veliki mislioci izdanje
DIGOMISE I BOKALA VINAZAPALIT CU KRAJINU DO KNINA
>>222480938Why do you post nurlan taslbek famous kazakh inventor and dj?
>>222480973kako smo nasilni boze
sta je normani? vecera s obitelji? ocete gledati nogomet s prijateljima i piti pive? ocete mozda ici vani u disko plesati i druziti se? jeli vas zena poljubila prije izlaska? ocete li u kino mozda gledati filmove?
>>222480938>veliki mislioci>that pigeon look fine doe, frfr
>>222480938GOLUBOJEBOLUBOJEB
god my life is sad
baka prase se rasplakao zbog situacije na maturi
levati gubidani bitange trutovi
Kiša. Morao šutnit PC i ne mogu da gledam fuzbal.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/severovzhod-drzave-zajel-pas-mocnejsih-neviht.html
"Apstinencija od seksa ili masturbacije nije nužna za postizanje vrhunske sportske izvedbe", navodi seksologinja i stručnjakinja za odnose Tara Suwinyattichaiporn za UNILAD.To potvrđuju i istraživanja objavljena u časopisu Physiology & Behavior. U njima su uspoređivani sportaši nakon masturbacije i nakon sedam dana apstinencije, pri čemu nisu uočene značajne razlike u snazi, izdržljivosti ili drugim fizičkim parametrima. Čak ni orgazam neposredno prije fizičke aktivnosti nije pokazao negativan utjecaj na izvedbu.nedrk inceli na aparatima
meni se sviđa ovaj smrdin GNU+Linux-ač
>>222482932>suwinyattichaiporn
>>222482171pačje vrijeme
>>>/his/18539516
>>222483401onda kazes nisi opsjednut
>>222483401idem bampat
>>222483240bazirani GNU/Linux uzivalac
>>222480938genijalac nije volio gljivare
>>222484302Nije znao sto propusta
>>222484302Kakav streber
Najbitnije ti je imati pare, seks i gf su ti samo problemi
srbi su nestali sa exyua
Tu smo
>>222484834pa i ne otisli kako se prema njima ponasate
>>222485167mi ovdje vrijeđamo sve nacionalnosti
https://www.youtube.com/watch?v=NxDdcii2EG0
dubrovnik gf
dino merlin > halid beslichttps://www.youtube.com/watch?v=vf5qqt2kTsg
ovo
navijam za obalu slonovace zbog deena
>>222486136ja za hajduk
>>222485469hrvate rijetko ko vrijedjabosnjake isto tako, tu neki mudslime ali rijetkodok srbe univerzalno vrijedjaju u srbi i bosnjacijeste da srpski flag u velikom broju slucaja ima anime sliku i cesto glup sadrzaj ali prelistaj stare konce i vidjeces da se srbi navise mrze
>>222486563pa budi razlika koju želiš vidjet u svijetu i počni srat po drugim nacionalnostima
>>222486563srba je najvise stoga nije sporno
allah allah allah to ne valja
propada se na veliko
odbijam razviti foot fetish
https://www.youtube.com/watch?v=6r_JZ7M2zgslegenda
>>222487677možda je i bolje tako
ma oni ti nas vrijedjaju
>>222487842ma nisam uspio...
>>222486898gadis mi se
>>222487859Nikad nisam vrijedao
>>222488191kad je ovaj tako snazan sto ne ode na neko natjecanje snage pa dokaze to...
frend mi je dao 100 eura da mu napravim tlocrt za preuredjenje kuce u utrechtu od 620keur koju je upravo kupio
Farrd and shidd
sloboda nas ocekuje
>>222490136(one chekaju)
lenjin je ponovo mlad
>>222485656dubrovnik bf
drka se kurac
>>222480938Thats german VW inventor Niklas Tesselmann
>>222480938>misliociSrbohrvaščina je na trenutke lahko precej nenavaden jezik
>>222490642želim jebati?
pre ~3h dosla sa meetup mozda autisticnog decka. AMA no vulgarism allowed. Da znam na kom sam sajtu.Post jer se osećam uzasno//asocial tako da do this once evdry 2 months
Volim da izdrkam a onda sav posperman da izadjem vani ili u dučan. Tak je to i tak to ide.
izdrk8na prilicno poremecenu pornjavu
>>222491590ovo se inace podrazumijeva ali se ne izgovara
cini se da cu morat poduzet ekstremne korake da se obogatim do 30e
da mogu silovo bi kuglu zemaljsku
evo mene evo mene ovde sami glumim posranca
I'm gonna say the N-word
kafica+cigaretica
>>222492948No! Please!There, you made me say the N-word and the P-word.
