muzahttps://www.youtube.com/watch?v=5uuoN_Fzdo0
w ju kej mają bbc i dlatego tam polki rodzą
>>222538634interesuje się tym żeby nie było życia
>>222538663vgh -_+ ty to jesteś
......neichhe. praocw.ac.......bzoe.....
pokrzyczeli, pojęczeli, koniectypowe
czemu irak jest bielszy od francji
>>222538780wielki amerykański kutas ich wyruchał to mają
>>222538799to już się w ogóle nie klei
>>222538819trochę od ruchania minęło to już się nic nie klei
>plebs za Rzymian miał dzietność 7+, easy peasy >plebs za żyda nie ma nawet dzietności 1jeśli żydy specjalnie nie chcą masowej globalnej depopulacji, to oni się po prostu kurwa do tego nie nadają
>>222538839coś w tym jest też dawno nie ruchalem i wszystko takie nijakie
po owocach ich poznacie
>>222538853w Izraelu jest 2+
>>222538864>wszystko takie nijakiepost-orzechowa klarowność która nigdy nie mija
>>222538891ale przed i w trakcie fajnie. ciężkie te życie chwile ulotne wkurwy długie a chęci z wiekiem co raz mniej.
dajcie mi zdrową kobietę dziewicę która nie zdradzi a zespawnie 5 gówniaków.co nie macie? tylko zużyte kurwy z murzyńską spermą w dna? lipa lipa, no cóż powodzenia w utrzymaniu populacji czy coś, ja idę poczytać VNke
>>222538940miałeś ponad trzy lata żeby sobie taką znaleźć, też w vnki wtedy grałeś?
>>222538940nikt nie chce twoich 5 gówniaków bo jesteś kretynem przeznaczonym do utylizacji
>>222538940>dajcie top 1% kobiete dla scierwa z bottom 1% ktore nie potrafi nawet znalezc dobrej pracy
>>222538853Ale o to chodzi, jest za dużo ludzi
mi gf mówiła że chciałaby dzieci ale nie w takich warunkach i sytuacji finansowej, potomstwo odfiltrowane przez żyda
>>222539126za dużo dla kogo albo gdzie?
>>222539126białe dzieci to ~3% dzieci na planeciebrązowych nadal będą grube miliardy
buzia nakremowana?
>>222539148>za dużo dla kogodla mnie>gdziewszędziePorównaj sobie Skandynawię z resztą Europy. Na południu praktycznie wszędzie te jebane pola uprawne, bo trzeba wszystkich wykarmić.
>>222539170twojej starej już naplułem
>>222539192aha spoko. odpal se hoia i tam się optymalizuj.
za parę lat:>9 miliardów brązowych>350 milionów białych (prawie wszystko stare dziadki)a żydy nadal będą kwiczeć z ryja że za dużo białasów na planecie i przeludnienie
>>222539167>>222539218U kolorowych dzietność też spada poniżej 2.0.
>>222539218ale po co biali na świecie jak to pizdy?
>>222539218te wszystkie bajki o zaawansowanej technologicznie cywilizacji która nagle wymarła? już niedługo to nie bajki
>>222539216Znudził mi się, ale na szczęście w prawdziwym świecie populacja będzie spadać
jak będzie 10 miliardów brązowych i ostatnie 100 tysięcy białasów to żyd nadal będzie syczeć z mordy o przeludnieniua jak będzie 12 miliardów brązowych i 0 białasów to w końcu przeludnienie zostanie pokonane
>>222539242ale dlaczego na szczęście? jaką ty masz z tego korzyść? nie jesteś chyba na tyle pojebany że z braku partnerki sobie światopogląd obróciłeś że dobrze jak kto inny nie ma dzieci?
>>222539276>ale dlaczego na szczęście?ludzie jako gatunek musza wymrzeć, to jedyna droga
białe dzieci w bardzo krótkim czasie spadły z 30% dzieci na planecie do 3% dzieci na planecieżyd wysyłający darmowe żarcie do afryki i indii by rozmnażać miliardy brązowych kwiczy o przeludnieniu w europie
>>222539288ponieważ?
