[a / b / c / d / e / f / g / gif / h / hr / k / m / o / p / r / s / t / u / v / vg / vm / vmg / vr / vrpg / vst / w / wg] [i / ic] [r9k / s4s / vip / qa] [cm / hm / lgbt / y] [3 / aco / adv / an / bant / biz / cgl / ck / co / diy / fa / fit / gd / hc / his / int / jp / lit / mlp / mu / n / news / out / po / pol / pw / qst / sci / soc / sp / tg / toy / trv / tv / vp / vt / wsg / wsr / x / xs] [Settings] [Search] [Mobile] [Home]
Board
Settings Mobile Home
/int/ - International

Thread archived.
You cannot reply anymore.

[Advertise on 4chan]

File: a1990333595_65.jpg (38 KB, 700x700)
38 KB
38 KB JPG
מהדורת היהודים הכסופים
>>
File: IMG_5469.jpg (184 KB, 1624x1170)
184 KB
184 KB JPG
>>203035190
מהדורה טובה מאוד
>>
>>203035177
רק התחלנו
>>
לקחתי קלונקס ואני מרגיש כל כך טוב
למה הדבר היחיד שעוזר לי לחרדות זה סמים ממכרים
>>
>>203035282
החיים זו תקופה מלחיצה
>>
File: file.png (50 KB, 942x486)
50 KB
50 KB PNG
>am willing to come back from abroad
מה אתם אומרים קנדה?
>>
>>203035400
מזכיר לי את הקנדי הקודם שהגיע לארץ לפני כמה חודשים כדי להסתער על שער של קיבוץ וקיבל כדור בראש
דמיין את ההורים של היצור הזה, אתה מקוננן לילדים שלך בדם יזע ודמעות חיים נקיים ממלחמה במערב והם ביהירותם חושבים שהם יודעים יותר טוב והולכים למות על פארש
>>
עוזי הקטן - 20 דקות

פגשתי את הבחורה ההיא ממש בהופעה שלי
השאירה את הגבר שלה בקהל על הרצפה
מחוץ לעיר מעולם לא ראיתי אותה לפני כן
אמרתי לה, "מאמי, אין לנו כל כך הרבה זמן"
תקשיבי, זו לא ההופעה העירונית שלי
אבל אני מתייחס לזה כמו לההופעה העירונית שלי
עוד עשרים דקות עד שאני עולה, עוד עשרים דקות עד שאני עולה
>>
>>203035282
Where did you get it do you have a prescription
>>
File: מבזקים.png (31 KB, 674x281)
31 KB
31 KB PNG
מי שעוד לא בומבה ברו זה לא מאוחר להצטרף
>>
File: file.png (37 KB, 979x314)
37 KB
37 KB PNG
>>203035572
חחחח זה חייב להיות טרול
>>
>>203035700
https://www.canada.ca/en/services/defence/nationalsecurity.html
>>
>>203035177
>>203035230
תראו מה קרה למדו סופרנו
ילדה מתוקה חמודה שלחו אותה לקולומביה והיא נהייתה תומכת טרור ופשע מאורגן
>>
>>203035786
וקיבלה זין מכושי
עצוב!
>>
>>203035749
Kek they'll find him and ask him to run for parliament
>>
https://youtu.be/dpResiWDXJo?si=w83BVfLLgX3sMa32
פנקס הקטן הסימפ האולטימטיבי
>>
לא יודע מה איתכם אבל לדעתי ישראל תעשה טעות כשהיא תתפוס את סינוואר
יגיעו אליו חיילים, ירו לו בראש ובום טרח סוף הסיפור
צריך לתפוס אותו ולהעמיד אותו לדין כמו אייכנר
>>
>>203035851
היום כבר לא מעמידים לדין הגורל כבר נחרץ
>>
>>203035851
מצטער חמוד סינוואר כבר מזמן מת מאיידס לאחר שהוא נאנס אנאלית על ידי עכברתולים במנהרות עזה
>>
>>203035992
הוא חי
>>
>>203035851
זאת לא תהיה טעות. אם תעמיד אותו לדין אתה תהפוך אותו לקדוש מעונה סלב סמל להתנגדות. אתה צריך להשפיל אותו כמו שעשו לגדאפי, אף אחד לא רוצה לגמור ככה.
>>
לא יכול לצפות בסרט או סדרה עם דמויות ראשיות כושים או הומואים, פשוט לא מתחבר לזה
>>
>>203036256
>אתה צריך להשפיל אותו כמו שעשו לגדאפי, אף אחד לא רוצה לגמור ככה.
שוהאדה לא מרתיע ערבים
>>
>>203036256
צריך לעשות לו ביביסי היפנו במשך חודשים ואז לשחרר סרט פורנו שהוא מוקף בכנופיית סודנים חסרי בית שהוא מענג מינית ונותן להם לרכב עליו
אף מחבל לא רוצה לגמור ככה
>>
>>203036270
מה לגבי מרוקאים
>>
>>203036305
Have you seen the Gaddafi video
>>
>>203036387
כל עוד הם משוכנזים זה בסדר
>>
>>203036413
נו
הנה הבדל קד: ערבים הרגו את קדאפי, משמע הגיעו לו. ציונים יהרגו את סינוואר, משמע הוא שהיד מסכן שנרצח
>>
>>203036270
עם כושים אני יכול להזדהות כי גדלתי בשיכונים עם אתיופים וקווקזים
>>
>>203036600
מה הכתובת
>>
File: 1622725161937.png (1.01 MB, 1200x1200)
1.01 MB
1.01 MB PNG
כבר אמרתי בתחילת המלחמה שצריך להשתמש בכל מחבל שתופסים בניסויים בבני אדם, או כתורמי איברים בלתי רצוניים
יש לזה הגיון מוסרי אפילו כי זה יכפר על כל האנשים שהם רצחו, אם אנשים אחרים יוכלו לחיות בעזרת האיברים שלהם או התרומה שלהם למדע הרפואה
>>
File: Barret-ffvii-battle.png (64 KB, 402x463)
64 KB
64 KB PNG
>>203036270
בעבר היו דמויות כושיות יותר טובות
הסיבה שהכל זבל זה בגלל שאשכנזים חלשי אופי וקוקסינלים
מכינים את כל הבידור היום
>>
>>203036494
I'm not talking about who killed him I'm talking about how he was killed
>>
>>203036713
עזבתי את השיכונים עכשיו אני גר עם שותפים א-בינארים בשדרות רוטשילד
>>
>>203036387
In that case it depends on the context
>>
>>203035190
Good record.
I prefer American water, but it's still great.
>>
>>203036801
אין קשר לדמות טובה או לא, לא רוצה לראות אותם על המסך שלי, הם נראים מוזר ומגעיל
>>
כל כך הרבה אנשים רצו לשמוע על התקופה שלי באפריקה, ואני רוצה לדבר על זה, אבל אני לא ממש בטוח באיזו זווית לתקוף אותו. אתה מבין, לא רק שגרתי שם, אני הייתי...
מתנדב בחיל השלום.
כֵּן. הפוגז של הפוזה. למעשה, זו הייתה חוויה טובה, והיא התחילה אותי בדרכו של האדון החרא בכך שחשפה אותי לא רק לאפריקאים, אלא גם לאנשים שמאלה עד כדי כך שאתה צריך להכניס טרוודה רק כדי לנהל איתם שיחה. כל העניין פתח עיניים בצורה קיצונית, ויכולתי לכתוב עוד פוסט שלם על סיוע בינלאומי בכלל ועל חיל השלום באופן ספציפי, אבל אני רוצה את זה רק על אפריקה, אפריקאים והדרך שבה הם חיים.
ראשית, אזהרה. אפריקה היא ענקית, ואני יכול לדבר רק על הפינה הקטנה שהייתי בה. שובצתי לכפר נידח בסאהל, בעצם המעבר בין יערות הגשם של מרכז אפריקה למדבר סהרה, במערב אפריקה הפרנקופונית. הייתי במדינה מאוד יציבה (אם כי היו לנו כמה פחדי טרור), ולא רק הייתי חוזר בקצב לב, אני ממליץ באופן קבוע לאנשים לצאת לחופשה שם. זה מקום יפהפה: זול, על האוקיינוס האטלנטי, ופתוח לזרים (דוברי צרפתית). יש לי טונות של שטויות לדבר על זה, אבל אני אוביל עם החיוביות
>>
>>203036801
>בגלל שאשכנזים מכינים את כל הבידור היום
הפוך גוטה הפוך
כל הקלאסיקות של התרבות הישראלית מעשורים אחורה הם פרי של האשכנזים הנאורים
מאז המהפכה של השמחה אתה כבר יודע מה תוצר התרבות הישראלית-ערבית
>>
>>203036891