Isti mladi anze >>222491926
>>222493771Ovaj ima ushi
>>222491590ovo ali v cerkev
>>222493730I'll fucking do it
>>222493863
>>222493874I dont think you will
>>222494150Nigel
>>222494150NIGGER!
>>222494225Sram te bilo
dobro jutro normani
>>222494301Tusirao sam se jutros
>>222494299I earned everyone igor, they didn't believe me.
>>222494335Bbc ti kaze da se moras formalno izviniti
>>222494309fuj kako si odvratan
Zaboravih sliku
>>222494372srbi oprostite nam jer ste cigani
>>222494309i ja cu sad morati, nisam jedno dva tri dana a idem medju ljude pa da budem cist
>>222494356I'LL SAY IT AGAIN
anze se trebao prezivati hrenovka ali kad su mu vidjeli kurac u rodilistu odlucili su to skratiti na hren
kuckojeb se trebao prezivati buljanovic ali kad su mu vidjeli telecu glavu i pogled u rodilistu odlucili su to skratiti na bulja
guzbolko je proveo subotnju vecer praveci konce o bazzukinoj porodici frfcinai danas je prva stvar o kojoj razmislja kad se probudi >ma ne nisam ti ja guzobolni opsjednuti bolesniklmao
>>222494474N-nije tačno!
>>222494615anze brte ti si kao emo tinejdzerica
>>222494615jajks!
>>/his/18539516
Pozdrav!Nedavno sam čula jednu priču od jednog poznanika način kako skinuti vračke. Znam 100% da sam za vračana pa me zanima dali itko zna nešto više o ovom načinu.Navodno, na Sv. Luciju se napravi tronožac, ručno, ne smije sadržavati metal, znači čisto drvo, popne se na njega i pospe se sa soli. Onda se ode na polnocku na badnje veče prije božića i navodno da se u jednom trenutku pojavi lik te vještice(žene) koja me je začarala i da joj krvari iz nosa, te počne trčati za mnom, i moramo joj pobjeći i ako uspijemo, skinut cemo vracke ukoliko ne, umiremo, e sad, ima mi tu nekih nedoumica...recimo to kako uopce pojebci od duha, jer to je duh te zene sigurno nije u fizickom obliku? Čula sam ranije neke druge priče slične da postoje još neki načini da se pokaže lice žene koja nas je začarala ali ni jedan mi nije ovako ne običan.Dali netko zna nešto više o ovome ? Funkcionira li to? Hvala.
>>222494703ovo su "ljudi" koji glasaju za hdz i domovinski
>>222494755nikad neces bit hrvat a ni srbin sizofreni mali kuckojebe frf
>>222494755boli nas kurac
>>222494615Anže you're a pussy bro
>ljudi koji le glasajukek koji reditorac
>>222494797jajks
kučkojeb okinutdivljaona je počela
>>222494813He even went across the street instead of down the road. Fucker doesn't even want to die, he's just been baiting us this while time. I have bigger wrist scars than him, even going in the correct direction
podsjetnik da je clan sns-a slavko boljanovic godinama bio na bolovanju u domu zdravlja i paralelno radio u privatnoj klinici kao pravi srpski patriotabaahagagagaagagagagagaahahaahkuckojeb i slafko - chacha i chaciahahaahahahaahahahhaahahahahahaa
Nula poena eksju
Trudna i prevarena, šta da radim?Pronašla sam poruke svom vereniku sa sigurno 10ak devojaka, to je prvi put da mu ja proveravam telefon i imam šta da vidim, stvari koje su pisali su mi izazvale jak osećaj mučnine, čak i sad kad pomislim na to dobijem nagon za povraćanjem. A kako nesreća nikad ne ide sama saznala sam da sam trudna (4 nedelja), menjam posao i seljm se iz našeg stana i to se sve dešava u nedelju dana. Psihički se raspadam, samo bih vrištala i plakala po ceo dan samo da ovo prođe, da se probudim iz ovog košmara. Imam zakazan prekid trudnnoće i ne znam kako ću to psihički podneti, a sa druge strane, studiram i radim za minimalac i znam da nemam sredstva da izdržavam dete, niti ono zaslužuje takvu bitangu za oca. Možda i najgluplja stvar koja me muči je to da ako ga zadržim, ko bi hteo ženu sa tuđim detetom, a ako ga ne zadržim i nikad ne nađem nekog da me voli onda sam i bez deteta. Kapiram da sve ovo zvuči jako šizofreno, ali i ja se tako osećam, samo sam htela pravu ljubav, a dobila traumu, plašim se da od stresa ne puknem sa mozgom
