piątek wieczór i humor superedycja cała biała
tak mi się nudzi że linuksa se zainstaluje na laptopie
nienawidze nienawiści
boze ja nie mam sily juz kurwa zycjachce kurwa zniknacj apierodle
Codzienne przypomnienie.
>>222633849oderżnąłbym jej łeb pordzewiałą piłką do metalu i nabił na pal
>>222633849masowałbym stópki
Nie da się w takim słońcu, upale pracować na rusztowaniu. To powinno być zakazane prawnie.
>>222633907to nie pracuj, nikt cie nie zmusza
>>222633114>Zionjuż sie kurwa nawet nie kryją xDjaponia upadła xDhttps://www.youtube.com/watch?v=s8QGhQriu2c
based
nie jestem rasistowski czy coś ale czarnuchy i żydy i inne brudasy to nie ludzie więc można ich rozwalać i chuj
>>222633957>nie jestem rasistowskijaki cwel
>>222634015cweli to dwóch cię wysrało hehe rasizm oznacza rase a brudasy to nie ludzie więc nie jest to rasizm
anime
>>222634065ale krawędź matijakie plany na wakacje
>ufć dobrze że nie jestem brudaską
coś się wydarzyło
>>222634085nom mam takie fajne z twoją starą więc nie płacz tam rediciaku wróć do bezpiecznej strefy a nie zobaczysz więcej brzydkich rzeczy
>>222628342każdy kto mówi że polacy to podludzie jest mądrym człowiekiem który wie co mówi, pewnie warto go wysłuchać
>>222634123saaaaaaaar
dżin z butli
>>222634163spokojnie grubasku masz tu niam niam
>>222634163niskie T
>>222634161zgadza się >>222633957witaj mądry kawalerze
kolektywizm klasowy vs kolektywizm narodowy vs indywidualizm
mój 4gb pendrive jest tak powolny że szybciej ściągam z internetu niż z dysku do pendrive, w sumie szok że to w ogóle działa bo to chyba produkt roku 2010 albo może i wcześniej nie za bardzo mam jak sprawdzić
a pamiętacie tego cwela "insidera" z cd projektu co mówił 19 maja by kupować all in w cdpr? xDD
>>222634227>indywidualizmżydowski wynalazek
to nie jest tak że JE Hitler mówił że polacy to podludzienaziści dosłownie stworzyli termin podludzie na polakówpolacy są pierwotną przyczyną istnienia tego terminu
>>222634235dokładnie gdzie pierdolneło i jest -16% teraz lel
tierlista śródmieść polskich, dziękuję za zapoznanie się z moim postem
my byli podludzie i chuj
>>222634299nie znam tych wsi
>>222634227bogole kolektywnie działają by razem jebać biedotębiedota nic kolektywnie nie działa, i wmawia się biedocie że kolektywizm = zło i szatannie jestem komuchem ani socjalistą ale walka klasowa to obiektywnie jedna z najważniejszych sił kreujących obecną rzeczywistość, politykę, gospodarki (kreuje by bogole jebali plebs)to jest po prostu obiektywny fakt, i jest tak NIEPRZERWANIE przynajmniej od czasów Starożytnego Egiptu a pewnie i jeszcze wcześniejinnymi słowy, nigdy nie było inaczej w spisanej historii ludzkości
>>222634155trochę sie spodziewałem co napiszesz
>>222633786napisałem na cześć honoru piosenkęPan Żyd Korbą Kręci:"kręci korbą żydoj kręcikręci korbą żyd, kręci tą korbąkręci kręci cały czaaaaaaaasżyd zakręci i będzie po naaaaaskęsim kęsim żyda, korbą kręckręci mocno,kręci prosto w nasi"
wy macie mózgi? czy wam w głowach żyd siedzi i kręci korbą?
>>222634446o, dobre, dopiszę.dzięki danonie
geg
hitler autysta i jego przydupasy uznawali większość słowian za podludzi ale nie dosłownie wszystkichw trzeciej rzeszy byli nawet oficerowie i żołnierze pochodzenia słowiańskiego jak otto skorzenny nie wspominając już o tym iż z niektórymi narodami współpracowali a i z okupowanych terenów czasem kradli dzieci
>>222634288dziwne bo gościu twierdził że będzie jakiś mocny ruch, mówił że w górę, ale to że wiedział że coś będzie to znaczy że to mógł być insider co chciał opchnąć komuś akcjeczyli złamał prawo, i to na poziomie międzynarodowym bo złamał prawo:>Polskie>Unijne>Amerykańskie (bo można kupić cdpr OTC na NYSE)HALO POLICJA ŁAPCIE CWELAżbsz trzeba być sporym kretynem żeby łamać prawo na honeypotcie świetlików by parę szekli być może zaoszczędzićDOJEBAĆ CWELA ZGŁOSIĆ GO DO KNF, DO ESMA, DO SEC
A pamiętacie jak na 4czanie były reklamy collegium humanum?