הטוב:
כפי שציינתי, החברה האפריקאית השבטית עובדת עבורם. הם לא חכמים, אבל יש להם כללים נוקשים וספציפיים שהם עוקבים אחריהם ושגורמים לדברים לעבוד. בסוג עבודה, אני מתכוון שהחשמל דולק 6-8 שעות ביום, יש מים זורמים לפעמים, ובכבישים יש בורות כל כך גדולים שזה בטוח יותר לנסוע בשיח שלידם. אבל בעיירה/כפר הקטן שהייתי בה, בעצם לא היה פשע, היה מאוד בטוח להסתובב בלילה, ואנשים הסתדרו ממש טוב אחד עם השני.
איך הם השיגו את זה? אם האסיאתים הם אנשי נמלים, המותאמים היטב לחברות בקנה מידה גדול, האפריקאים הם ההיפך. הם לא יכולים להתמודד עם קנה מידה, בכלל. אבל כשהם חיים בכפרים של 100 עד 1000, הדברים "פונקציונליים". אבל הם צריכים היררכיות משפחתיות כדי לתפקד. לשחורים אין מוסר, הם לא מרגישים רע שהם עושים משהו כמו שאתה או אני. תחושת הבושה והחוצפה המוסרית שלהם כפויה היררכית. היו מיליון כושים קטנים כל יום, ואם הם יצאו מזה, הכל היה טוב. אבל אם זקן תופס אותך, צפוי לך עולם של פגיעה. פשוטו כמשמעו, כי כל עונש הוא גופני. הם לא מתעסקים עם הרצאות חמורות. זה ישר למכות, מגיל צעיר.
>>
>>203036811
מה שאני אומר מנטרל את מה שאתה אומר
ידידי היקר, טורפדת.
>>
>>203036859
למה לא פשוט לשכון באחד מהנכסים של אבא?
>>
>>203036930
המערכת גם מעניקה פרמיה עצומה על המשפחה והקהילה, ולאף אחד שם לא היה שום רצון לעזוב לתמיד. כולם רצו לצאת כדי לקבל תשלום, אבל אף אחד לא רצה להגר לצמיתות לצרפת או לארה"ב. הם רק רצו להרוויח כסף, לשלוח אותו הביתה כדי "לפרנס" את המשפחה שלהם, ולחזור לקבל אימפריה קטנה של עפר בשיח.
הם גם לוחמי קו חזית נגד שייטליבים. הם לא עמדו על החרא הזה, בכלל. אם רצית להיכנס לכפרים שלהם ולבנות קצת חרא, נהדר. אם רצית לתת להם הרצאות על איך הם צריכים לקבל הומואים או לשנות את דרכם, המון וסלעים היו בעתיד שלך. למזלי עבדתי בפיתוח חקלאי, אז יצא לי בעיקר לחלק דברים. בזמנו הרגשתי רע עבור אלה שמקבלים את האבנים, אבל במבט לאחור אני פשוט צוחק. קח את זה, עניים מתאמצים!
הרע:
1. פעם, חבר של מתנדב אחר רצה להרוויח קצת כסף מאפיית לחם. הוא קיבל מעט כסף והשתמש בו כדי לקנות מרכיבים. הוא בנה תנור בוץ בעצמו, ובישל 30 כיכרות של "לחם כפר" - בעצם באגט בצק מעוות. הוא לקח את הלחם לכביש, והתחיל למכור אותם, עד שבא אביו. אביו אמר: "יש לך לחם! המשפחה צריכה לחם!" ולקח 20 כיכרות לעצמו ולשאר הילדים (לאבא המסוים הזה היו 4 נשים ו-8 ילדים לאישה). ידידנו האפריקאי היוזם נותר פושט רגל. הוא הפסיד את כל ההשקעה הראשונית שלו ולא הכין שוב לחם.
>>
>>203036984
זה הסיפור הבסיסי של אפריקה: הקומונליזם השתגע. זה לגמרי לא יעלה על הדעת לסרב לדרישה של קשיש או בן משפחה לכסף או מזון. אנשים החביאו כל כסף קטן שהיה להם, כי אם מישהו ידע שיש לו אותו, היה תור מעבר לפינה שמבקש הלוואות והטבות, והם יהיו כבולים בכבוד או מה שלא יהיה להגיד כן. אמרתי לחברים שלי שוב ושוב להגיד לא, ובכל פעם הם הסבירו לי בנימוס שזה בלתי אפשרי. המערכת כולה בנויה למשוך אנשים למטה למכנה המשותף הנמוך ביותר.
2. כל יום אכלתי את אותה ארוחה - קערה משותפת ענקית של אורז, עם דגים וקצת ירקות. כל יום, המשפחה שאיתה גרתי הוציאה סכום לא מבוטל (בשבילם) כדי לקנות עגבניות מרירות ובמיה להכניס לאורז, למרות העובדה שאיש לא אהב עגבניות מרירות או במיה. שאלתי, למה אתה מבזבז כל כך הרבה כסף על הירקות האלה שאף אחד לא אוכל? הם אמרו לי, כי אנחנו לא רוצים שאף אחד יחשוב שאנחנו עניים.
האפריקאים עוסקים בפנים ובמצגת, עד כדי הרס עצמי. אנחנו מדברים על אנשים שלקניית ירקות זוגיים יש השפעה עצומה על השורה התחתונה שלהם, אבל הם עדיין עושים זאת. חיסכון בכסף הוא בעצם בלתי אפשרי. אני משוכנע שאין להם מושג לגבי העתיד, מלבד רעיון מעורפל שהמחר יגיע. נראה היה שלסיבה ותוצאה אין משמעות. אנשים שתכננו היטב, חסכו כסף והשקיעו לא זכו לשבחים או לחיקוי, רק הודחו כזויות או שקיבלו את ברכת אללה. למעשה, אפריקאים כנראה לקחו לאסלאם כמו זבובים לחרא, כי באסלאם, הכל זורם ישירות מאלוהים - זו דת שנותנת לאנשים רשות להאמין שהכל מחוץ לידיים שלהם, מה שהם מאמינים בכל מקרה.
>>
>>203035635
Yeah, for 2 mg which is the strongest they have
>>
>>203037028
3. אדם שאל אותי אם אני יכול לתת לו 10 דונם של אדמה ומשאבת מים דיזל חשמלית להשקיה. זה לא היה נדיר. הדבר הראשון שאנשים בדרך כלל שאלו אותי כשסיפרתי להם שאני איש פיתוח חקלאות היה לטרקטורים, מכוניות, בעלי חיים, כל דבר. תחנון חסר בושה לחלוטין. גברים בבגדי משי יקרים עם מכוניות סדאן שחורות נחמדות היו מתחננים ללא בושה לגימדיאטים כשהם למדו מה עשיתי. בכל מקרה, שאלתי את הבחור הספציפי הזה איזה ניסיון יש לו בחקלאות או בגינון. הוא לא אמר אף אחד. שאלתי, אז למה אתה רוצה מפעל כה גדול? למה לא לקבל גינה קטנה מראש הכפר ומשאבת דלק משומשת כדי לראות איך זה הולך? אולי אפילו תרוויח מספיק כסף כדי לשדרג בעוד שנה או שנתיים. הוא אמר, ובכן, בן דוד שלי קיבל 10 דונם ומשאבת דיזל-חשמלית מהממשלה, אז הוא מתכוון לחכות עד שהוא יוכל לקבל גם את זה.
קבצנים הם בינלאומיים. זה מגעיל. כל סנט בודד של סיוע בינלאומי מתבזבז על מצבי מלחמה צמאי דם, משכורות של SWLP זניחות, או גימידיאטים עבור מעוטי יכולת. למקרה שהיו לך אשליות, לעולם אל תיתן כסף לשום ארגון צדקה בינלאומי, לעולם. זה מוליד מנטליות של חוסר אונים ו"מאנה מגן עדן", שלא לדבר על קאסטה שלמה של גזלנים אפריקאים שתפקידם היחיד הוא להקים את הכפרים שלהם למטרות שונות. הדבר הכי גרוע בסיפור הזה? האיש צדק לחלוטין שלא לנסות מפעל בקנה מידה קטן. הוא אפריקאי, יש להם אינסוף זמן. יום אחד יבוא פרויקט ממשלתי לכפר שלו וייתן לו את המשאבה שלו ואת 10 הקטרים שלו. הוא לא יעשה עם זה שטויות, אבל הוא ישוויץ בגאווה עם המשאבה שלו וכולם בכפר יכבדו אותו על ההישג שלו לקבל כמה גימידאטים.