izmet mi je imao specifican miris danaspola poput govna 6mjesecnog djeteta onda nagnes nos ulijevo pa cujes drugu polovicu smrad onaj iz ustiju penzionera sto im se pluca raspadaju
>>222494953znači zato je retard i spamao vučića ovdje godinama, a otac mu je definicija malograđanskog lopovskog šljama
>>222495022jako nas zanima
>>222495073obrisi ovo odmah!!!!!ja sam iz casne chaci chachine ciganske porodice!!!!mozda ne znam gdje su mi grobovi predaka i odakle su dosli ali ja sam grobar!!!!!mal sam al sam zato glup slab i poremecen!!!!ja sam bulja nevolja!!!!
nemoj mala reci da sam te folirotvoj sam profil odavno doksiro
mogovalo claviculara ukralo mu crvenu kapu
>>222495228ova spodoba nema vise od 160
joj chacha molim te uhljebi me na faks preko sns-a znash da sam glupa ko qratz al bar nisam glupa ko looka aaahaahahahahagaahahaha dala bi i bulje da mi bude bolje pa ipak sam ja buljanovicka aaaaahahahaahaahahgagagahag
>>222494440Upravo sam vodio 5 aamerickih crnaca kroz grad i ne bih volio opet da mi dodjuNezainteresovani, bucni, kasne za ostatkom grupe i lik je izvadio balu para da bi mi na kraju 5e daoU minusu sam danas od njih
e moj luka sve ti se može oprostit, al to da si ćaci i da ti je otac kradljivo govno od političara, to je za pod mač bez pomilovanja batonek ti preko stranke izliječi šizofreniju frf
>>222496175klošari
>>222496227Vecinom crnkinje sa kruzera, nisu ni one lijepe Mogao sam kuci oststi
>>222496266stariji bijeli ameri su dobri gosti, svi drugi ameri su katastrofa gosti
>>222496194Puqo si
>>222496535nisam kučkojebe, ti si i čak imaš i službenu dokumentaciju koja to potvrđuje frf serem ti se po cijeloj nakaznoj obitelji, bolesna malograđanska stoko
psujem boga, vrucinu i normane
svi smo na balku
>>222496787a sta ti je bog skrivio?
proljev je procurio i na his
>>222496196Zasto su ovakvi?
DRK/Svršix
predobri su fejk snickersi iz lidla. i bolji su od npr domacice jer domacicu cim otvorim pojedem cijelu kutiju a ovih samo 5-6
>>222497705srbi so cigani
>>222497894Kolko je ovih pimpeka u paketu
>>22249797318 za €3,69
>>222494953to je bazirano kume, a ti stoko golemska idi lomi se za sekelberga
>>222498444trojka potvrdjuje
Tuga, bol, jad, bijeda.
>>222498444nisam ti kum jer nisam ciganto je bazirano samo ciganima ti si cigan pa ti je bazirano nek ti chacha izlijeci chaci sizofreniju preko veze haahahahahahaahahah
>>222498513da pogodim:- ladje potonule?- nisi pekao prije no sto si izrekao?- radije rob nego grob?- nisi kovao zeljezo dok je bilo vruce?- klin se klinom nije izbio?- nisi sacuvao bijele novce za crne dane?- svoje si dao a tudje dirao?- povijest se ponovila?- macke nema i misevi kolo vode?- lijepa rijec zatvorila gvozdena vrata?- golub u ruci a vrabac na grani?- skitao pa ne pitao?- pio si bez zhedji?- zanat ti inat?- pijanoj mladoj mili djeveri?- repetitio non est mater studiorum?- gosta ni za tri dana dosta?- pjesnik prihvatio sluziti?- sakrio si ljubav i shugu?- vrazja kokos izlegla bozije pile?- razbio ljusku a jezgre nema?- zashio joj usta a nije progovorila na straznjicu?