>>222634508z jakiegoś powodu górale byli okej. całe zakopane kolaborowało z hitlerem
jestem wdzięczny moim przodkom za to że walczyli z niemcami zamiast z nimi współpracować. dzięki ich poświęceniu mogę żyć w multikulturowym kraju, gdzie czarnuch pajeetem pogania, a w tle leży naćpany ukroświniec i chrumcze coś pod nosem. dziękuje, dziękuję.
>na 4czanie>reklamy
>>222634281co zabawne nadczłowiek też pochodzi w dużej mierze od wyidealizowanego wyobrażenia polaków.
>>222634492w paryżu przyklejają ci się do pleców
>>222634508moją babcię porwali z ulicy i wywieźli do niemiec, mówiła że 2 dni ich wieźli w wagonie towarowym w pociągu, potem ich sortowali - wszyscy stali nago i chodziła ssmanka i przydzielali, ci do fabryki, tamci w pole, babcię wysłali do piekarni na kelnerkęopowiadała że w tej piekarni pracowała stara niemka i jej 2 córki, i że było całkiem ok, ale od czasu do czasu przyjeżdżał syn tej niemki SSMAN i że i ta matka i jego siostry się go bały i zawsze mówiły babci żeby broń boże nic nie mówiła, nie zwracała na siebie uwagi, i że wszyscy obsrani ze strachu byli przy nim
>>222634416
>>222634593przede wszystkim nie zapominajmy o żydach i to jak bardzo kręcą korbą
>>222634492wideo zaczyna się jak:>ej joł zacznę organicznie nagrywać tą bramkę do metra bez powodua prawaki się na to nabierają. czemu prawaki są takie głupie?
ale bym sobie taką republike zielonego przyladka z arabią
>>222634621i cie ładują w dupę aaahhhhhhhh
słoń afrykański jest większy i ma dłuższą trąbe niż indyjski i tak samo jest z mężczyznami
>>222634733afrykański jest też bardziej agresywny i lubi deptać mniejsze zwierzaki
>>222634733w afryce są największe zwierzęta na planecie bo tam masz najlepsze warunki rolne przez co jest w chuj roślin, w chuj zwierzyny roślinożernej i w chuj drapieżników, kontynent z największą ilością jedzenia dla każdegotylko murzyny nie potrafią tam w jedzenie
miniaturka ai na tubie = klikam
>>222634721>ROTARY
Zarobiłem se kasę na spadkach ropy i jest wporzo.
>>222634508pierdolisz życzeniowo opierając się na dosłownie pojedynczych przypadkachtacy to najbardziej wypierali swoją słowiańskość, np. Zelewski, który zacierał swoje polskie pochodzenie i z wielką zapalczywością mordował polskich cywili podczas powstania warszawskiegoczemu niektórzy nie mogą przyjąć do wiadomości, że dla niemcy nas zwyczajnie nienawidzili? jedynie co zrobili to przykleili łatkę "podczłowieka", co było bajecznie proste gdyż hans nigdy nie poważał polaków
jak się zarabia na spadkach?
>>222634762>i lubi deptać mniejsze zwierzakiłącznie z murzynami. dopóki nie dostali strzelby od białasa to murzyni nie byli dominującym gatunkiem w afryce. wujka misjonarza się pytałem i powiedział że jego poddani nawet teraz się boją jak im słoń przychodzi rozjebać uprawy
>>222634880obstawiasz tzw. krótką pozycję
>>222634880Ogólnie jak nie masz super wiedzy albo insiderskiego info to się nie zarabia.
>>222634909>File: 70eca1661f5f16d6770551476(...).png (1.8 MB, 2480x3508)ja na dole
>>222634927i jak to działa? skąd pieniądze?
i gave a homeless polak guy in wheelchair without legs who made music with harmonica in front of the Church in Krakau all my Zloty coins but you call me a "Nazi" !?
jednak nie instaluje linuksa na etapie instalacji nie da się ustawić nawet klawiatury na polski programisty i nie działają polskie znaki i nie mam zamiaru bawić się w to po instalacji, jak takie podstawy nie działają to ręce opadają
kompro
>>222634963"zakładasz się" z maklerem, że cena spadnie. on zarabia na prowizjach
>>222634986szybko poszło
polski cwelgramisty
>>222634986jesteś programistą?