>>
>>203037078
4. בחג עיד אל חדא יש להקריב איל כי בלה בלה למי אכפת. לאחר שהרג וחיבך את האיל לעץ לטבח, חבורה של בנים (הם תמיד נמצאים בסביבה בקבוצות של 10-50, בדרך כלל מתחננים למתנות וכסף כי אנשים לבנים אידיוטים תמיד נותנים להם אותו) מיהר אל החיה הגוססת. עם זוג מספריים, קצץ את הביצים שלו, וברח עם הפרס שלהם. שאלתי את האמא הכי קרובה למה, היא אמרה שהם הולכים לצלות את זה - הכדורים הם פינוק מוערך עבור הבנים. שאלתי, האם גם הבנות אוכלות את זה? כמובן שלא, אמרה. הם היו נכנסים להריון עם עז.
האפריקאים מטומטמים כמו חרא. בעיקרון, הם אף פעם לא גדלים. יש לך עסק עם ילדים במשקל 200 פאונד. אם אתה נכנס לאינטראקציות עם הלך הרוח הזה, הדברים יסתדרו, אבל אם אתה מצפה מהם למשהו מבוגר, אתה תהיה מאוכזב ומתוסכל בכל צעד ושעל. הם מאמינים בכל מה שאתה יכול לרשום - רוחות רפאים, מלאכים, שדים, קללות, קסמים, ברכות וקסמים. אה, וקסם. הם אוהבים את זה. הייתי שותף למספר קרבות קסמים בכפר, שבהם קסמים וקסמים נגדיים נקברו על מפתן דלתם של אנשים, יוצרו מחלקות מגן ושיקויים הוגנבו לתה. זו עסקה ענקית, וכולם משלמים כסף גדול (עבורם) לשמאנים ולרופאי המכשפות המקומיים כדי להשיג את כל החפצים הקסומים האלה. כן, אפילו באפריקה האסלאמית זה בדיוק ככה. האסלאם האפריקאי זהה לנצרות דרום אמריקה - לגמרי דפוק בראש. קודם כל הם פראים אליליים, שניתני עזים שסוגדים לירח. הם פשוט מטיחים עליו לכה של איסלאם - בקסם הקסם יש פסוק בקוראן! – וללכת על חייהם בשמחה כבעבר.
>>
What if life is just some hard equation?
On a chalkboard in a science class for ghosts
Then you can live again
But you'll have to die twice in the end
>>
>>203037117
5. פעם מתנדב העמיד מספיק כסף כדי שהחקלאי שאיתו גר יקנה דשן. הם פיזרו אותו יחד, והיבול נרשמה. בסך הכל, זה היה פי 9 לעומת השנה הקודמת. במקום לקחת את הכסף בחזרה עבור ההלוואה, מתנדב אמר אילץ את החקלאי לקנות דשן לשנה הבאה, ולשמור אותו. השנה הבאה הגיעה והם השתמשו בו שוב, ושוב היבול היה פי 10 לעומת השנה הראשונה ללא דשן. אולם הפעם, המתנדב עזב את הארץ. החקלאי לא קנה שום דשן, ובמקום זאת ניפח את הכסף שהרוויח מיבולו על שטויות קלות דעת ומתנות לכל בן משפחה מורחבת שהטיל צל על דלתו. בשנה שלאחר מכן התשואות שלו חזרו לרמה המקורית, וכולם המשיכו בחייו מאושרים כבעבר. הסוף. זה הסיפור הלפני אחרון שלי באפריקה. יש בזה עוד קצת - חיל השלום הראה גרפים ותרשימים של המקרה הספציפי הזה כהתערבות מוצלחת. גיליתי על הקודה הקטנה רק כי שאלתי במפורש מה קרה בשנה הבאה; הם לא החליטו לחלוק את העובדה הקטנה הזו בפגישה הגדולה יותר. זה מפגיש הכל - הבזבוז, הטיפשות, חוסר ראיית הנולד, חוסר היכולת לראות סיבה ותוצאה, החשיבות העצומה לזבל סתמי, והאופן שבו קהילות מפרקות את חבריהן הטובים ביותר. הנה הטייק-אווי: אף אחד שלא היה לבן בחווה ההיא לא ראה את הקשר בין התשואות, הכסף שהם מרוויחים והדשן. אף אחד לא עצר לחשוב היי, אנחנו צריכים לקנות יותר מזה.
>>
>>203037117
>>203037078
>>203037028
>>203036984
>>203036930
>>203036891
כולם בלוח הזה גונבים לי את הגימיקים
אפילו הגימיק המחורבן של להעתיק כתבות שלמות מהארץ שאף אחד לא קורא
>>
>>203037158
זה הטירוף של אפריקה. 200 פאונד ילדים, נושפים ערימות ענק של מזומנים על קסמי קסם בזמן שהם טוחנים פרנסה קיום על גבול המדבר. זה כבר סופר ארוך, ואני באמת יכול להמשיך ולהמשיך על הנושא הזה. יש עוד סיפורים - המיתוסים של המשפחה האפריקאית, עוד סיפורים על קהילתיות, סיפורים על דת ופוליטיקה אפריקאית מטורפת וכו'. עם זאת, הארוך והקצר של זה הוא זה: הם לא אנשים נוראיים, הם פשוט לא צריכים להיות קרוב אלינו. אפריקה היא לא חרא גן העדן. זו לא טעות שהאנשים שחיים שם הם ילדים ענקיים. למרות טונות של מחלות ובעלי חיים אכזריים, הם רוצים כלום. עצים המגדלים פירות נמצאים בכל מקום. כל עשב הוא אכיל. לפני פצצת האוכלוסין שמקורה במערב, אני אפילו לא בטוח שהם אפילו דרשו מהחקלאות כדי להאכיל את עצמם. אם אנחנו מתכוונים לחיות בעולם שבו טיהור אתני וקולוניזציה מוחלטים אינם מהשולחן, פשוט תנו להם לקבל את גן העדן הקטן שלהם ותעזבו אותנו בשקט. אין להם שום דבר להציע לנו וגם לא מה להרוויח מאינטראקציה עם המערב. הם עם קפוא בזמן מלפני עשרות אלפי שנים, ואין לי בעיה להשאיר אותם ככה.
>>
>>203035778
לעולם לא יהיה לי מין
אני כישלון
>>
לא הבנתי כלום מקיר הטקסט הזה. מה זה קשור לנפילת בינת ג'בייל?
>>
>>203037347
חושם
>>
>>203037347
אני אוהב את ביבי
>>
>>203037207
אני מסכים עם כל זה אבל לא מאמין שמתנדב של חיל השלום כתב את זה. אף אחד לא עובר להיות מכזה היפי מפגר לכזה פולטארד מריר
כמו כן התרגום גרוע
>>
דיווחים?
>>
>>203037450
>היפי מפגר לכזה פולטארד מריר
דווקא כזה טיול באפריקה יכול לשנות אנשים
אפילו מי שגר ליד סודנים או אריתראים עבר את התהליך
שפי פז התחילה כשמאלנית
>>
>>203037711
אני שומע מוזיקה ששמעתי בתיכון וחושב "מה זה החרא הזה?"
>>
>>203037861
אני שומע מוזיקה ששמעתי בתיכון וחושב "בואנה אף פעם לא התחברתי כל כך למוזיקה כמו למוזיקה בתיכון, בחיים אני לא אהנה כל כך שוב"
ככה זה כשיש לך טעם טוב
>>
>>203036919
>בידור ישראלי

