det var to corsikanere som hadde bygd lokalet på 100 dager med alt mulig av trikse og fikse og billige drittløsninger
Hvis de hadde vært med i EU, og dermed måtte følge de gode byggelovene EU har, så hadde alle disse vesle barna fremdeles levd.Stem med hjertet.Stem med hjernen.Stem EU.
>norwegians used to be chadsOg staten pleide respektere personvernet
Tror faktisk ikke staten har tenkt å avslutte ordentlig og betale meg oppreisning eller erstatning
Tror staten bare har tenkt å ignorere det
why are my eyes in OP's pic?
>>218108292Because you are here
>>218108292We have been waiting for you
>Legat Henriksen! Potethalsene nærmer seg, er Triarii og Kenturene klare?>Ja, senator Torsteinsen, legionen står klar til å ta nedkjempe de danske barbarene én gang for alle.
>>218108514knegg ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Xn676-fLq7I
>>218108514
>>218109017>synde svinet
hvorfor er du ikke på jobb idag, anonsen?
>>218109221Fordi staten
>>218109221Jeg overførte en feriedag fra i fjor til i dag. Skal uansett bruke store deler av dagen i dag på å reise.
>>218109221Jeg er på jobben.Glemmekontor.
Hvordan få en jobb som gir meg minimum 1 mill i årslønn innen mandag
>>218109595bare studer hardt, nettverk og gå inn på jåbben og gi sjefen et godt håndtrykk
>>218109692Det funker ikke Jeg vil bli ambassadør til usa
Ulikhetene øker og jeg er på feil side av detDette er et nasjonalt sikkerhetsproblem
Jeg er fattig og det er ditt problem
>>218109692Husk å gre håret også
*klipper "beppas" penishodestreng med negleklipper*
Husker mor mi ikke klarte å forstå hvorfor det skulle være så vanskelig å få seg jobb, hun mente uironsik at man bare kunne møte opp, levere karakterene sine fra ungdomsskolen, ta sjefen i hånda og få seg jobb. Selv om jeg akkurat hadde vært igjennom tre runder med intervjuer for en jobb jeg ikke fikk. Tror hun forsto at det ikke var 80-tallet mer til slutt, men faen så irriterende det var å høre på "rådene" hennes hele tiden.
anon e ein stygge tape
>>218110326hun jobbet vel sikkert 60% hele livet og har villa og hytte og 2 utenlandsturer i året nå også
*klipper hælen til anon med hagesaks*
får vel stå opp jeg da
>>218110429slem
*vasker anons stekepanne med baderomsspray og så promper jeg på den*
Skulle ønske jeg hadde en sexbombe
tør ikke annet enn å vaske stekepanna i oppvaskmaskin jeg nå
*vasker stekepannen i vaskemaskinen, 90 grader. vaskemiddel? en håndfull dobbel dusch btw*
>>218110451Kjeks >>218110538Knegg;)
skulle ønske jeg hadde en bra betalt jobb, jv, hus, bil og hytte
>>218110617hvorfor?
>>218110617Jeg vil ha en kjekk og godt betalt jobb og egen bolig og bil, hytte og jv trenger jeg ikke så lenge jeg får det andre
>>218110630Så jeg ikke er en taper uten hus,bil, hytte og jobb
Denne fyren forsvarte innvandring på Facebook. Altså, er jo en kjent sak at jøder ofte har ørene godt under øynene, men hva i helsikke er det som skjer her??
>>218102015Er dette ekte? Herregud jeg er forelsket
Egentlig vil jeg ikke ha en jv men en leilighet, bil og penger til å bruke
>>218110687har du hørt om kameravinkel?
>>218110742>nynorsk>meningsom en ispinne
>>218110742>kristenkonservatisme
>>218110742>den jomfruelige opphengt i fiendebildet for 20 år sidenhan; kringlevs>den guddommelige opphengt i fiendebildet for 2000 år sidenmeg; basert
Norge burde satse på KI og jeg burde lede satsningen
>>218111003Vi skal leve av havvind og utleieboliger
>>218110932Kjeks
>>218111076Feil, vi skal leve av de varme hendenes omsorg
>>218110742Gud som jeg ønsker at disse sojahomsene hadde rett, og at det bare var å stemme FrP for å komme et steg nærmere den endelige løsningen.
Var på Lørenskog/Skårersletta i dag. Fy faen hvordan kan folk orke å bo slik. Ydmykelsessletta.