>niemcy nas nienawidzili bo yyyy tak mi facetka na historii w podbazie 20 lat temu powiedziała
>>222635001naprawdę? brzmi jak zwykły hazardja myślałem że inwestowanie to poważna rzecz
>>222635016masz rację, kochali nas bo yyyy edit marszującego waffen SS na tiktoku
>>222634980actually he was an ukrainian ww2 nazi veteran who killed my grandma and her cat
>>222635016bardzo słabiutka zarzutka
>>222634879ty pierdolisz i nie umiesz czytaćnienawidzili tak - rzecz jasna - tak ale były wyjątki i były kraje z którymi się dodadywali i temu nie zaprzeczysz bo takie są faktya z tym """myśleniem życzeniowym""" to nie wiem co odjebałeś? budujesz mizerną narracje że jestem germanofil? weź się
>>222635040no i based essa
:3
Kręć korbą kręć, moją mycką się bawWprost na bar mitzva kurwo leć
>>222635069ale tłusta krowa
>>222635069fajny brzusio
>>222634950Ja wyszedłem z założenia, że to i tak kiedyś musi spaść, więc jeśli mi ucieknie do góry to po prostu przeczekam bez straty. Depozyt mam wjebany i nie zakładam się o nie wiadomo ile. I działa. Od 85$ se zacząłem jak było wiadomo że Pomarańcza obsrał gacie, teraz lata koło 73$. Czasem coś spierdolę ale bilans na potężny plus. Nie polecam ogólnie, tylko tak się chwalę. Ogólnie mógłbym se kupić nowego current gen kompa za tą sumę (po odliczeniu Belki).
>>222635038mylisz inwestowanie ze spekulacją.> inwestowanie - wkładasz własny kapitał w spółki, które uznajesz że będą się się rozwijać i będziesz czerpać z tego zysk po latach> spekulacja - używasz cyklicznych wachań rynku by zarobić, "przewidujesz" jak zachowa się wykres i obstawiasz czy spadnie, czy wzrośnie - to może, ale NIE musi być hazard. niestety ludzie najczęściej używają go w ten sposób
>3D
cały dzień mam zasłonięte zasłony i w sumie nie jest w ogóle gorąco w mieszkaniu, tak normalnie
krowa w kropki bordożarła trawę, kręcąc korbą
>>222635159oski
>>222635069ona jest w ciąży czy od zawsze taka spasiona?
>>222635188Werdykt: płaskostopie. Niech pokaże nosa, pewnie odstający co? Bardzo przewidywalny fenotyp.
>>222635215>zawsze kameruje samą twarzdomyśl się
>>222635219a ta?
>>222635159o to samo zasłony przyciemniające + żaluzje i w sumie to jest ok
ja bym zamknął wszystkie oddziały ginekologiczno-położnicze lub porodówki we wszystkich szpitalach w Polsce, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zainwestował w luksusowe mieszkanie 100m2 w nowym budownictwie w Warszawie i inne inwestycje nieruchomościowe generujące systematyczny dochódmi się bardziej przyda, bo już jestem na tym świecie i mam prawo do godnego życia, a dzieciak w brzuchu matki no cóż mogła się zabezpieczać
coś się przeklejxczkx zapowietrzył
>>222635260Zdrowa, brak cech recesywnych, mały współczynnik chowu wsobnego. Do dymania.
mi jak jest gorąco, puszczam tohttps://www.youtube.com/watch?v=Z0DO0XyS8Koi kręcę korbą
zainwestowałem 300k w konto oszczędnościowe 0.1%
mówią tv że średnio polak wyda 2000 zł na wakacjejak to możliwe że tak mało
>>222635353bo wakacje to luksus dla chłopa pańszczyźnianego i jak już pojedzie ten raz na 5 lat to żydzi na wszystkim
>>222635314czemu po prostu nie płaci się w automaciepo co te dodatkowe kroki
>>2226353534 osobowa rodzina wyda 8000 zł na tygodniowy pobyt w Mielnie
>>222635353Bo to średnia i pewnie co trzeci Polak nic nie wyda więc zaniża swoim zerem. Jeśli to nie manipulacja statystyczna, to możliwe że większość bierze bez biura turystycznego i jest tanio. Trzeba se tylko trochę poplanować. Jak byłem w Jordanii to chyba wyszło mi 4,5k.