>8 miliardów brązowych>500 milionów białychżyd: KWIII PRZELUDNIENIE KWIIIII>14 miliardów brązowych>0 białychżyd: :)
>>222539320dobra uspokój się kiejki bo inny debil jest do wyjaśnienia
>>222539226i z obecnych projekcji wychodzi że za parę dekad populacja dobije do ~10 miliardów i będzie w 98% brązowabiałasy to głównie dziadki po 50tce
>>222539361i w czym problem
prroblem jest w tym ze narzekacie a nic z tym nie zrobicie
>prawicze, krokodyle łzy ronione nad demografią odc. 38412921zieeeeeeeeeeeeeeeeew
>>222539375po chuj ktoś miałby budować świat dla brązowych po tym jak biali już wymrąpo chuj budować jakąś polskę by za 70-80 lat wszystko przejęły murzyny z buszucwele dzisiaj dosłownie płacą na to by murzyn miał wygodnieszczyt frajerstwa i bycia jebanym w dupę
>>222539361gównem są i niech gównem zaleją ten świat
>>222539408toooo dlatego nie rucham i nie pracuję
ty idź dzisiaj zapierdalaj żeby za 70 lat murzyn miał tu wygodnieeuropejski model gospodarczo-podatkowyto już lepiej żeby Bazowany Chińczyk przejął całą planetę
>>222539428o to to, lepiej żeby chińczyk się ruchał bo ja nie umiem
>żyd wygrywaza 70 lat nie ma białych, wszystko przejmują ooga booga murzyny>chińczyk wygrywaz miejsca lepsza alternatywa, bo gorzej nie będzie bo się nie da
>>222539445nom a najlepsze że nic nie musiałem robić:)
wspieranie chin przeciwko żydowi to jedyna racjonalna pozycja
>>222539307całkowita likwidacja cierpienia oznacza całkowitą likwidację istnienia
tego czego się boje obecnie najbardziej to umrzeć z oszczędnościami które zgromadziłem
>>222539462BAZA BAZA BAZAniech Chińczyk weźmie co zostało bo nie ma co zbierać ale żydowi to ja nie umiem powiedzieć coś
wspieraniechinprzeciwkożydowimaxxowanie to racjonalizm
wspieraniechinprzeciwkożydowimaxxing
nie wpadniecie tu na żadną nową myślidźcie, nie wiem, pozmywać naczyniawiększa w tym będzie wartość
>>222539474niesamowicie musisz cierpieć że takie durne pomysły masz ale na szczęście inni ludzie będą się cieszyć życiem. Tobie na złość.
>>222539512wartość dla kogo? dla świata który odziedziczą murzyny z buszu?
>>222539276>spadek cen mieszkań>wzrost płacsame zalety
>>222539548a czemu im się mniej niż tobie należy
czemu nikt nie chce ze mną rozmawiać
>>222539518nie mam pomysłów, nie mam złościmam rację
>>222539580no debil, teraz się dzieje jak nie ma roboli w kraju "podobno" i jakoś się nie sprawdza. może do Afryki się przeprowadź?
>>222539580doucz się, ceny mieszkań nie spadną w miastach, nawet jakby populacja miała spaść i o 30%
>>222539585owoce mojej pracy, oraz pracy moich przodków, należą się im w 0 stopniu
>>222539616jesteś debilem który swoje żale przekazuje na świat. masz rację.
trudy i znoje jednoczą się w ofierze pod krzyżem Chrystusa. katolicyzm to pasja.
to gdy ktoś inny kładzie łapę na owocach twojej pracy lub pracy twoich przodków to się nazywa:>kradzież
>>222539665było do unii nie wchodzić która się na murzynach nahapała i teraz mogą stękać mimo iż nie rozumieją o co
nikt nie sięga łapy po skumulowany dobytek murzynów, czyli po ich chatki z gówna na pustyni
>>222539693nie argument
>>222539667nie mam żalumam rację
>>222539731a jednak działa
>>222539744niby na kogo?
>>222539738ty umrzesz a ludzie bez racji przeżyją. warto o takie idee
>>222539786nie umrę jako ostatnito nieistotne
lepiej żeby planetą rządził Chińczyk niż żyd
>>222538562Wow you guys still using these?