>>222498444baza
GOTICARKA S MALIM STOPALIMA GF MORAM
Tak ti je to i tak to ide.
Nema više Tite.
žena će ti sve oprostit osim toga da si pička
>>222498777boli me kurac sta ce zena
Svijet je ovaj zena zeni A kamoli dusi incelskoj
https://youtu.be/WOD5S36EHrc
>>222498777laznikad mi nije oprostila za nejepstvo
>>222498777>CifrachŠta sad? Da se objesim?
da ima pravde na ovom svijetu ja bi vise jebo a i amerie bi bila sve ono sto je danas beyonce... curu je opljackalo, mogu samo zamisliti kakav je to osjecaj... https://www.youtube.com/watch?v=bbqVg_23otg
>>222498820inceli nemaju dusestoka podljudska
>>222498928Prave crnje se skecaju aalyje
>>222498777hvala ti sto si preveo post koji si vidio na x-u
Razvalio mi rupu.
Čitav vagon smrdi od prljavih nogu, piletina, pivo, pijani kreteni, psujem mater onom pokvarenom Bogu zašto su se kola slomila na meni
>>222499451sta pricas ti
Samo kod nas.
Protiv Srba se kuje ružan pas.
>>222499404to ti je kuckojebov post i skrin slovenao bratane
>>222499451zasto imas toliko puno problema s padezima?
https://youtu.be/YltGKWRL560
Good morning yugoslovenski babies
Bez Rusa nas nema.
Bez maturanica ex-yu nema
Status zena na gradskoj plazi katastrofalan
>>222499984opet?
>>222500050Neuredne tetovirane strankinje dominiraju ove godine, bez nekih finih oblina Tuzno
Citav stan mi smrdi na picku i seks odkad se uselio gf
anze kakva ti je ova pjesma?https://www.youtube.com/watch?v=OiPR06xT5Ag
>>222500209Slušam je redovno, znači baza.Zamijeni jednu črku i dobiš "grobnice" šta kod nas znači "tombs".
Manje jel više.Baza, krindž ili koup?
fap house je bazamature tube je baza
Mislim da sam opsjednut. Molim vas znate li svećenika koji mi može pomoći?! Kome da se obratim?! Postoji demonska opsjednutost i demonsko ugnjetavanje, a mislim da me demon ugnjetava zapravo, i želi moje tijelo. I ozbiljno govorim. Počeo sam naglo slušati crnu neku glazbu, glazbu s sotonističkim porukama, mislim da je Lucifer moj pravi otac, gadim se crkve, kada sam jednom morao nedavno u crkvu psovao sam sve i svašta, čak sam se mislio učlaniti u Sotonističku Crkvu, no ipak jedan dio mene to ne želi, kao da se borim sam sa sobom, mislim da imam 2 osobe u sebi, npr. moja osoba kaže "bog je dobar", a ta druga koja nije moja kaže "nije, Sotona je dobar". Što da radim? Može li mi netko pomoći? Mislio sam otići u katedralu s prijateljicom, da netko bude uz mene. Inače, osjećam se kao da nemam energije, depresivan sam stalno. Postao sam bolestan i izokrenut, pale me svećenici. A takav nisam bio prije. Neznam što mi se to događa. I znam da nije neka depresija ili bolest, jednostavno znam, jer je nedavno počelo. Nitko nije bio bolestan u mojoj obitelji nikada. Nedavno vidim i da nešto leti oko mene. Znam da je glupo mjesto za postat ovako nešto, ali molim vas savjet, što da radim, želim čuti što drugi misle.
lolara
>prodavatelju
>>222500624jbg nepismena sam
>Žene u koncu
>>222500648Bruham
>>222500648Miljenje o pjesmihttps://youtu.be/55iADhU4TIk?si=Nike5B9Cb-M0qT0O
dnevni podsjetnik da nema zena u koncu
>>222500808Bez komentara. Idem da se obrijam.