>>222635388rok 3000 w japonii
>>222635353>średnionie każdy jest bananem, niektórzy w ogóle nie mają wakacji, ewentualnie jeden wyjazd do jakiejś enerdżilandi z bachorem i zaniżają średnią
>>222635436czy zion suzuki został już imperatorem a japonia jest pełna azjatycko-afrykańskich hybryd?
jak ostatnio wpisałem w googlu coś w stylu "co jeść w chorwacji" bo chciałem się dowiedzieć jakie mają typowe dania to wszystkie posty po polsku były o tym jak najoptymalniej załadować żarcie do słoików na podróż
>>222635468nie zapomnij o jajach na twardo żeby cały samolot/pociąg mógł rozkoszować się razem z tobą
>>222635468>tym jak najoptymalniej załadować żarcie do słoików na podróżto normanajlepiej swoim samochodem i tak żeby można było gotować przy nim
w japonii zatrudniają ludzi do utrzymania drewnianych słupów na których wiszą kable a wy pytacie czemu trzeba iść do sprzedawcy żeby kupić kolę w automacie
>>222635468>Chrum, chrum...>KWIIIII>GRAŻYNA, CO TAK MAŁO TYCH GOŁOMBKUW WZIEŁAŚ, CHCESZ ŻEBYM PRZEPŁACAŁ?!>*wpierdala dwudniowe jajo na twardo i sadzi bączury w pociągu przez pół podróży*
>>222634980>in wheelchair without legsyou could beat him upyou would get double xp
>gaz ruski z rury:)>gaz polski z dupy:(
>>222635506dużo można zarobić trzymając słup 8 godzin? nocki chyba lżejsze bo mniej prądu przepływa
w japonii maile się drukuje, wysyła kurierem a potem skanuje
>>222635621ciekawe kiedy odkryją fax
>>222635062wiele razy słyszałem podobne argumenty u ludzi, którzy mają niezdrową fascynację Niemcami drugowojennymidyskusja zawsze idzie w rejony typu "tak, tak nie lubili nas, ale to nie do końca tak, a w ogóle babcia mówiła że niemcy porządni i blablabla."to takie śmieszne widzieć jak bardzo starają się jakoś minimalizować jasny przekaz doktryny III Rzeszy - słowianie byli podludźmi, a efekt dla Polaków w razie zwycięstwa byłyby identyczny, niezależnie od podanych argumentów:przerzucenie wszystkich do GG (jak to niemcy nazywali - śmietnika rasowego) niewolnicza praca i powolna eskterminacja. następi w kolejce po żydach
>>222635637Nigdy. Ich jedyną szansą był transfer technologii od Niemców, ale Hitler se umarł.
właśnie zjadłem zupe widelcem. mają łeb te chińczyki, makaron cały na raz potem przechylić miche i koniec.
ciekawe kiedy odkryją fanum tax
>coś tam coś tam niemcy łełe ugabuga hitler>niuanse sprzed ponad 100 lat są nadal aktualnepolska inteligencja w formie
>>222635468nie zapomnij o kręceniu korbą
>>222635188pewnie dobrze pływa z takimi płetwami
czy białasy naprawde?
>>222635762w polsce to może z 1% ludzi ma auto z klimą
polacy sa znani na calym swiecie z:>kradziezy aut>bycia glupim>alkoholizmu>tanich pracownikow zarowno na taśmie jak i na b2b>najlatwiejszych kobiet na swiecie
>>222635762>UK>białasyxDDD
>>222635780jeszcze z papieża
>>222635780wałęsa w ameryce i szopen w azji
>>222635780To są stare stereotypy i nikt już ich nie powiela. Mniej/więcej gdy wyszedł Wiedźmin 3 i była fala popularności alt-rightu Polska dostała tak dobry PR że wszyscy zapomnieli o tych wybrykach.
>>222635780jeszcze z kostki betonowej jumby
>>222635816o to to
>>222635713>niuanse sprzed ponad 100 lat są nadal aktualnegdyby nie były, to nie byłoby całej gównoburzy o wołyń, ale wiadomo że lepiej udawać odseperowanego od plebsu indywidualistę, by połechtać swoje ego
japończycy piszą smsa na kartce i wysyłają zdjęcie bo klawiatura nie mieści im się na ekranie
>>222635762>22 w nocyno kurwa brawo, tyle pewnie na zewnątrz było
>>222635813Oni zawsze się spuszczali nad naszymi pianistami. Przed Szopenem bardzo lubili Paderewskiego (obrazek powiązany).