חוץ מכמה סרטי קוקהולד פדופיליפ בשנות ה 70 וכמה דיבובים בתחילת שנות ה2000

ישראלי לא הכינה שום דבר מעניין

אפילו המוזיקה כאן היא דרדלה ולא משינה זה לא מוזיקה טובה
>>
>>203038236
תתאבד
>>
>>203037861
כמו מה
>>
>>203038323
https://youtu.be/T_yCTsL3pOU?si=Mao-lr_j6CaEMzl8
הייתי סוג של אימו שהולך למפגשי סנטר
>>
File: Untitled.png (1.12 MB, 1264x711)
1.12 MB
1.12 MB PNG
>סנטר
זה הזכיר לי, מעניין מה עם הגזור הזה
https://www.youtube.com/watch?v=arvhaaeoMOA
>>
>>203037171
אלחדת' מפי מקורותיו:
ישראל הצליחה לאמת כי האשם צפי א-דין וכל מלוויו נהרגו בתקיפה.

##
אדגיש כי ישראל לא הודיעה עדיין באופן רשמי שהאשם צפי א-דין חוסל.
>>
>>203038664
לדעתכם יש כוסיות בחיזבאללה?
>>
אמיתי לכמה לבנוניות נראה לכם יש פנטזיות על חיילי צה"ל?
>>
>>203037861
אני הקשבתי למוזיקה ששנאתי בתיכון כמו דאבסטפ והיום אני אוהב
>>
what do israelis think of the soviet union (besides their support for arabs)
>>
File: IMG_6244.png (248 KB, 360x360)
248 KB
248 KB PNG
>>203038236
בא לי לעשות קוספליי לביג בוס
>>
>>203038817
I like this song by the Beatles
https://youtu.be/nS5_EQgbuLc?si=Zmy3jVBJHI1-yirG
>>
היה איזה הפנינג שפספסתי ?

הקוקסינל הזה עם הקירות טקסט שלו הרס את כל התרד אני לא יכול לקרוא כבר כלום
>>
באמת לא מבין איך יש אנשים שתומכים ברוסיה בפלישה לאוקראינה
אנשים שהם לא בצבע חום גוון אנטי-אמריקה
>>
>>203038909
its mid, not the best song on the white album but not the worst. a bit overplayed

I recently watched the movie Waltz With Bashir
>>
> על פעולות המיליציות בעיראק אמרו הגורמים כי "נמצא את הדבר הנכון לעשות שם
מדהים איך לישראל אין אסטרטגיה בשום זירה
ריאקציונרים מוחלטים, הם מפציצים אותנו אנחנו נפציץ אותם
>>
>>203038817
The USSR not allowing jews to immigrate was kinda of a big political issue at the time
>>
>>203039049
חיסלו את קצין אספקת הקובה של חיזבאללה
>>
>>203039049
הפילו 90 טון של פצצות על אחראי הגרפיקה של חיזבאללה. לא יהיה יותר קלפים
>>
>>203039383
מימס הצידה, יש מצב שהוא באמת מת בכל התקיפות
>>
>>203038817
i wish i'd lived there
>>
>>203039164
איך לא? אוקראינה קיבלה את שטחיה המודרנים מהבולשביקים כמדינת חסות, הם קיבלו את קרים ומערב פולין כמתנה מהרוסים. אם כזה רע להם ומגעיל להם העובדה שרוסים קיימים ליד ה'ארים' האוקראינים אז היו להם 30 שנה להגיע להסדרי שטח ובו זמנית להחזיק את כל השטחים שכל המנהיגים הסובייטים נתנו להם
>>
>>203039326
>>203039383
מתי תוקפים באיראן

אני רוצה מלחמה גרעינית
>>
>>203038817
I wish it would've survived and my parents stayed there. Now I'm stuck here with all these Hebrews and their ugly ass language religion and appearance.
>>
>>203039662
מארגנים לך טיסת חילוץ בקרוב יאצק
>>
>>203039606
אף אחד לא רוצה לחיות תחת חסות של רוסים מזדיינים אתם קופים בחזות אדם רק שבניגוד לכושים העור הלבן המסנוור שלכם קצת מקשה לראות את זה בכזאת קלות
>>
>>203039662
מה מפריע לקחת טיסה לוטוס להיות בשר תותחים באוקראינה בשביל הקיסר פוטין
>>
>>203039216
our biggest mistake was betraying stalin's trust to normalize relations with the west instead, we should've stayed as a soviet vassal state and would've been allowed to carry out red-sanctioned apartheid in the name of marx against reactionary muslim arabs
>>
>>203039717
אתה לא גרמני כפרע ב99% מהעולם אתה יהודי מסריח, רד מהסוס
>>
>>203039733
פוטין מעריץ מוסלמים כמו שביבי מעריץ מרוקאים
>>
>>203039793
כשיהודים הלכו ממוצע מנת המשכל ברוסיה ירד ב20 נקודות
>>
>>203040171
טוב חמוד
>>
>>203039606
זה לא מסביר לי כלום.
הפלישה של רוסיה פשוט לא הייתה צריכה לקרות.
>>
>>203040496
אז מדינה של ניאו נאצים שהם נעלים יותר מהרוסים ומחלקים מדליות לווטרנים באס אס הייתה צריכה להצטרף לנאט"ו ולאיחוד האירופאי
>>
איזה שיחות משעממות יש לכם
תראו את הסרטון הזה במקום ותגיבו מה אתם מסיקים
https://www.youtube.com/watch?v=IwFTPn-MhMc
>>
>>203040539
מדינה של ניאו נאצים שבחרו יהודי זלנסקייי להוביל אותם
חרשו בלאט
>>
אחרי שראיתם איך היזידית שחטפו לעזה מיהרה ליצור קשר עם גורמים ישראליים שיחלצו אותה

מה מפריע לישראל להציע את אותו הדבר לעשרות אם לא מאות אלפי הנשים העזתיות / הלבנוניות הצעירות שיבואו לישראל וימצאו בעל ישראלי וחיים טובים יותר

לפחות שמשהו טוב יצא מהמלחמה הזאת
>>
>>203040753
מצד האב ולא מאמין בכלל
>>
>>203040788
לא הצלנו אותה זה היה כוח בינלאומי אמריקאי / ירדני / חרטא אחר, אנחנו רק נתנו להם לפעול באיזור. לקיחת הקרדיט שלנו על זה זה דבר די בזוי אבל לא אכפת לי האמת.
>>
>>203040827
בכתבה היא ממש יצרה קשר ספציפית עם גורמים ישראליים