>>222501023a ovo?https://www.youtube.com/watch?v=J7IwsNv5ebo
skrola se forchen i pije se pivo
>>222500533tocno iz stila pisanja vidim kako izgledas i nije lijep prizor
Ma on tividi okom
guram si bocu Heinekena u picku
>>222501610Ovo
>>222501030Sve Serbi. Gledaj deskripšn.
Mladi Serbi protiv Mlade Bosnem
Smrt u snu.
Nema spasa.
gleda se kaubojski na redtubu
anze kako si?
>>222502450Tako-tako. A ti?
>>222501464to je alfach
Ne žali život svoj.
Brojim zube.
>budi moj komp od prije 10 godina>otvori instagram>crkni
palacinke gf
Čeka se utakmica.
Nikad nisam ______
nikad nisam nebio retardiran
What are you doing?
>>222502727dobro sam ali patim od kronicne dosade. jesi odlucio hoces li u pedere ili ostajes straight?
Evo činjenica: Retardiran sam.Jel mogu sad, da se ubijem?
>>222503609U pedere hoču samo ako me neko naguzi u zatvoru ili ne znam gdje.
>>222503651e pa onda nemoj u zatvor
>>222503583picrel
>>222503574Ovo
>>222503703Dobar savjet, hvala ti.
>>222503704Are you an anime fag?
>>222503777I don't watch anime
Gladi, kuge, rata i Hrvata.
>>222503814Do you masturbate to cartoons?
>>222503849Yes.
negleda a drka
>>222503867You're an anime fag.
>>222503913I don't masturbate to anime cartoons exclusively.
timmy i noticed there is no balk anymore. why dont you create it and wait for us to post there? the migration of exyu to balk could happen at any moment you just need to be patient
>>222503960It's the same anime is the japanese word for cartoon.
>>222504029Bilo bi vrijeme da imamo jednu ozbiljnu sjednicu sto se tice pitanja o srastanju ex-yu i balk. Da li je ovo korektna odluka?
>>222504033Yeah, and vodka is the same as water. "Vodka" just means "little water" in Russian.
>>222504106I don't speak russian.
darovo mi jaran ovog nekog ljutog sosa i ja reko aj da probam istresem pola teglice od 200ml u satarasznaci bozebol kakvu u zivotu nisam osjetionisam znao da se to malo pospemada sam muski mozda jedno 10 zalogaja pojeoko ovo jede koji kurac
>>222500124pa ovo sam doslovno ja jebote
Isss ponovo taj massimo na radiju
>>222504308kako se osjecas povodom toga?
>>222504335ma potiskujem to uglavnom uspjesno a kad emocije isplivaju na povrsinu onda se osjecam ko kurac
>>222504323OUOUOUOOOOUUUU
>>222504081only if you speak english, we would never speak the language of the kafirun we raped
Why is nobody posting?
postoje ljudi koji tvrde da nemaju fetise
>>222505151we are all in aimos you should join us
>>222505186goli čovjek stavlja i vadi goloj ženi. ništa više im ne treba.
>>222505186gola zena lize goloj zeni picku. nista vise mi ne treba
>>222504323to sam ja trebo postat jebem ti mater
>>222505186moj fetis su zene kad vec pitas
>>222505264
https://i.4cdn.org/int/1782053349063632.jpg
>>222505251ovo jebote
>>222505413musko
>>222505480nmj ti mn ovo ono
luka ćaćin ćaci boljanović kučkojeb i dalje divlja
Svi smo na >>>/sp/.
https://www.youtube.com/watch?v=BpQveRzD3sQ
>>222505699bok denise kako si jesi popio lekiche oce bit spamovanja danas
Post in english.
>>222505310widi >>222496535
>>222505674nemoj ti meni nmj ti mn ovo ono
Ljekiči ili lobotomija/elektrošokovi.
>>222506239redovitno drkanje i sklekovi
>>222505699koja je svrha divljanja?
Žene/pičke/cure, gde ste?
Bacim ovaj život pa da nikad više ne mogu nači.
>>222506394>>222506425Who is this?
Pišam u krstnu vodicu dok serem po svetoj hostiji.
>>222506448Him.
Svinje vole život. Ja svojeg ne žalim.