>>222635873nawet chyba było anime (dla tych co oglądają takie hobby) że tam jest konkurs szopenowski czy coś więc masz dużo racji
>>222633786wtf this isn't il filo
typ u mnie w kołochozie przez 12h jebanych godzin stoi przy maszynie i nawet kanapki nie idzie zjeść i jedynie za maszyną kubeczek wody się napijeocena upodlenia polaka robakaszkoda chłopa, bo niby nie stary, bo młodszy ode mnie pewnie w okolicach 30 lvl, a głupi jak skurwysyn xD
>>222635911on tylko dorabia tymczasowo. spokojnie, za 10 lat znajdzie coś na stałe
>>222635911On musi bo w weekend idzie na automaty się odkuć po stracie 2000. Tym razem mu się uda jak coś.
>>222635780tajlandia europynawet krajuwe mamy
Sb anonek siedzi na imprezce :3
japończycy wynajmują białych do wpisywania adresów w przeglądarce bo nie znają łacińskich liter
> czarnuchy w JAVach to nisza, ale wyraźnie istniejąca> podobnie białe aktorki> JAVy z białasami dosłownie nie istniejąBWC bracia...
>anon>imprezaweź ty podwieku wypierdalaj co
na olxie przyjmę do pracy polaka do wpisywania - stara japońska baba
oski wypad
>>222636012shalom
>>222636012jav z białasami to byłoby absolutne kinoyakuza nigdy nie da
>>222636064no ale ja tylko zauważam obiektywny stan
>>222635979Też na takie chadzałem jak miałem 16 lat. Teraz mam kolejne +16 i chodzę tylko na małe domówki walić twarde narkotyki.
wychodzę zaraz do kinazgadnijcie na co
>>222636113>zgadnijcie na cożydowską srakę
>>222636119o to to to. pięknie będzie srane do czaski przez godzine 20 minut
>>222636136>godzine 20 minutnie ma takich krótkich filmów już
>>222636113na nocke fagasie grzej ten popkorn
>>222636113gówno marwelowskie
no ładnie
>>222635911>
kocham wszystkich słowiannienawidze wszystkich nie słowianproste jak jebanie
>>222636209>1774105229395487.pngo kurwa, to te ejej kodowane zbroje są prawdziwe? xDDD
>>222636225czy to prawdziwe zadanie z matury?
>>222636209panie putin mamy ich w umuwionym miejscu
>>222636225Poznański był ogólnie strasznym skurwysynem przez większość swojego życia ale wszyscy to pomijają bo przez ostatnich kilka lat zaczął uprawiać filantropię bo pewnie się obsrał że pójdzie do piekła.
Wykąpałem się, ogoliłem pachy i okolice intymne bo się tam bardzo pocę. A do tego użyłem pumexu na stopy i mam w nich dużo lepsze czucie. Trochę martwego naskórka tam musiało być I zaraz będę farbował odrosty na bródce
>>222636039おばあちゃんがいい, くるワ?
>>222636307możesz po prostu napisać że idziesz się ruchać z kolegą
panie premierze, bibisi przyjebało w sosne
>>222636209ale to slop będziekoniec legendy nolana
>>222636413pocałowała go w chuja
>>222636417nolan sie skonczył na interstelar
>>222636474za stara dla tego mokebe, pewnie się wkurwił
Czy ciemno, czy jasno,będę kręcił korbą własną...Więcej korby więcej korby....A teraz zakręcimy,zakręcimy korbąkorba której nie da się ogarnąći dla jednych trutka, a dla innych karmąkorba której nie da się myślą ogarnąć...Normalnie o tej porzekręcę korbą w mieścieRaz lepiej raz gorzej
>>222636498co tu się odwaliło z łapkami w dół kekjak wychodził ten zwiasun to miał z >90% pozytywnych
Bo tutaj korba kręci się, po prostuI TY dobrze o tym wiesz
>>222636564>co tu się odwaliło z łapkami w dół kekżydzi
>>222636584zakręcili korbę?
pomarańczowy czarnuch właście prawdnął (ang. truthnął) że byłby najlepszym komunistą jaki kiedykolwiek chodził po tej ziemi
a przy muzyce gdy przerwę maszby czas umilić śmiej się i tańcz
>>222636226>proste jak jebanieto czemu nie jebiesz?
>>222636665bo jestem bazowanym trucelem
>>222636665bo lubi wyzwania
>>222636665jak nie jebie, jak jebie od niego tak, że tutaj czuć?
>telefon wibruje>powiadomienie że jutro bedzie dusznoaha fajnie. i te kurwy mają za to płacone z moich podatków tak? że raz na miesiąc mi przyślą smsa że latem jest ciepło, jesienią pada deszcz a w zime śnieg?