אין אף כוח צבאי שפועל ברצועה חוץ מישראל
>>
>>203040807
>מצד האב
יהודי מישלינג גונב גנים
>לא מאמין
יהדות זאת לא דת
אחי אמרת מדינת ניאו נאצים תדבוק בזה
>>
>>203040827
היא יצרה קשר עם כתב ישראלי רועי קייס לפני חודשים
עיראק ממש שמים זין על הכורדים נראה לך שהם יקימו את כל העולם לחלץ בחורה אחת?
>>
>>203040858
>מעריצים את OUN, בנדרה, והמתנדבים באס אס
>מאמינים בעליונות גזעית מעל הרוסים כי הם במיטלאירופה ולא סלאבים
>רצחו יהודים עוד לפני שהנאצים קמו

למה שמדינת חסות של המערב לא תהיה עם נשיא יהודי? פנימית ניאו-נאצים חיצונית גלובוהומו
>>
>>203040987
אתה אוכל פרופגנדה כמו ערבי
>>
>>203041010
נכון אחי סימיון פטליורה והפוגרומים של המשת"פים האוקראינים זה הנפצה
>>
https://www.youtube.com/watch?v=aYGd4HOend4
כמה אני לא סובל את השיר הזה
corny ass niggas התקווה 6
>>
I feel kind of guilty that I don't know a single soul that died on October 7th. It's the same way with the holocaust as well. It's one of the big reasons why Americans are so weird to Israelis, we don't have the same generation drama.

Makes it hard to relate to the passions. I simply can't elicit the same emotional response. Kind of sucks.
>>
File: 1728004903918850.png (100 KB, 510x489)
100 KB
100 KB PNG
>>203035190
>מתו לכם שלוש מאות חיילים חחחח קייק

>? מקור

>ערבי בטויטר

>מצאנו את היהודי

למה כל ספיק אמריקאי מדבר כך
>>
אז המחליף של נסראללה הפסיד בסוף לחסה
>>
>>203041312
Wont most jews in america melt into americanism anyway? It's sad we will be the only one's to keep the candle of jew unhinged trauma lit. maybe its for the better
>>
>>203041545
מלא שנאה וטמטום.
יאמינו לכל דבר שמסתדר להם עם המחשבות המגעילת שעוברות להם בראש
>>
File: IMG_5471.jpg (66 KB, 490x735)
66 KB
66 KB JPG
>>203041312
I knew this girl from university.
Maya Foder, 26
Think about her
>>
>>203041671
הולי פאק זאת מאיה
>>
>>203041690
מכיר אותה?
>>
File: hot.jpg (57 KB, 640x425)
57 KB
57 KB JPG
>>203041671
חושי הביפידי שלי מדגדגים
>>
>>203035190
you have good taste my nigga, you are always posting album covers. Do you have a last.fm?
>>
File: images (9).jpg (7 KB, 225x225)
7 KB
7 KB JPG
I think I might have depression
>>
1 israeli life equals 100 palestinian lives, if we are to trust israeli judgement
>>
>>203041835
the ratio is 1:100,000
>>
>>203041835
I am sure that when Finland goes to war with Russia Finland will value Russian lives as equal to theirs.
>>
>>203041823
allah yer7amo
>>
>>203041869
they might actually get first striked now
>>
למ4 אטמ עןנים למ01למי פינלנדיה הזה?
>>
>>203041951
יש שם מו*למים?
>>
>>203042001
תזכור, כשאתה רואה דגל אירופאי ששונא יהודים, סיכוי טוב
שזה מוסלמי ולא נאו-נאצי
>>203041835
will you denounce mouhammad as a pedophile false prophet?
>>
>>203041671
I have unironically read through the names and obituary and it does help.

>>203041664
Not everyone. Myself, I'm committed to staying in the community. I'm taking Hebrew lessons and interacting with the Israeli expat community regularly. I can't really make aliyah so I'm doing the best with what I have.
>>
>>203041951
זוחרימ שדיברנ! כחה קדי שמטיו לו יווין?
>>
>>203042037
נקודה טובה
נראה לי אבל יותר נכון למדינות עם מדיניות רווחה נדיבה יותר
>>
>>203041823
was that you on femboy tracker
>>
>>203041823
thanks for catching some of those irbms, bro
>>
>>203041869
excuse me? the famous ratio is 1 finn equals 10 russians. were not racist after all
>>
>>203041312
me and a friend where invited to nova but we rejected it we also had a weird foreshadowing 3 days before it happened a women with a head scarf approached us with cigarette in the middle of the rain and told us that somthing bad always happends when there is rain in sukkot
>>
>>203042037
>will you denounce mouhammad as a pedophile false prophet
sure, will you denounce whatever israelis worship (money?)
>>
>>203042199
Why would I? I'm not hiding behind some other flag
>>
>>203042188
כולם הוזמנו למסיבה המטומטמת הזאת חוץ ממני. צ'ודסלים לא מפסיקים לנצח.
>>
למה אנשים עדיין עורכים את הויקי של מלחמת ששת הימים?
גילו משהו חדש שלא ידענו אחרי יותר מחמישים שנה?
>>
>>203042199
Always funny to see Diasporic Jewish stereotypes become conflated with Israeli ones. We are literally hundreds of years and thousands of kilometers apart from the circumstances that caused those stereotypes to propagate but useful idiots still cling to them like pacifiers.
>>
>>203042323
כן. גילו שבעצם הפסדנו בכל מלחמה בהיסטוריה שלנו ובו-זמנית ביצענו רצח עם בכל אחת.
>>
....דרדלה ברוס
>>
>>203042466
עד שמתקני הנפט שלהם לא הפכו למכתש ענק אנחנו עדיין בסטטוס דרדלה
>>
>>203042466
אני בהלם.
כל הכבוד לטייסים האמיצים. אני מעריץ אותם
>>
>>203042466
מה זה C17a?
>>
>>203042273
me neither. allahu akbar *poof*

>>203042368
fair enough, i'm just memeing on you. but i heard israel had some problems with greedy capitalists and politicians. but then again don't we all
>>
>>203042515