>>222539767francuski akt reparacyjny z 1990 do maroko ale też co do kolonii amerykańskich holenderskie reparacje za "nadużycia"belgowie do dzisiaj płacą dla wysp mimo uznania niepodległości za niewiedzę jednak nie ma dopłat
>>222539827deez nuts
>>222539816dobra pierdolisz tak a co zrobiłeś poza na /polska/ ze mną się pokłócić
>>222539898matkę ci wyruchałemale to nieistotne
>>222539966czyli chuja robisz ale postękać musisz. życzę żebyś długo żył.
>>222539987przestań złorzeczyć, to bardzo niemiłe
>>222540093spierdalaj
gdzie są wasze obrazki wy głupie skurwysyny
>>222540128postujesz mój obrazek
w dupce
>>222540142
>>222540093trochę nie wiem o co się kłócą ale to wziąłeś a nie to>>222539966?
gdzie lepiej na Sylwestra, Wrocław czy Warszawa? Ja już byłem na południu
>>222540186dawaj do mnie mordzia, wy skąd?
>>222540202nie widzisz moją flage?
>>222540142>mój obrazeknarysowałeś go, czy po prostu skądś go zajebałeś?
>>222540245nacisnąłem przycisk screenshot
hej nie było mnie tu z rok, czy dalej codziennie dystujecie o tym samym?
>>222540270a powiedz nam czy często uwalniasz nasienie do umywalki?
>>222540241widzę ale wy chuj wie
>>222540270
>>222540155podniecający obrazek
>>222540299a czym myjesz zęby
>>222540305Oczywiście ze ja nie wiem, to jest czemu ja çie pytam, głupek
jestem zdrowy psychicznie
>>222540401no to gdzie nie przyjedziesz to dobrze będzie. wódkę umiesz pić?
>>222539827yes, Poland is so poor that we're still livin' in the 90'
>>222539847>jakiś skorumpowany polityk dekady temu coś podpisał bo tak mu kazał żyd>to znaczy że argument "gówno w mordzie, gówno w mordzie, gówno w mordzie" kogokolwiek przekonujeaha
czy taki dużo rucha?
o kurwa anon, łowcy fembojów. lepiej żebyś spierdalał.
>>222540442tak, ja tylko chcę gdzie ja mam najlepsza szansa spać z kimś. Jestem jeszcze dziewiczy.
>>222540735jest sławnym sportowcem i multimilioneremwięc tyle ile chce
>>222540735nadczłowiek
chciałem napisać wam coś milego ale przeczytałem wasze posty i mi przeszło
>>222541173nie chciałeś
ughhhh vgh ziew ziewerino wstanerino BIAŁY BYK wstał
>Zobaczycie, że kiedyś het u wierzchu będę!co do diabła to het
>>222538608https://youtu.be/DD31lYrqdQs
>>222542477że daleko chybaw książkach tak piszą i starzy ludzie mówią
>>222542643rozumiem
>>222542868czytałaś kiedyś polskie wiersze? Np. baczyńskiego, różewicza? pokolenie kolumbów? pokolenie 1910? katastrofizm i przesiąknięcie śmiercią? upadek wartości?
>>222542868czy jesteś optymistycznie nastawiona do przyszłości?
to chłop
Elo robale
jakiego emaila używacie
>>222543351elo
>>222542477>You'll see. I'm going to top a hetero one day
>>222543539małpa pl
>>222543293czytałem polską książkę znaną jako czarny bóg>>222543308czm /polacy/ dzisiaj piszą mi żeńskie przymiotniki ale dziwne co
>>222541286wyglądam tak
>>222539458>>222539392i prawidłowo, jako bieda plebs moja odpowiedzialność za te tematy jest ZEROWA, 0nie mam ani kapitału, ani władzy, ani kontaktów, ani żadnego obowiązku by cokolwiek ruszyć w tym temaciebieda plebsem jestem to i obowiązki mam bieda plebsu, proste jak
W okresie dwudziestolecia katastrofizm obecny był w literaturze, malarstwie, grafice i filmie. Na poetów wywarła wpływ jego obecność u Brunona Schulza, Aleksandra Wata, Jerzego Andrzejewskiego czy Brunona Jasieńskiego. Katastrofizm znajdujemy też w publicystyce, np. u Wacława Berenta i Stanisława Przybyszewskiego. Katastrofistą był Witkacy. Sytuacja ekonomiczna i społeczna wpłynęły na powstanie teorii o zbliżającym się upadku cywilizacji europejskiej, której wyrazicielem był niemiecki filozof Oswald Spengler. Komunizm i faszyzm, coraz bardziej przeobrażające się w totalitaryzm, wieściły zbliżający się konflikt na wielką skalę[1].