>>222506359umobolne tj. neuračunljive osobe nemaju razum>>222506394>>222506425pod hitno u zubara
>>222506448Are you a dentist?
>>222506475Okay.>>222506528No I'm going to be a real doctor and your teeth look not normal.
>>222506515Napuši se kurčine ti i svi zubari.
>>222506471zbog ovog imas takve zube i mali kurac
>>222506613Med kit is going to be a doctod. Of course my horse.
>>222506628Pišam pa vjeri u kojoj sam bio kršten i koje nije moguče napustiti. Zašto ovo okida Crvate?
Napokon umuknili. Napokon malo mira i tisine.
>>222506668zato jer je moguce napustiti samo si ti picketina koja nista ne moze napraviti u zivotu nego samo seres i po cemu treba i po cemu netreba. lako bi ti to odjebao da znas da nije istina
Ovaj Hrvat što neprestano moralizira svima.Kako si našao ovaj plac jebem ti sve?
prije sam te simpatizirao ali vidim da si ti namjerno kreten
>>222506644If I want to I can decide if I want to become a doctor.
svi zajedno trulimo u ovoj rupi
>>222506768serem ti se po krivoslavlju kuckojebe sve kaj si napiso anzi vise vrijedi za tebe
>>222497765kakav je ovo autizam pricas sa kurvom o GNU+Linux, sram da te bude, ta ne zna gdje joj se hederi nalaze
>>222506838>>222504377
Anže divlja
>>222506878No.
nikad nije ni pocelo...
Kako ne divljao jebem si život.
>>222506873jebem ja tebi mater schitzofrenko ti i bulja ste u istoj kategoriji sto se mentalnih bolesti tice
scenario: narastem za 25cm
Uničena koža.Izpadajoči lasje.Ne morem izrasti brkov ali brade.Star 28 let in pol.Brez vozniškega izpita.Šenkana matura.Debel.Diagnosticirana psihična motnja.Brez prijateljev.Len.Nesposoben.Mami v breme.
Devičnik.Majhen lulček.Redditor.Brez denarja in avta.Mislim, da je to vse kar nisem pozabil.
Krvi patok.
>>222507297jeli imas neku zabranu ili si samo lijen pa nisi polagao?
nađi si neku finu ciganku
>>222507175ja sam 100% zdrav ti si 100% bolestannismo isti kuckojebe
>>222507376Pao treči ljetnik. Šta misliš?>>222507378Mrzin Cigane.
Kako je pridevnik od Auschwitz-a?
Gde cete za novu
>>222507449U svojoj sobi slušajoči B.M.K. "Bozič je".
>>222507449decko kod mene ili ja kod njega, ali on ce definitivno ici u mene
>>222507383jednostavno je za shvatiti samo se potrudi malo vise brte, ajd sad ponavljaj za mnom:>nisu svi posteri kuckojeb>nisu svi posteri kuckojeb>nisu svi posteri kuckojebbravo a sad cokolino, pa teletabisi pa u krpe
za igora>>222507175umrijeti ćeš teško psihički bolestan i institucionaliziran, nesposoban si za život jebeni invalidu
>>222507536raj za babodrka
>>222496175The stereotype is that they don't tip. It's true, I've been out drinking with enough black people. Every once in a while you'll find someone who tries to do the opposite of stereotypes but it's rare. So if whatever you were doing was counting on tips, I'm surprised you even got 5 euro instead of a fist bump and a "appreciate ya bruh"
>>222507535nisu svi kuckojeb al ti jesi retarde vlaskiaaahahahagaahagagagagachachin chaci na leponexu ahahaahahahaahahahhaah
ZNAM DA JE RANO ALI KAD NAPUNITE MIGRIRAJTE>>222507624>>222507624>>222507624
svi smo na exyu
REKO SAM KAD SE KONAC NAPUNI.
ma cek jeli ovo kuckojeb grobar? ali nisu delije cigani?
>>222503369I wanna play>Nikkad nisam nije retard
Rassismus.
looka schizojebooka dobrano okinute sad se moze napustiti konac u miru frf
>>222507536Prelijepo >>222506394>>222506425Sve se to da popraviti, korak po korak
>>222507885Nisi ozbiljan bre.
ALO 310 JE
POV: Denis u šetnji
>>222507885>Can be fixedRelatively cheaply as well, at least in Serbia