>>222636728nie rozumiesz 10 lat temu była wichura i gówniarze zdechli więc teraz trzeba wysyłać informacje że jutro będzie słońce
>>222636622najlepsze, że bez sprawdzenia nikt nie może być pewien czy to prawda czy fałsz bo oranżowy cwel pierdolił już takie głupoty że wszystko jest możliwe
Wyjebałem perełe chmielowa w jakieś 3 sekundy za przystankiemNawet nie beknalem
>>222636728Mi zawsze przysyłają dla jakichś podmieszczuchów że zaraz wiatr ukradnie basen dla Brajanka, a jak jest w centrum miasta burza że ulicą płynie rzeka to nawet się nie pofatygują. To samo z gołoledzią w zimę na której łamie się połowa zakładu pracy, zero jebanego info.
Wróciłem z kolchozuCzerwony na ryju, spuchnięte nogi, w izbie 27 stopniJutro będziemy się żegnać
pewnie o zdunie myśli se
>>222636815Masz zawał chłopie. Dzwoń na 112 bo nie chce mi się tłumaczyć dyspozytorowi jak ma dojechać na 4chan.
>nie srał przez 7 dni. NIE UWIERZYSZ CO STAŁO SIĘ ÓSMEGO DNIA
>>222636775co ma oranżowy cwel do powiadomień że jutro będzie duszno
>nie ruchałem przez 30 lat. oto co stało się z moim ciałem
>>222636775Rynki i tak zawsze reagują bo automaty AI nie ogarniają czy akurat ma wylew czy nie.
Ostrzeżenie przed ekstremalnie wysoką temperaturąPowiat Poznań6 godzin temu – Instytut Meteorologii i Gospodarki WodnejPrognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień 27.06 (sobota) od 34°C do 38°C, 28.06 (niedziela) od 36°C do 42°C, nieco chłodniej 29.06 (poniedziałek) od 28°C do 34°C
mam wentylator ale nie chce mi sie go uruchamiać, poza tym wytwarza on dzwiek a ja lubie ciszę
>>222636934>36°C do 42°CILE
>>222636992Autysta.
>>222636992kup taki z tłumikiem
zamroziłem butelkę i dosypałem trochę soli, zobaczę czy tak diy klima działa z wiatrakiem
>>222636934>42°Cto jakiś rekord?
>>222637122polska mistrzem polski ma rekord 40
>>222637122tak.maks. to było 40,2 stopnie, rok 1921
eucwele przegrywają drugi raz w ciągu miesiąca z amerykańskim bykiemnajpierw duże stadiony a teraz klimatyzacja
>>222637101>i dosypałem trochę soliw czym pomaga dosypanie soli?
>>222636699>jużlol
>>222637202Przesuwa temperaturę zamarzania.
>>222637202Solanka zamarza znacznie wolniej niż woda nie-solona.
ale kompro cwelaseans jest w sali nr 2 i przyszedłem 5 min za wcześnieprzy kasowaniu biletu zapytałem gościa „na dwójke już można?”skasował bilet i powiedział „tak, toaelty po prawo”
>>222637173>najpierw duże stadionyIch stadiony są chuja warte i kiczowate.
>>222637202w tym, że dupa nie boli
>>222637324nie mogę kurwa z takimi kobietami, powinna dostać wpierdol razem z nim
>>222637324Ja tez odwiedzam rekt thread'y no i co z tego?
>>222637274To było zaproszenie na gejowski seks do kabiny.
>>222637413>to kiedyś było "fajne"ya yebe
>>222637464chyba u ciebie na r/sojlent cweluchu
>>222637496Kek, nie zjebie. Nostalgia critic dosłownie stawiał podwaliny pod Internet, we wczesnych latach 00, w czasach gdy wy śmierdzące ccebulaczki babraliście się w Neostradzie i waliliście konia do odgłosów notyfikacji z GG (O przepraszam ''Gadu-Gadu'') XD.
jak to jest że osoby które przeszły jakąś lekką traumę typu rozwód rodziców się wieszają albo mają jakieś ciężkie uzależnienia, a kiedy słyszę o osobach z taką przeszłością że łapie się za głowę to prowadzą w miarę normalne życie?
no i poszło w pieluche dziadersowi jebaneu łooo kurwa green screen i humor z reddita ja cie ale beka była te 40 lat temu xD
>>222637636jeszcze mu loda zrób
>>222637464Mając na uwadze, że to ironia, to nigdy nie przestało być dobre. No chyba że oglądałeś nieironicznie i wydaje Ci się że z tego wyrosłeś, to po prostu masz autyzm.