>>222543907>czm /polacy/ dzisiaj piszą mi żeńskie przymiotniki ale dziwne co>czytałem polską książkę znaną jako czarny bógkabaret
przekora
Badania historycznoliterackie dr hab. Teresy Wilkoń wykazały, iż katastrofizm obecny w twórczości szeregu poetów polskich okresu międzywojennego, odegrał znacząca rolę w kształtowaniu poetyki twórców z Pokolenia Kolumbów. Zwykle literaturoznawcy traktowali katastrofizm w międzywojennej twórczości takich poetów, jak Władysław Sebyła, Józef Czechowicz, Konstanty Ildefons Gałczyński, czy Mieczysław Jastrun, jako elementy nurtów artystycznych i filozoficznych (symbolizmu, ekspresjonizmu, czy egzystencjalizmu). Wilkoń wykazała, iż ton katastroficzny nie był zjawiskiem marginalnym dla poetów urodzonych około 1910 roku, ale zaistniał jako realny prąd literacki[1].
kwadratura koła
bycie bieda plebsem zobowiązuje
nie do pizdy sklejenia
>wychowala mnie ksiega ulicy d-_-b
plebe oblige
>KIMŚ
>lumpen proletariat
> jestem lumpem> i postrzegam swiat tak jak typowy lump> nie nie wezme lekow> nie wiezcie mnie do psychiatry
>>222544020Bóg napisał taki wstęp - ludzi szanuj, frajerów tęp.
>>222544061temu dajcie leki i zawieźcie do psychiatry
>nie wieźcie mnie... AAAAAA
Wstałem
bieda pospólstwo zobowiązuje
jakie hobby ma baba? seriale?
>>222544217podróżowanie po ameryce południowej, azji, afryce, nepalu
w polsce od bogoli nie oczekuje się niczego oprócz bycia jebanym podludziem, kolaborantem i pasożytem
spędziłem z nią wiosne, lato, jesień, zime, a potem znowu wiosne
za to od plebsu się oczekuje przelewania krwi za "ojczyznę" (xD), szlachetności i organizacji jahaha
>>222544270>implikowanie, że plebs nie jest wiecznie roszczeniowy, narzekający, naburmuszony, przeklinający, klący
>>222544302zostaw, nie umiesz
>>222544311czego
plebeobliże
podróże małe i dużefiuty szerokie i długie
>>222544316>implikowanie że nie wiesz czego
obliż, plebe obliż
>>222544355wyjaśnij
obowiązki bieda plebsu:>obejrzeć mecz>wypić piwo>zarzygać autobus
jakby mógł, to plebs by tylko chlał i inne rozpusty
>>222544434i zabijał
>>222544062Chciałbym poznać Sabinę
>>222544513tera ma pewnie 70+
jedziemy z opierdalaniem się w larpo zdalnym przez 5h za marne pieniądze
>>222544520Pewnie dalej daje się orać
cum pot
od plebsu się wymaga
bycie plebsem to nie tylko przywileje, ale i obowiązki
>ten jeden anonjak ja tej kurwy nie znoszę
plebstwo zobowiązuje
>>222544705nie ładnie tak o swojej mamie
>hy hy twoja starazapomniałem że są wakacje
biore urlop od ciebie chce być jak w niebie więc żegnaj kochaniebiore wolne i znikam drzwi nie zamykam nie czekaj już na mnie
podobno żyzdi mają teraz problem o słowo gojobrzezanoni czy to jest prawda
różnica pomiędzy Elitami a "elitami" jest taka że jak ktoś odjebie Elity, to upada cały kraj, i to upada w nim wszystkoa jak ktoś by odjebał "elity" takie jakie polaczkowo ma dziś, to w tydzień ktoś je zastąpi, nie będzie absolutnie żadnej różnicy i ogólnie to nie zniknie nic o jakiejkolwiek wartości, nikt nawet nie zauważy
>>222544798może dlatego, że żyjemy w demokcji?