איך מתקני נפט שמתפרסים על חצי מאיראן כולם יהפכו למכתש?
מפילים עליהם 80 צאר בומבה?
>>
>>203042584
https://www.youtube.com/watch?v=nOLHbjJuBS8
>>
>>203042585
nvm it's impossible to tell when someone is coming to banter vs when a diasporic arab is coming to spam our thread with 1st gen refugee / 2nd gen chudcel rage
>>
>>203042584
>C17a
נראה לי שזה מטוס תדלוק
>>
>>203042614
>>203042645
נראה לי זה דרדלה, אין תחושה של בומבה באוויר
>>
>>203042637
harsh. but then again that is modern al-europa, i guess
>>
>>203042674
האף שלך סתום. לך תעשה מקלחת חמה להתאפס ותריח את הבומבה, זה עולה מהאדמה, כמו הריח שאחרי הגשם
>>
>טראמפ: ישראל צריכה לתקוף מתקני גרעין באיראן
בום
בומבה
>>
>>203042710
Israeli flags have become lunatics. twitching at the sight of slight criticism from Euro flags immediately pulling out the muslim card
pay them no heed
>>
>>203042899
ככה מזהים חברחדש ישראלי, הוא עדיין זורם עם הבדיחות הכי חרושות בעולם על הסטריאוטיפים
גם בלי קשר, יש פיני (נראה לי האחד הזה, רק שהפעם הוא קצת רגוע יותר) שחופר במלא תרדים של ישר
אל תחפור ותנסה לצאת מגניב עם הזרים
>>
>>203042997
אתה החבר החדש למעשה
בזמני היו זורמים עם הבנטר ועוקצים חזרה. לא ישר מתחילים להתבכיין
>>
>>203042587
אם צריך, כן
>>
>>203042587
רק צריך להתפלל לאל הסופה-מלחמה יהוה והוא יספק את הסחורה
>>
>>203043064
יאללה אחי לך תהנה עם הבאנטר שלך ועם תשומת הלב שהם נותנים לך, כבר שמעתי הכל מאז 2015
זה סתם משעמם והכל כבר חזר על עצמו מליון פעם. צריך תוכן אמיתי
כן, אני חברישן, הרבה יותר ותיק ממך
>>
סתמו תפה
אנחנו צריכים הלן מטבריה חדשה
>>
איפה קומראנון כשצריך אותו
>>
3 בלילה של שישי וישר משגשג
נדפקתם בשכל
>>
מישהו יודע מה המצב בקריית שמונה
>>
>>203043173
אם אתה לא מתרגש אז מה פואנטה לצעוק אתה מוסלמי!!! אתה מוסלמי!!! אתה ערבי!!!!
>>
>>203043264
פתח יומן
בשנה הבאה נאכל שווארמה בקריית שמונה הבנויה והמשוחררת
>>
>>203043216
>>
>>203043264
המחליף של נסראללה בסטטוס shmooning
>>
File: gb9t1fezl8na1.jpg (734 KB, 2316x3088)
734 KB
734 KB JPG
>>
טוב אני שם לעצמי מטרה לזיין קוקסינל עד סוף 2025 אני אתן לכם דיווחים על ההתקדמות שלי
>>
>>203043342
המחליף של נסראללה shrooming התכוונת
גופתו הפכה לדשן מעלה פונגוס
>>
קליפה חלולה וריקה של גבר, אני
>>
File: ibkvkz70qnsd1.jpg (231 KB, 803x1130)
231 KB
231 KB JPG
אמריקאים כותבים מהדורה על למה אסייתיות נשים טובות לכושים, 1953
>>
I wanna bite the hand that feeds me.
I wanna bite that hand so badly.
I want to make them wish they'd never seen me
>>
File: 1621269207196.png (560 KB, 1200x1693)
560 KB
560 KB PNG
>>
מה הלכתם לישון? תמשיכו לדבר
>>
ד
>>
>>203044089
אוננתי על בריטית עם ציצים גדולים
יש חדש?
>>
טוב אתם בשקט אז אני אעשה בלוג פוסט
האקסית ממשיכה לעלות טיקטוקים והיום שמתי לב שהיא קצת הזדקנה בפנים
אולי התבגרה זה מילה יותר מתאימה כי היא רק בת 25 אבל עדיין היא מתחילה לאבד את המראה הצעיר והחמוד שהיה לה כשהכרתי אותה
היא הייתה בת 22 כשפגשתי אותה והיא הייתה נראית 18 גג
>>
למה אתם ערים בארבע בבוקר לא הבנתי

>>203044664
עזוב אותה שחרר כפרע נגמר תם ונשלם
>>
>>203044841
>למה אתם ערים בארבע בבוקר לא הבנתי

כי אנחנו לא נורמיז מה יש להבין
אין עבודה
אין לימודים
הולך לישון ב6 בבוקר קם ב4 אחר הצהריים כבר שנה
>>
>>203044841
הלכתי לישון מוקדם בסביבות 7 והרגע קמתי אז עכשיו עישנתי ג'וינט
>>
>>203044841
>עזוב אותה שחרר כפרע נגמר תם ונשלם
קשה לשחרר
אני בחיים לא אהבתי בחורה אחרת חוץ ממנה
היא הייתה היחידה שנקשרתי אליה באמת
הייתי עסוק תקופה ארוכה ולא חשבתי עליה הרבה אבל עכשיו הריקנות הזאת לאחרונה החזירה אצלי את האובססיה אליה
אבל זה לא חמור כמו בעבר
>>
>>203044841
אני עובד
>>
https://www.youtube.com/watch?v=d_T3gvahZcw
>>
File: Photoroom-20241005_044308.png (3.63 MB, 1500x2000)
3.63 MB
3.63 MB PNG
>>203043363
>מסכת פנים
>>
>>203045034
אני נוהג
>>
>Screenshot 2024-10-05 at 04-43-56 ghows-IR-72870cb2-3ef5-43e0-a8d2-2c95610f5d68-6e494260.jpeg (WEBP Image 1700 × 1131 pixels) — Scaled (90%).png
>>
>>203045127
קק
>>
יצא ג'וקר חדש? מישהו ראה?
>>
>>203045295
הביקורות על הפנים
>>
>>203045295
כן כל הצ'ודים עצבניים כי הדמות שלו מקבלת סטירה מהמציאות
>>
>>203045295
כן אני עצבני כי יש סצנה של 5 דקות ששני שוטרים אונסים אותו בתחת ואחד מהם כושי
>>
>>203045295
כן כל הצ'ודים עצבניים כי מזדיינים את הדמות שלו בתחת
>>
>>203045576
הוא ממש כמוני

https://youtu.be/4r_RJ_HXKOw?si=0p6dUiiSJHPaUsBA
>>
File: 5349056387963894.png (749 KB, 695x1282)
749 KB
749 KB PNG
>>
>>203046349
מה הילדת אנימה ליז הזאת קשורה לסודן ולקונגו
>>
>>203046485
אתה שואל אותי
>>
>>203046485
היא תומכת במאבקם של בני חורין, בכל מקום בכל זמן בכל צורת התנגדות שהיא
>>
>>203046485
Its their response to people saying there are much worse things than what happens in Gazza.
Dont know why she doesnt have a Yemen or Syrian flag
>>
File: 1716929115632246.jpg (130 KB, 840x600)
130 KB
130 KB JPG
יואב גלנט
>>
חמאס: היעד בתקיפת צה"ל ליד טריפולי - בכיר הארגון בלבנון, שחוסל
>>
>>203047086
חח
>>
בוקר טוב
>>
>>203048540
Good morning sir
>>
File: 1727461518905410.png (446 KB, 781x839)
446 KB
446 KB PNG
יום שבת אז יהיה הפנינג היום
בהצלחה לכולנו
>>
שחר קורא את התרדים וסיפק לנו תמונות לסת מהצד
>>203049064
>>203049049
>>
>>203049468
מה הוא עושה פה הוא כבר בן 40 לא?
>>
>>203049479
הוא אוטיסט שעובר באבטחה ואבא שלו לוקח אותו לחול כל שנה
>>
File: IMG_1243.jpg (43 KB, 600x600)
43 KB
43 KB JPG
BLEHt!
>>
File: 1713130163173803.jpg (537 KB, 1080x1062)
537 KB
537 KB JPG
>>203035190
הם מנסים לגרום לי להמר עם רוסיה מחייכת
>>
שלחו לי את הכסף שלכם אני מכפיל אותו
>>
>>203051642
אפליקציות כאלה חוקיות בכלל בארץ?
>>
File: 20210928_123112.jpg (3.77 MB, 4000x3000)
3.77 MB
3.77 MB JPG
מצאתי תמונות ישנות שלי מ2019 שהייתי עם החברה השנייה שלי
לפני שהיא בגדה בי

זאת הייתה הזוגיות ששינתה אותי מילד לגבר
>>
>>203052242
ואו איזה פרצוף יש לה
איך עמד לך בכלל
>>
>>203052242
>לפני שהיא בגדה בי

איך נראה האלירן שהיא בגדה איתו
>>
>>203052237
>אפליקציות כאלה חוקיות בכלל בארץ?
אני לא יודע אבל אתה יכול לראות שזאת פרסומת מכוונת לישראלים אז...
>>
>>203052242
איזה מכוערים אתם אני צריך ללכת להקיא עכשיו
>>
File: 9uodhfmrhyxb1.jpg (88 KB, 1000x885)
88 KB
88 KB JPG
>פרסום דרמטי של אהוד יערי: נבדק האם הגנרל קאאני,מפקד כוח אל-קודס האיראני,חוסל בלבנון
פרסום דרמטי של אהוד יערי: נבדק האם הגנרל קאאני,מפקד כוח אל-קודס האיראני,חוסל בלבנון
>פרסום דרמטי של אהוד יערי: נבדק האם הגנרל קאאני,מפקד כוח אל-קודס האיראני,חוסל בלבנון
פרסום דרמטי של אהוד יערי: נבדק האם הגנרל קאאני,מפקד כוח אל-קודס האיראני,חוסל בלבנון
>>
>>203052737
תשלח תמונה שלך והחברה שלך בוא נראה
>>
>>203052771
>האחראי על תחזוקת מחשבים של חיזבאללה חוסל
>>
File: AddText_10-05-12.25.14.jpg (2.42 MB, 4000x3000)
2.42 MB
2.42 MB JPG
>>203052284
הייתי סמרטוט אז