>>222637763nigdy nie szanowałem tego pedała, po tym, jak jechał po arcydziele filmowym naszego rodaka Tomasza Woźniaka z Poznania, mianowicie "The Room"
śmieją się z was, fajnopolacy
>>222637783Ja zawsze wolałem AVGN'a i znam Doug'a jedynie z pojedynku nerdów bo jestem jeszcze większym autystą.
>>222637783>Tomasza Woźniaka z Poznaniamyślałem ze to tylko mem/miejska legenda ze tommy weasou jest z polski
>>222637821Wszyscy są z Polski.
>>222637808oni gazu nie mają, więc niech lepiej zamkną mordę
>>222637808mamy czarnuchów i ciapaków, ale Japonia ostatnio zaczyna za nami nadążać
>>222637808kto to kurwa jest, niech zamknie morde
>>222637834milejkowski to polak, połowa żydów to polacy a druga połowa to ruscy. palestyńczycy mają więcej wspólnego z biblijnymi żydami niż te słowiańskie hybrydy
>>222637812bazahttps://www.youtube.com/watch?v=7rnau8wPcI8
>>222637821okazuje się, że nie. podejrzewam, że się nie przyznawał bo bał się Polish Jokes, zwłaszcza że The Room łamał wszelkie konwencje finansowania filmu w monthy pythonowski sposób
>>222637856>ale Japonia ostatnio zaczyna za nami nadążaćPrzeprosić go
>>222637324>kobieta broni pedona bo jest czarnuchemempatyczna płeć
>>222637899nic nowego nie powiedziałeś
>>222637927no i essa, polska miała być drugą japonią, japonia będzie drugą polską. elegancko rudy robi
Japolonia.
>>222637954kurwa ale to trzeba będzie mapy pozmieniać
>>222637968OJapierdolonia
>>222637911jak byłem młody to nie ironicznie myślałem ze on pije normalne piwo, ale okazuje się ze ten rolling rock to zwykły sikacz
>"Dajcie mi 100 tysięcy Polaków, a zdobędę Waszyngton."~Hideki Tojo, 1942 rok
daj mi człowieka a znajde na niego paragraf
daj mi loli a zarucham
>>222638023ja w ogole myślałem że tam ma wode gazowaną bo po tylu ujęciach to byłby napierdolonyale rzeczywiście usa piwko jest cienkie
>>222638149
właśnie znalazłem przy pomocy ej aj ekstremalnie niszową gierkę z 2001 która pojawiła się raz w magazynie typu komputerświat. zajęło z 2min i cała gierka ma 1.5MB, jakim cudem to było w datasecie to nie wiem ale kocham ej aj teraz.
>>222638167Mówił w jakimś filmiku że wodę tam nalewał. Ale butle były po piwie które pił poza nagrywaniem.
>>222638183jaka gra
>>222638183Bo patrzy na stare fora które Google zakopuje bo nie ma na nich reklam. Pewnie jakiś neostradziak w 2001 o niej pisał na forum phpBB by przemo.
>>222638222chuj cie to
>>222638283ksiazke pisze
>>222638222doman grzechy ardana
hehe piateczek dzisiaj nie spimybo taki upal
nie kupie gta 6, po prostu.
>>222638183podaj nazwę plis
>>222638327ja cię przebiję. nie mam żadnej części gta, uważam to za gówno obesrane. natomiast mam wszystkie części Heroes of Might & Magic
>>222638317ja jutro na magazyn rano
>>222638317>upałpo prostu odpal klime bratk->*patrzy na flage*jahaha nie możesz bo wam tam gestapo zabrania w imie klimatu. jebać was tam zachodnie kurwy
#JAPOLSKA
>>222638333nie bo pewnie pracujesz dla muska i masz wgląd w logi groka i będziesz wiedział do czego go używałem
>>222638327Ja wszystkie GTA piraciłem. Jak dawali 5 za darmo na Epicu to wolałem zpiracić. Jedyne legalne jakie mam to GTA 2 bo jest instalka .exe na oficjalnej stronie Rockstara za darmo.
byłem w sklepie po wódkę oczywiście zacząłem się jąkać i zapomniałem na którą mam promkę w apce i musiałem szukać w ustawieniach gdzie są zapisane kupony
>>222638327nom ja teżgta to gra dla ciapaków z fawelów i przecwelonych sojarzy, prawdziwy biały człowiek gra w wartościowe tytuły
>>222638399podaj plissss
>>222638445I jaką wziąłeś? Tylko nie mów że Żubrówkę...