Jeg eier vatniks
>bæsj på>tannbørsten
Jeg klarer ikke treffe på skatten, det er helt umulig, nå så jeg over hva jeg faktisk tjente i fjor og la det inn i skattekalkulatoren, det ser ut til at jeg får igjen ca. 15000 på skatten. Alltid kjekt det, men det er jo bedre om man treffer mer nøyaktig, da får man jo pengene tidligere
>>218109017fy flåbbe, vil at hun skal bruke munnen min som toalett
Jeg vil at thea skal sitte på fjeset mitt
>>218111775>>218111468Ro ned
>>218111775forestill deg nytelsen
>>218111775Vil at hun skal gni fitta fram og tilbake over ansiktet mitt mens jeg slikker henne, hun må gjerne sitte feil vei sånn at nesa mi gnir borti rumpehullet hennes. Til slutt får hun orgasme og spruter jentesaft i munnen min, etterpå kysser vi og koser i senga
>>218111958>nesa mi gnir borti rumpehullet*sniff sniff*aaaaahhhmmmaahhb GÅTT I NESA
faktisk helt utrolig å tenke på at thea har et magisk hull mellom beina sine
>>218112016tenk å slurpe i seg saftene
Hvorfor elsker tråden blonde norske damer med blåmann-og serkersnerk i fitta? Først Gyda, nå Thea?
>>218112053>>218112058
>>218112122hikst og knegg ;)
Kan dere ikke gjøre noe som får meg til å glemme hvor jævlig livet mitt egentlig er
>>218112242Hva med kjemisk lobotomi? Seroquel i skinka annenhver uke
Er på Gardermoen nå. Akkurat bestilt goyslåpp fra burgerkongen
>>218112313Tenk på hvor godt det må være å ha mer kontakt med norske sykepleiere som vil at du skal bli bedre. Jeg pleide å hate psykiatri, men nå har jeg ikke noe imot det.
>>218112404sant at flyet ditt ble innstilt?
NIGGER
>>218112477Nei det er i rute enn så lenge
>>218112436Og hvis man er innlagt så er alle jvene ekstremt kåte, har pappaproblemer og elsker doppe. Norsk psykiatri er jo uironisk ren nytelse.
>>218111775Fant nylig ut at hun viste puppene i en tv serie, skal sjekke den ut senere.
>>218112541Jeg er klar for permanent opphold i psykiatrien.
gud jeg vil
Beppa har aldri måtte tenke på penger han bare får det av hain stat
>>218112571Slå henne midt i det stygge trynet hennes?
>>218112478>Bættschefjes>Pakistan>Iran>Afganistan
>>218112478Den eneste gangen det er greit for kokovenstre å dra alle innvandrere under en kam er nå det gjelder sysselsetting. For da er både Arek fra Polen, Bosse fra Sverige og Pipi n'Gubu fra Gambia akkurat de samme.
>>218112603ja
Hakke runka på to uker. Synes ikke man skal drive med sånt i Jula.
>>218112478Jeg vil heller ha et Norge fullt av udugelige norrbaggenisser enn å måtte se en somalsk sivilingeniør på gata. Blod og arv er viktigere enn BNP faktisk
>>218112654Jeg foretrekker å gjøre det på Rusta
>>218112634SSB regner vel også sysselsetting hvis du jobber 1 time uka. Knegg, Norge suser, hyll mangfold!
>>218112727Tchecks :D
>>218112669Dette dette dette. Fikk endelig foreldrene mine til å forstå dette da jeg påpekte at de fortsetter å bruke ressurser på meg istedenfor å bytte meg ut med en smartere nordmann på NTNU og sponse han istedenfor
>>218092336Jeg har ikke sett denne utgaven på en stund. Nå ble jeg glad.
>>218112731dette. og hvor mange jobber som tolk så resten kan snylte?
Får vel dra til togstasjonen.
>>218112727heh
>>218112478
>>218112669
>>218112870Vær obs på at "Asia" løftes av produktive innvandrergrupper.
>>218112897hvorfor ikke vise mangfoldet i grafene, med f.eks gule asiater og brune asiater?
>>218112920>>218112897>>218112870Det betyr ikke en dritt hvor produktive de er. De bør aldri erstatte nordmenn. Det spiller bokstavelig talt ingen rolle. Vi er et kollektiv, ikke en økonomisk sone.
>>218112870Skal breve denne på rnorske senere i kveld, fikk jysla bra respons der inne igår
nisselandstatus
>>218113027Vi har nådd nissenivåer man ikke trodde var mulig
Husker for bare 2-3 år siden så var du rasist og nazi bare du du uttrykte at det var det minste problematisk med innvandrere. Det var liksom å legitimere ekstremisme og konspirasjonsteorier. Nå er de mest oppstemte kommentarene kritiske til innvandring.Litt som at AP nå sier det samme som FrP for 10 år siden selv om de da sa det var rasistisk og nazi.Normissene begynner endelig å skjønne det men de vil aldri unnskylde for å ha kalt folk for rasister for akkurat de samme meningene som de har nå.