החברה הראשונה הרצינית שלי הייתה כשהייתי בן 14 עד גיל 16 והיא הייתה רוסיה אוטיסטית בת 17 שגם בסוף בגדה בי עם הבית ספר, הייתי יבש למשך הרבה שנים ובסוף נפלתי אליה
>>
>חדשות מתפרצות: השרברב של חיזבאללה חוסל לפני דקות בודדות
חדשות מתפרצות: השרברב של חיזבאללה חוסל לפני דקות בודדות
>>
>>203052803
אתה עדיין סמרטוט ומאוד מכוער
עוף מהתרד שלי
>>
>>203052803
עומרי חשבתי שאתה רב שגל אבל נראה לי אתה יותר צייד לוויתנים
>>
>>203052803
אחי איך אתה יכול לצאת עם דבר כזה
היא בקושי נראית כמו אישה
למה לרדת לרמות האלה, ואתה עוד אומר לי שהיא בגדה בך??? איך היא מוצאת לא רק גבר אחד נואש לזיין אלא שניים???
>>
>>203052867
I MOG 99% of this board
>>
>>203052923
כן כן
אתה דרדלה שמזיין רק בומבות
>>
>>203052923
תקשיב אחי עדיף ללכת לזונות ולא ליצורות האלה
>>
https://youtube.com/shorts/m7HN6_TFpRA

טוב די להיות מדכאים צריך חברה יפנית
>>
File: 1722962042920126.jpg (7 KB, 206x225)
7 KB
7 KB JPG
בלבנון בודקים האם מפקד כח קודס במשמרות המהפכה האיראניות, אסמעיל קאאני, שהה בבונקר שהותקף שלשום בדאחייה.

לפי הידוע כרגע, קא'אני הגיע לפני מספר ימים לביירות ומאז נעלמו עקבותיו. קא'אני גם לא נכח אתמול בתפילת יום השישי באיראן.
>>
>>203052803
איך נראה זה שזיין אותה בבגידה
>>
צהריים.
יש חדשות?
>>
>>203053664
חוסל האחראי משמרת בסניף מקדונלדס של הדאחייה
>>
>>203051642
משחק טוב
>>
>>203052923
טוב לדעת שאני ב1 אחוז שלא
>>
File: AddText_09-13-09.26.50.jpg (1011 KB, 1868x4000)
1011 KB
1011 KB JPG
>>203053610
לא זוכר אחי זה היה לפני 6 שנים ניגה , נראה לי שהוא היה מקלון דתי ספרדי כזה, שיהיה לו בטאבון, בסופו של היום הזין שלי היה בפה שלה
>>
דיווח: מחליפו של נסראללה האשם ספי א-דין - חוסל בתקיפה בדאחיה ביום שישי. קציני משמרות המהפכה של איראן חוסלו יחד עימו בתקיפה. ספי א-דין חוסל יחד עם עוזרים, איראנים ומפקדי שטח מחליפים של חיזבאללה. ההרס במקום התקיפה הוא חסר תקדים

אלמוג בוקר
>>
File: 1722458301547728.jpg (173 KB, 1250x1250)
173 KB
173 KB JPG
>>203054899
דרדלה
>>
>>203054899
בומבה.
אין סיכוי שאנחנו לא הולכים למחלמה עם איראן עכשיו לא?
>>
The liberals at my school have gone from crying and shitting their pants and shoving Illan Pappe quotes in everyones face, to just vaguely saying "ya israel is up to some shady shit"

We are winning the information war
>>
>>203055070
>Illan Pappe
who
>>
File: IMG_0758.png (936 KB, 750x1334)
936 KB
936 KB PNG
We are remoralized
>>
>>203055035
האיראנים אמרו שהם סיימו עם התגובות שלהם ושהם לא יעשו כלום כל עוד לא נתקוף אצלם, לא נראה לי שהם יגיבו על חיסול של קצינים זוטרים
>>
>>203055104
Self hating jew from the same mold as norman finkelstein and noam chomsky

Amazingly he is sabra not diaspora
>>
https://www.youtube.com/watch?v=zu6GFc5cRQo
https://www.youtube.com/watch?v=g-DZs19oJTQ
הנאומים שלו היו ממש ממש לוחמניים פעם
וואו
>>
File: IMG_1290.jpg (56 KB, 449x582)
56 KB
56 KB JPG
Ashkenazim innovates, mizrahim defecates

But the Sephardim subjugates
>>
>>203054971
למה לצל יש שלוש פלאפלים
הוא לא היה עובד רסר בצבא?
>>
>>203055245
קידום כי הוא מצץ לבן גביר
>>
File: 20241005_201051.jpg (435 KB, 1536x2048)
435 KB
435 KB JPG
אוכל ישראלי מאוד פופולרי ביפן. מכירים מסעדה בשם פלאפל אחים? יש הרבה בטוקיו.
>>
>>203055722
היה לי פעם חלום לפתוח שווארמיה בטוקיו, נראה לך שיהיה לזה קהל?
>>
>>203055722
אני מכיר מישהו שגר בקובה ואמר לי שיש שם פלאפל שמנוהל על ידי איזה ירדני
>>
>>203055834
יש כבר הרבה מסעדות פלאפל בטוקיו, אז הייתי ממליץ לפתוח מסעדה ביוקוהמה או סנדאי.
>>
File: 1711056084612110.png (14 KB, 470x175)
14 KB
14 KB PNG
למה הם שמים את הגנרלים שלהם ליד כל המקומות חיסולים?
זה כמו שצהל ישלח את מפקד חיל האוויר להסתובב בשכונת פשע במקסיקו ליד מלחמת כנופיות
>>
>>203056326
כדי לתת לנו תחושה כוזבת שאנחנו מתקדמים
>>
File: IMG_5481.jpg (162 KB, 613x1082)
162 KB
162 KB JPG
> I MOG 99% of this board
>>
File: 1702399042114510.jpg (168 KB, 1920x1080)
168 KB
168 KB JPG
> I MOG 99% of this board
>>
>>203056326
אין יותר מפקדים חיזבאלונים, איראנים מנהלים את המצב בשטח עכשיו
>>
>>203055129
אז אתה טועה הם בדיוק פרסמו הצהרה
>>
>>203056671
איך זה עובד זה כמו דיפוזיה?
אם נחסל את כל מפקדי חיזבאללה יבואו מפקדי איראן שאפשר לחסל במקום?