>>222544791teraz mówią plebs żeby zmącić wodę
>>222544798Jaruzelskiego nikt nie odjebał, a i tak lata 90-te były niespokojne
>>222544829plebs to goj ale z starożytnego rzymu
>>222544844plebs był traktowany znacznie lepiej niż goje w talmudzie
>>222544823najmądrzejszy z /psolak/ów
>>222544854bo Rzymianie we wszystkim byli lepsi od żyda, nie to żeby poprzeczka była postawiona wysoko, władza Rzymu trwała grube stulecia a żydowi wszystko się wypierdala już w parę dekad jahaha
nie macie co robić chyba
gdyby nastroje się pogorszyły to "elity" sobie polecą na wyspya plebs sie wyszumi i uspokoi po wybrykach
>>222544873a skąd pochodzi maksyma "dziel i rządź"? brzmi jak żydowska taktyka
przyjdzie Chińczyk i globohomo żyda będzie tylko wspomnieniem dziwnych paru dekad w historii, ciekawostka historyczna o której mało kto będzie wiedział
lekarze boją się ujawnienia zarobków bo zarabiają mało i się wstydzą
globochingchong
>>222544881i jak nie będzie co do garnka włożyć
>rewolucja zjada własne dzieci
>>222544798prawda niestety wystarczy sobie przypomnieć 2010 rok
>>222544881polecą tylko jeśli ich Pan pozwoli swoim pieskom polecieć, a te kundle są w 100% natychmiast zastępowalne więc i pewnie z 80-90% zostanie odjebane
pojawią się nowi charyzmatyczni przywódcy
naprawiłem sobie wykop, nie ma już reklam i popupów
>>222544922jakby ktoś nie oglądał telewizji to by się nawet nie zorientował że jakieś "elity" polaczkowo "straciło" lololol, efekt był zerowy
wy nie w pracy?
>>222544948
polowania na plebs
>>222544948jako plebs moją pracą jest walenie konia do anime
dasz plebsowi troche luzu to zaraz mysli o sieganiu po wladze
pamiętacie jak każdy się śmiał że to zielone ludziki były wszędzie na ukrainiea teraz w polsce jest 5 milionów ukraińców czekających na rozkaz
dasz plebsowi troche luzu to zaraz mysli o powieszeniu zdrajców i pasożytów
>>222545024ukraińcy tutaj to tchorzliwe gówno co spierdoliło przed ruskimi, czekają na rozkaz by obsrać gacie
>>222545040>ostatnie słowa polskiego chłopa w wiosce na wołyniu w 1943
>>222545057lepiej zginąć za swoje jak leonidas dwudziestego pierwszego wieku, niż do końca życia gnić jak pizda i szmata
i możesz odpisywać co zechcesz na to i tak to nic nie zmieni bo dubsy potwierdził 77 razy jak jezus w bibli
co kupiliście na dzień ojca
>>222545096dostałem najlepsze życzenia i zdjęcie z USG
>>222545119>gratulacje ma pan raka
nie odpisuj im to badanie rynku
>>222545096nic bo ojca nie widziałem od ponad 20tu latnawet nie wiem czy jeszcze żyje
>>222545124uff dobrze że nie jakaś panna czy koziorożec ha tfu
>>222545139dobrze że nieżyt
najpopularniejszy prezent na dzień ojca w polsce? znicz
lubię murzynów ale nie lubię czarnuchów
najpopularniejszy prezent od ojca w polsce? alimenty
>>222545164raczej nie bardziej jakieś kraftowe super drogie piwo np perełka >>222545184raczej nie bardziej jakieś kraftowe super drogie piwo np perełka
>>222545198perła ssie
nie jestem dużym fanem czekoladowych ludzi. czarnuchów, jak lubię ich nazywać.