>>222638451based, też gram w puyo puyo
i pamiętaj respekt to wszystko
>>22263846640% to 40%
>>222638366przynajmniej w cieniu>>222638369w poprzednim mieszkaniu byla klima
>>222638466cytrynówkę 25%ale najgorsze fiasko sklepowe to było gdy wziąłem 3 piwa i promka była nieaktualna a ze strachu nie oddałem na półkę tylko zapłaciłem prawie 30zł za szczyny
HMMM FAJNY ROWER
>>222638539>NICE ASS
psy 4: pazura wraca do gry
>>222638509Powiem tak, nie da się ukryć że są lepsze i gorsze w smaku i w tym jak gładko wchodzą. Najlepsza w przystępnej cenie w moim doświadczeniu zawsze była Wyborowa. Ale polski rynek zalany jest podróbami, mniej/więcej w ilości 10%, które robione są z płynu do spryskiwaczy i alkoholu technicznego z fake akcyzą. Jak chcesz mieć pewność że nie pijesz gówna które przeżre Ci wątrobę, to pijesz własny bimber albo wódkę eksport. Profesjonalny żul out.
twój południk bracie?
Pamiętacie Young Leosię? To ona teraz, jak ten czas leci
>>222638399Grok byl based bo dodawal suty do paneli mang z barbie doll cyckami, ale w pewnym momencie zostal skukulkowany i przestal
>>222638595>gówna które przeżre Ci wątrobękażde alko przeżre ci wątrobę
>>222638662ściana jest bezlitosna
>>222638662Nie mogę z jej pseudonimu i muzyki. Jest takim basic gównem zrobionym pod Radio Eska że to chuj.
>>222638662czekała na baccardi ze szklanki ale nikt nie przychodził... mijały lata
jestem chorym incelem i mam ataki paniki jak widzę innych ludzi na chodniku POMOCY KURWA!!!
>>222638772Idź do pana doktora Blumsztajna, da ci takie fajne tableteczki i będziesz szczęśliwym, pracowitym polakiem.
Tegp słucham, kiedy chcę sobie poprawić humor i podnieść się na duchuhttps://www.youtube.com/watch?v=mrraGfy4szM
>>222638772taką masz osobowość nie idź do blumsztajna bo da ci tabletki i przestaniesz być sobą = zabiją cię, utracisz życie
>>222638821pamiętam jak w gimbazie mi wciskali zolofty bo robiłem jakieś żenujące edgelord-samotnik gówno i tylko spać mi się po nich chciało>>222638873toteż ilekroć wnikamy w siebie i chcemy się raz w pełni przemyśleć, kierując nasze poznanie do wewnątrz, gubimy się w bezdennej pustce, znajdujemy, że jesteśmy jak pusta kula szklana, a z tej pustki dochodzi do nas głos, którego przyczyny nie można jednak w niej odnaleźć; i kiedy w ten sposób chcemy samych siebie uchwycić, zostaje nam, o zgrozo! bezcielesne widmo
no i zwalone do wmbf bwc kompilacji, można tera grać całą noc w komputer
kurwa ale ich dembele jedzie
>>222638918Ja chuja dostałem bo po co dziecko brać do lekarza. W peaku zjebania miałem tak schizofreniczne anxiety, że myślałem, że ludzie w transporcie publicznym potrafią czytać mi w myślach. Jakimś cudem sam to przepracowałem bez lekarzy i farmakologii zanim się zajebałem i nie miałem od tamtego czasu drugi raz takiej psychozy, nawet po twardych substancjach.
>>222638988>że myślałem, że ludzie w transporcie publicznym potrafią czytać mi w myślacho o o też tak miałem
>białaski wymyślają piłkę nożną>okazuje się, że murzyny grają lepiej od nich>białasy zostają wyjebane z narodowego składuhaha ale kompro cwela
>>222639170Według Amerykańskiej metryki tych dwóch z tyłu to białasy.
>>222639170białasy ruchają siorki tych co biegają za piłką jak małpy: >>222638970
>>222638662podniosłem kąciki ust
>>222638970seks z tym murzynem ufff mam nadzieję że ma dużego chuja
test
>>222639285test? testuję to ja cipe twojej starej czy ciągle jest płodna
pierdolony netflix robi rimejk One Piece
>>222639402ty femboj możesz co najwyżej mojego fiuta przetestować czy ci się cały mieści w buzi
>>222639447>>222639447>>222639447>>222639447
>>222639427dać żydom cokolwiek do rąk a oni to spierdolą
>>222639427kompletnie bez sensu ale i tak zarobią, bo aktorski wympompował one piece dla giganormictwa (w sensie one piece zawsze trochę był, ale teraz to już jak marvel)