זה ממש טוב לא? במקום שנצתרך להלחם איתם בשטח שלהם הם יבואו למלחמה שהם מפסידים וימותו בתנאים שנוחים לנו
>>
>>203055129
>>203056770
למה שהם לא יגיבו קעמלק עשתה איתם דיל שזה הסטטוס קוו החדש - אנחנו עושים משהו = 200 טילים בליסטיים. מה התמורה שקעמלק מקבלת? פצצת אטום איראנית. היא רוצה שתהיה להם פצצת אטום כדי שהם יוכלו ללחוץ עלינו ולהפיל את הממשלה של ביסמרקיהו. לא הבנתם שזאת המטרה של האמריקאים בכל המלחמה הזאת? הם רק רוצים להוריד את ביבי, זה הכל.
>>
File: IMG_1297.jpg (91 KB, 738x565)
91 KB
91 KB JPG
Any anti-Negro, anti-Alien, anti-Red, anti-Catholic, anti-Darwin, anti-Modern, anti-Liberal men up tonight
>>
File: 1725032505716315.jpg (27 KB, 640x640)
27 KB
27 KB JPG
טוב די לדבר על דרדלה, איזה המבורגר להזמין? בנץ ברדרס, אמריקה בורגר או משהו אחר?
>>
>>203056914
עזוב אותך תזמין מקדונלדס
>>
File: 5767104218044416775.jpg (85 KB, 800x617)
85 KB
85 KB JPG
עוד מטוס איראני חוזר על עקבותיו אחרי שניסה להבריח נשק ללבנון
>>
>>203056914
בורגראנץ
>>
File: 7309438217908030721.webm (178 KB, 576x576)
178 KB
178 KB WEBM
>>203056861
>>
>>203057207
שניהן כונפות
>>
File: 1622916746105.jpg (1.77 MB, 1159x3305)
1.77 MB
1.77 MB JPG
>שניהן כונפות
>>
איזה כיף זה לראות מערביים מקבלים סטירה בפנים ממי שהם תומכים
>>
>>203057268
מצוין אני רואה שתוכנית הסיסיפיקציה הולכת חלק. תוך דור או שניים כבר לא יישאר ערבי אחד בדיאספורה שמעדיף ג'יהאד על זין בתחת.
>>
כמה שאני שונא את רדיט
>>
חברה רוסיה
>>
>>203057268
מאה אחוז טרול פוסט מ8200ניק
>>
עכשיו זה רשמי: בכיר חזבאללה, אברהים אלסייד מסרב לקבל את תפקיד מזכ"ל חזבאללה.
הוא אמר כי הוא מעדיף לעבור להתגורר באיראן ולתרום את חלקו לארגון משם.
>>
>>203057393
וואי היא בול האקסית שלי
>>
>>203057438
לך תבדוק את הפרופיל שלה, יש שם תמונות שלה, לא אפרסם פה מתוך כבוד
>>
File: 1440364829178.jpg (48 KB, 458x390)
48 KB
48 KB JPG
>שלה
>>
>>203057477
אתה אומר את זה כל הזמן, אתה יכול להכיר לי את האקסית שלך?
>>
>>203057477
אין לך אקסית פפ
>>
טוב קנית פאס
>>
>מלחמה? חטופים? נסראללה? נפלת חזק על הראש אה? בוא אחרי בית ספר למכולת אבא שלי הביא לי שלוש שקל, נקנה שלוקים, אחד לי אחד לך ואחד לנופר מד4
>>
>>203057648
זה נחמד דווקא
>>
File: file.png (732 KB, 589x766)
732 KB
732 KB PNG
>>203057493
>My girlfriend is INFP (enneagram 4) which is close enough . I feel like with ENFPs they're either mad annoying or mad hot from my experience lol. If I wasn't taken (obviously I'm loyal and love my partner very much) there's definitely a few ENFPs I know which I would be open to dating.
עוד טראנסבית אוטיסטית
called on
>>
>>203056914
נפלתי למימ הדפוק הזה והזמנתי צ׳יזבורגר שלשום ממקום במרכז די יקר די מדורג
שילמתי 100 שקל פלוס נתתי טיפ כמו מניאק
>driver is currently busy delivering other orders
>רוסי אנלפאבת לא מוצא את הכניסה
>הכל קר
>לא טעים בלי קשר
וואו! איזו חוויה!
>>
גורמים אמריקאים טוענים: "תקיפה ישראלית חסרת תקדים באיראן בטווח זמן מיידי".
>גורמים אמריקאים טוענים: "תקיפה ישראלית חסרת תקדים באיראן בטווח זמן מיידי".
>>
>>203057686
אי אפשר אפילו להתבלבל שזה אישה
תוך 0.1 שניות המוח שלך מזהה שאלו פנים של גבר
>>
>>203057705
אני הולך למות ממנת יתר של דרדלה
>>
>>203057648
למה?
אני לא אחדש את הפס יותר, האתר הזה הידרדר
>>
>>203057737
האתר מדורדר אבל אין לי עוד איפה לגלוש באינטרנט הכל פח וזה נוח
>>
איזה שיטקוין לקנות?
>>
>>203057705
לא הבנתי למה הם מודיעים על זה לכל העולם
אמריקה = אויב
>>
>>203057705
מקור\רוטב?
>>
>>203057686
It's over for me as an INTP incel
>>
>>203057705
טראמפ: ישראל צריכה לתקוף את מתקני הגרעין באיראן
>טראמפ: ישראל צריכה לתקוף את מתקני הגרעין באיראן
>>
>>203057784
אז מה? הוא לא הנשיא והוא הולך להפסיד לקעמלק. תעשו לי סקרינשוט אנחנו לא הולכים לתקוף מתקני גרעין וגם לא מתקני נפט, זה הולך להיות הדרדלה הכי גדול בהיסטוריה של המין האנושי.
>>
>>203057783
קק גם אני INTP צ'וד
>>
>>203057833
האקסית הייתה ISFJ וזה לא עבד
>>
היום הייתי בחוף בוגרשוב והסתכלתי על בחורות
כמעט לכולן היה תחת רוטט עם שומן כזה, אפילו לרזות יחסית
מה זה הדרעק הזה
>>
תגידו מערכות ההגנה האווירית בסוריה בכלל עושות משהו?
כל הזמן דיווחים שהם מופעלות אבל הם לא עוצרות שום תקיפה
>>
חדשות 12 חזרו לחלום בהקיץ
הם אי פעם צדקו במשהו מאז תחילת המלחמה הזאתי? אני עדיין זוכר שהם דיברו על איך שהמלחמה בעזה תסתיים בינואר 2024 לול
>>
>>203056826
אי אפשר לעשות spawn camping לעד ואם הבחור הזה מת,שהוא די ביג דיל, זה ייפסק
>>
>>203057833
אני SLUT
>>
אני INTJ
>>
File: 1726567373640718.png (351 KB, 1396x526)
351 KB
351 KB PNG
>>203057938
>>
>>203057704
מאיפה הזמנת אחינו? אשמח לדעת לא אזמין משם אז
>>
>>203057705
ב-ב-ב-ב-בומבה!
>>
>>203057704
היפראינפלציה
קריסה
>>
>>203057784
Should have listened to Bolton the first time around
>>
>>203055722
>טוקיו
בוא לאוסקה
>>
>>203057938
איך תסתיים הם עדיין לא הגיעו לליטני , אני חושב שיקח להם חצי שנה לביירות בקצב הזה
>>
>>203058096
אה אתה חושב שאני דיביל? שתעשה לי טריאנגולציה?
>>
File: 6pk8mk.jpg (213 KB, 1001x666)
213 KB
213 KB JPG
>>203058144
>>
חדש
>>203058206
>>203058206
>>203058206
>>
>>203055834
https://www.youtube.com/watch?v=kXzgWxVn0s8
אתה פשוט צריך להיות גבר טורקי שמנמן דובר יפנית שוטף
>>
>>203058188
הקטע זה לעשות שופוני ואז להגיד טוב היה נחמד היה כיף עכשיו חותמים על הסכם כניעה כולם בשביל כולם עכשיו!!!!! וחיזבאללה עושים הבטחת זרת שהם לא יירו טילים שוב
>>
>>203058061
באמת יהיה מעניין לראות מה קרה מאחורי הקעלים שהוביל לשטיפת מוח של מאות אלפי סטודנטים באקדמיה האמריקאית לתמוך בחמאס בין 2021-2023. אין סיכוי שזה לא היה מתוזמר.
>>
>חיזבאללה יורה טילים

>ערבי מת

>פול:לא בעצם זה היה יהודי

למה הם כך

[Advertise on 4chan]

Delete Post: [File Only] Style:
[Disable Mobile View / Use Desktop Site]

[Enable Mobile View / Use Mobile Site]

All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties. Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.