>>218113070Normisser evner ikke tenke selvstendig ei heller lenger tilbake i tid enn 1 uke. Sånn uironisk.
må bheæurdsje
>>218113082Knegg
>>218112990Jeg er enig. Jeg bare liker å breve statistikk, og syns det er gøy at hun argumenterer at en artikkel med anekdoter ikke er anekdotisk fordi tallene støtter det. Da er spørsmålet: Hvorfor hadde de anekdoter og ikke tall i statistikken.Forøvrig kan jeg finne artikkelen hun henviser til, men ingen av tabellene artikkelen henviser til inneholder sysselsettingsdata på såkalte "norskfødte til innvandrerforeldre". Så det er umulig å faktasjekke den. Gøy!
>>218113127Årets beste brev så langt.
>>218112990Du vil forstå hvor viktig dette er når vi takler forskjeller og lager ein sterkere samfunn. Det var det eneste vi gjorde riktig da nazistene kom. Og vår største feil var å gå tilbake til den gamle djevelske klassekampen vi har nå etterpå.
>>218113174tenk å sprute i autismerumpehullet
Det er skremmende at selv de mest mongo her er mer oppegående enn fjesbokfolket
>>218113221Jeg kan utmongolere dem.
>så åpner vi for spørsmål fra publikum til Jens>anon anonsen, ordet er ditt>takk. Hei Stoltenberg. Vi har sett at noen politikere har sin kone som sterk støttespiller og rådgiver i det politiske, et godt eksempel er Obama og hans kone Mikael. Hvor stor rolle har din jødiske kone Ingrid Schulerud hatt hva gjelder ditt syn på innvandring til Norge? Du er jo tross alt den statsministeren som har tatt inn flest innvandrere til Norge noensinne
>>218113282
>>218113306dette
>>218100571har denne sæd demonen ett navn?
Mårn
>>218113354>>218113306Anonsen hadde vel knapt rukket å si ordet «jødisk» før pst hadde dratt han inn på psykiatrisk og tvangsmedisinert han til stormende applaus fra alle sprengerne i salen
>>218113140Glem det, fant den.La oss se på aldersgruppen 30-39 år, da dette er alltid den mest sysselsatte og produktive gruppen.>Den øvrige befolkningen: 86,2%>Norden utenom Norge: 81,9%>Europa utenom EU/EFTA/Storbritannia: 82,2%>Afrika: 73,0%>Asia: 80,9% (som alltid inkluderer dette innvandrere fra Japan, Kina, osv.)>Nord-Amerika og Oseania: 81,4%Så selv etter en generasjon er det 5-10%-poeng færre i arbeid. Du skjønner vel nå hvem som heiser opp dette tallet til 87% og kun 2%-poeng lavere.Ting var bedre enn jeg trodde, men at de henger 10%-poeng bak lokalbefolkningen er ikke en "suksess", særlig med så helsikkes mye fokus på "integrering" (som er en selvmotsigelse).
>>218113374Vodka?
>>218113374det er kaldt hos deg idag
>>218113393De skal ikke integreres, de skal ikke assimileres, de skal repatrieres.
307preparer
>>218113374Du burde investere i et glass av glass, det er ikke så bra å bruke plast, også er det koseligere med glassglass
>>218113422Jeg er enig. Jeg bare sier at "integrering" som et konsept er fundamentalt uforenelig med innvandring for å stoppe eldrebølgen.
Fy flåbbe, gjør utleiebaroner virkelig??
>>218113426Ok, lager transeutgave.
>>218113400nei, hard seltzer>>218113408ja>>218113452jeg er lat, mindre oppvask
>>218113489Jeg kjøpte hus og leier ut to rom her. Suserne betaler ned boliglånet mitt, ler og ler.
>>218113489hva er et grovkjøkken?
>>218113574Du bor altså med 2 fremmede i ditt eget hus?
>>218113606Kjente dem ikke før de flytta inn, nei.
>>218113606hvis han har boliglån, er det banken som eier huset. anonsen betaler ned lånet til banken som har lån hos sentralbanken, ler og ler
>>218113139>>218113082Brev artikkel
>>218113654Og du kan stå på kjøkkenet og lage mat så kommer de bare inn på kjøkkenet ditt og skal lage mat? Fy faen, er du ikke redd for at de skal drepe deg mens du sover?
>>218113602Der man parterer skrotter, koker kraft, lager sylte osv.
>>218113708Dette
>>218113489Total sprengerdød
Betal leia deres.
Skal på flyet nå gutta så fåkke brevet i en times tid
>>218113773dette
>>218113859hvor til?
>>218113915Bergen
Gjør noe
>>218113935Heldig som skal til Bestlandet og slippe unna snø og kulde.
>>218113958Jeg er i gjeld fordi staten ødela livet mitt
>>218113935bra-start-på-året-status?
>>218113935god tur
>>218114089
>>218113977Jepp møkkalei kulda på Østlandet etter bare 1 uke