>tyskie i żywiec to dwa różne piwaco do kurwy
>>2225451841/3 zobowiązanych w polsce nie płaci alimentów
>>222545260ciekawe bo 1/3 dzieci w polsce to wynik zdrady
>>222544948postowaćq po kryjomćq
>>222545269ciekawe bo 1/3 zdrad wychodzi na jaw
>>222545260>>222545269>>222545294
>>222545207o ty kurwo *wali ci śmigło na ryj*
>>222545164o to o mnie
:O
na wyspie epsztajna żydki bawiły się w plebs obliże
nie chce tu być
IT'S UPhttps://www.youtube.com/watch?v=tcfX5CUkVec
urodzony by być niczejskizmuszony by być platoński
itsup (jedz zupę)
>>222545352co z tym zrobimy
sznur lepszy od bycia polakiem
dzień osoby rodzicielskiej
>anon przestał grać?>pump it
nie polecam postowania na /pol/
>>222545698ale się spasłprywaciarz dobrze płaci
>>222545687>Turingato ta policja z neuromancera?
>>222539121nie to nieale potem nie wrzyjcie że cywilizacja upada
>>222545745kurwa nic dziwnego że tranzole go czczą hjahahaahha
w sumie pojebane jak psyop kgb z lat 60 rozwinął się w coś takiego
turing wymyślił komputer - rujnując tym samym dzietność w cywilizowanych krajachto była jego zemsta na heterykach
>>222539121to nie płacz że rozmnażają się tylko murzyny
turing to taka stronka dla pajeetów by dostali robotę na zachodzie
>>222544798>managerial elites który wykonują bidding żyda są bezwartościowe i łatwo zastępowalne (dokładnie tak jak zostały zaprojektowane)najmądrzejszy myśliciel tygodnia
>wykonują bidding
>>222545057>implyign>>222545128o to o mnie
elity wymyśliły spisek, że żydzi rządzą światem, żeby zrzucić na nich odpowiedzialność i dalej jebać plebs, bo oni są przecież tylko pionkami
>>222545844>który*którzy>>222545857nie masz C2 to nie zrozumiesz
>>222545844>"elity" to nie są żadne Elity>+ zesranie sięaha
tak pierdoling od rana
>>222545424nie wiempewnie nic jak zwykle
>>222545777>Arystokratyczne korzenie:W rodzinie ojca Turinga znajdował się dziedziczny tytuł szlachecki.>Elitarne wykształcenieSzkoła z internatem: Uczęszczał do prestiżowej, prywatnej Sherborne School.Studia: Ukończył King's College na Uniwersytecie w Cambridge.Doktorat: Obronił go na elitarnym Uniwersytecie Princeton w USA.>Pod względem majątkowym i społecznym Turing należał do brytyjskiego establishmentu i elit, a nie do klas niższych.
>>222545876>nie zrozumieszxDascertainłem że jesteś pretensjonalnym ułomkiem
A skoro ty taki mądry jesteś to może polityką byś się zajął?
w dwie nogawki poszło
przecież polityka jest dla dosłownych debili
>>222546000i to wszystko wyzerowane połykaniem chujów dupą, szkoda
>>222546000debilu chodziło o to że sie zajebał
>>222545932zesrałeś to się ty plus jebnąłeś najbardziej oczywiste i self evident gówno jakie się da to się z ciebie zaśmiałem>>222546005nowokurwo wypierdalaj
tak, to już wakacje
>>222546120zgadzasz się dokładnie z tym co napisałem + się zesrałeś
>
kiejki ale ty tu jesteś dopiero parę lat to kto ma wypierdalać nowocioto?
>>222546103wiem, ale ciekawe że 99% ludzi z historii nie jest z plebsutak jakby bez funduszy, kontaktów i bez dekad inwestycji w rozwój danej osoby gówno się dało zrobić
>>222546143parę lat to większy staż niż 90% posterów
nie wiem ilu ich walczy ale wiem że wszyscy są upośledzeni
się boję
drugi dzień pod rząd gdzie dwa śmigłowce wojskowe lecą razem dosłownie nad moim domemo kurwa o japierdole to koniec zaraz wojna
>>222546141>+ się zesrałeśzamiast m napisałeś ś koleżko
>>222546247>sam jesteś aka no utwój stary
>>222546224NASI BRACIA ONUCO NA UPAINĘ ZADŁUŻAĆ PAŃSTWA CI SZKODA?!
anon dostał pasek na świadectwie czy na dupce? >.<
polska się zadłuża by ukraina broniła angielskich, francuskich i niemieckich interesów w europie
>anglia i usa gwarantowały ukrainie nienaruszalność granic>więc teraz polska się zadłuża na obronę ukrainytak się jebie kolonie
polska wydaje na obronę ukrainy, by amerykanin i angol nie musieli
dzisiaj to jest dzień dawcy spermy (czada) czy tego co wychowuje (beciaka)?
wieczna sztama czada i beciaka, czad zapładnia a beciak wychowuje, i to jest piękny podział ról i obowiązków, wysoka specjalizacja
>>222545687>HIV>HIV>HIV>HIV>HIV>HIV
pierwsze dzisiejsze walenia konia w larpo zaliczone
>>222546363baza, do czego poszło młody kawalerze?
>>222546402prosto do cottonów założonych w sobotę
>>222545096nic, ale ja dostałem laurkę
Dzisiaj chyba dam zarobić mniejszości wietnamskiej
pod centralą ABW dużo jedzenia dowożą teraz
>>222546504trzeba napełnić koryto
ludzie... jedzą??????
Podczas śledztwa w 1999 roku wytypowano podejrzewanego mężczyznę, który często spacerował nad Wisłą. Nie znosił kobiet, a przynajmniej jedną z nich molestował. Policja jednak wykluczyła go z listy podejrzewanych. Pod koniec 1999 roku śledztwo umorzono[2].
>>222546595incelwalk nad wisłą
już w żabce
>17 kwietnia 2019 Adam Z. został nieprawomocnie uniewinniony od zarzucanego mu czynu[5]. 23 stycznia 2020 Sąd Apelacyjny skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia[6].>9 maja 2022 Sąd Okręgowy w Poznaniu ponownie uznał niewinność Adama Z.[7] 19 grudnia 2023 Sąd Apelacyjny kolejny raz skierował sprawę do ponownego rozpoznania[8]. 25 marca 2025 Sąd Okręgowy w Poznaniu ponownie uznał Adama Z. za niewinnego od zarzutu zabójstwa oraz nieudzielenia pomocy[9]. 17 marca 2026 Sąd Apelacyjny skierował sprawę do ponownego rozpoznania po raz trzeci.wymiar sprawiedliwości w tym kurwidołku, będą chłopa 10 razy oskarżać aż sędzia klepnia.
>>222546595pojebany jakiś, po co molestował jak nie lubił bab
>wykonują rimming
nazywają mnie łomiarz
nazywają mnie ułomniarz
nazywają mnie asiarz(on/ona)
często chadzał nad wisłą samnienawidził kobietpolicja nie mogła nic na niego znaleźć - żednego facebooka, instagrama, żadnych przyjaciół, dziewczyny, w telefonie tylko numer o nazwie "mama"był dobry, zbyt dobry
nazywają mnie oregon
nie możemy się za wszystko obwiniać, kto to widział że człowiek który przyswoił co mu kazali a i tak wyszedł stratny zasługuje na dodatkowe obelgi
https://youtu.be/VEfqozzL5uc?t=50ta piosenka to antysemityzm>rubby rubby rubby rubbyrubby bo pociera ręce>aaaj waaaaj
>>222546766leki
>>222546762gaslajtowanie podstawą systemu
>kowalski, sprawdź profile społecznościowe podejrzanego, na pewno musi coś na niego być>s-szefie, on nie ma żadnych profili nie znalazłem facebooka, instagrama czy nawet discorda>pierdolisz, kowalski! przeszukaj jego pary na tinderze, na pewno spotkał się z kilkoma kobietami i muszą coś o nim wiedzieć>już przejrzałem... 3 lata na tinderze, zero par, zero rozmów, zero randek... >skubany, dobry jest. to musi być zmyłka. znajdź dane jego pracodawcy, jakoś musi się utrzymywać>znalazłem jedynie informację, że jest moderatorem na forum obrazkowym>świetna robota, kowalski. to musi być przykrywka pod grupę przestępczą, sprawdź przelewy na jego konto i mamy go! ile mu płacą?>szefie... nie uwierzysz w to...
>>222546818>>222546818>>222546818>>222546818
>>222546820>>222546820>>222546820>>222546820
KURWA ZNOWU ŻELAZNA?!
niezręcznie
>>222546821legalna>>222546827chujowa
>>222546814do następnego komisarzu